چگونه امتیاز بدست بیاورم ؟

سوال : برای کسب امتیاز چه کارهایی لازم هست انجام بدهم ؟

جواب : خیلی ساده , در سایت عضو شوید ,مطالب ما را به آرامی مطالعه کنید و آن ها را از طریق شبکه های اجتماعی با دیگر دوستان به اشتراک قرار دهید .

سوال : ممکن هست در مورد حضور در سایت بیشتر توضیح بدهید ؟

جواب : وب سایت ما هوشمند هست و متوجه حضور شما در سایت می شود ,اما چطور ؟ برای این که سایت ما شما را بشناسد و به فعالیت های شما امتیاز بدهید لازم هست قبل از هر فعالیتی به سایت ورود کنید .این طور نیست بلافاصله با نگاه کردن به هر مطلبی به شما امتیاز داده شود بلکه باید آن را تا به انتها بخوانید . در صورت خواندن درست مطالب و یا به اشتراک گذاری آن با دیگران به شما امتیاز داده شده پیغام آن به شما نشان داده می شود .

سوال : نحوه تعلق امتیازها چگونه هست ؟

جواب : شما به ازای ثبت نام در سایت همان ابتدا پنج امتیاز دریافت می کنید.به ازای مشاهده هر پست یک امتیاز دریافت می کنید .به ازای ثبت دیدگاه حداقل سی کلمه ای در انتهای هر مطلب یک امتیاز دریافت می کنید .به ازای اشتراک گذاری هر پست با دیگران سه امتیاز دریافت می کنید و همین طور الی آخر.

فکر کن در روز از پانزده مطلب بازدید کنی و آن ها را به اشتراک قرار دهی می شود 60 امتیاز , اگر این کار را ده روز انجام بدهی می شود 600 امتیاز .حالا اگر بیشتر فعالیت کنی و اقدامات بیشتری انجام بدهی چقدر می شود !

سوال : وقتی امتیارهای من به هزار امتیاز رسید چکار باید بکنم ؟

جواب : از طریق فرم تماس با ما اطلاع دهید شماره کارت بفرستید تا به کارت شما در اسرع وقت واریز انجام بشود. فقط حتما در نظر داشته باشید در صورتی که خانم هستید کارت باید به نام یک آقا باشد تا واریز انجام بدهیم.می توانید از کارت برادر یا همسر خود استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا