اجاره دستگاه فوتوتراپی

این مطلب را با پیامک با دیگران به اشتراک بگذارید شاید کسی همین حالا نیازمند آن باشد .

اجاره دستگاه فوتوتراپی ,بعد از سال ها کار تخصصی نوزادان هنوز به خاطر ندارم شیفتی در بیمارستان و یا کلینیک بوده باشم و والدین نوزادان از من نخواسته باشند که به خاطر زردی نوزادشان در مورد دستگاه فوتوتراپی خانگی نوزادان به آن ها مشورت بدهم.

واقعیت این هست که بدلیل مشکلات اقتصادی متعدد و البته ترس از بستری نوزاد و خونگیری در بیمارستان, بسیاری از والدین تمایل به بستری نوزاد خود بدلیل زردی را در بیمارستان ندارند و دوست دارند که از اجاره دستگاه فوتوتراپی استفاده کنند .

مزایای استفاده از فوتوتراپی در منزل چیه ؟

  • اول :مادر در تمام مدت نزد نوزاد خود بوده و تغذیه و شیردهی مادر به طور مرتب ادامه یابد.
  • دوم : خطر عفونت های بیمارستانی به مقدار زیادی کاهش می یابد .
  • سوم : هزینه این نوع درمان نسبت به بستری در بیمارستان حداقل هشتاد درصد کمتر هست .
  • چهارم : استرس والدین بسیار کاهش می یابد ضمن این که هزینه ایاب و ذهاب والدین به بیمارستان و اتلاف زمان نیز وجود ندارد .

یکی از دغدغه های والدین در مورد اجاره دستگاه زردی خانگی این هست که نمی توانند به هر کسی اعتماد کنند که البته بسیار هم حق دارند .دکتر عادل حیدری نژاد با معرفی دستگاه های استاندارد به والدین خیال آن ها را در این زمینه راحت کرده .جدیدترین دستگاه هایLED هوشمندودارای دماسنج وتایم کلی نور (کالیبره شده) کافیست تا والدین با خیالی آسوده برای نوزاد خود این دستگاه را اجاره کنند .

سوال : نحوه درخواست چطور هست ؟

جواب :مشاوره از طریق سیستم تیکت پشتیبانی انجام می شود .برای این منظور از طریق دکمه ورود در بالای صفحه ثبت نام کنید اگر هم که قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید .برای ثبت نام نیاز به یک نام کاربری و یک ایمیل فعال و معتبر دارید , به همین سادگی .

بعد از ثبت نام از طریق اینجا وارد پنل کاربری خود بشوید و از قسمت تیک های پشتیبانی ارسال تیکت کنید .فقط دقت کنید دسته بندی تیکت را بر روی درخواست مشاوره قرار دهید .

ما بابت معرفی دستگاه به شما هزینه ای درخواست نمی کنیم .فقط برای درخواست معرفی دستگاه از ساعت نه صبح تا هشت شب پیام بدهید.

به شما پیشنهاد می کنم این لینک را حتما ببینید:

دستگاه زردی نوزادان , مزایا و معایب

error: محتوا محافظت شده است!!