سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

امتیازهایت را به پول نقد تبدیل کن

فقط کافیه پنج دقیقه زمان صرف خواندن این مطلب کنی شاید همین پنج دقیقه گره از مشکلاتت در آینده باز کند

در صورتی که از طریق فعالیت و گذراندن وقت در وب سایت ما به هزار امتیاز دست پیدا کنید می توانید درخواست بدهید تا معادل نقدی آن یعنی یک میلیون ریال یا به عبارتی ساده تر صد هزار تومان به کارت شما واریز بشود .

شما می توانید نه یک بار بلکه برای همیشه به ازای هر هزار امتیاز از بابت فعالیت در سایت ما ,این مبلغ را داشته باشید .

برای مشاهده جزییات امتیازهای دریافتی خود اینجا را کلیک کنید

سوال : من کی هستم و وب سایت من در مورد چه موضوعی هست ؟

جواب : من دکتر عادل حیدری نژاد هستم و برای شناخت بیشتر من می توانید از گزینه در باره ما در منوی بالای سایت بیشتر با من آشنا بشوید و اما زمینه فعالیت ما طب مکمل هومیوپاتی هست.چنانچه با این طب آشنایی ندارید می توانید از مقالات همین سایت و یا از موتور جستجوی گوگل کمک بگیرید .

سوال : چطور می توانم از طریق این سایت پول دربیاورم ؟
جواب : ما برای فعالیت های مختلف در سایت خود امتیازات متفاوتی در نظر گرفته ایم .فعالیت هایی مثل ثبت نام در سایت ,خواندن مقالات , مرور محصولات , به اشتراک گذاری محصولات با دیگر دوستان و غیره که هر کدام امتیازهای مختلف دارند .بالاترین امتیازات متعلق هست به اشتراک گذاری مطالب با دیگران از طریق شبکه های اجتماعی .در حین گشت زنی در وب سایت ما و انجام فعالیت های گفته شده به طور خودکار به شما امتیاز تعلق می گیرد .

سوال : آیا می توانم هر بار از مقدار امتیازات کسب شده مطلع بشوم ؟

جواب : البته و به راحتی . در هر لحظه با مراجعه به لینک زیر قادر خواهید بود از جزییات امتیازات کسب شده اطلاع کسب کنید .برای مشاهده جزییات امتیازهای دریافتی خود اینجا را کلیک کنید

سوال : آیا به محض مشاهده صفحه یک محصول و یا مقاله امتیاز می گیرم ؟

جواب : وب سایت ما هوشمند هست , به این صورت که برای دریافت امتیاز به ازای مشاهده صفحات باید متن را بخوانید و نه این که فقط صفحه را باز کنید و بلافاصله امتیاز به شما داده شود.

سوال : آیا برای تعلق امتیاز باید هر بار به سایت ورود کنم و یا در حال میهمان هم می شود ؟

جواب : برای دریافت امتیاز باید سایت ما شما را بشناسد و برای این کار لازم است قبل از هر بار گشت و گذار در سایت ورود کنید .وارد شدن به سایت به راحتی آب خوردن هست .فقط کافیست یک بار ثبت نام کنید. از طریق گزینه حساب کاربری من در منوی بالای سایت می توانید هم ثبت نام و هم ورود کنید.

سوال : چطور می توانم امتیازات را به پول نقد تبدیل کنم ؟

جواب : به محض این که هر بار امتیاز شما به حد لازم رسید از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت مبلغ را برای شما کارت به کارت کنیم.هر بار می توانید شماره کارت خود را به ما اطلاع دهید ,فقط حتما یادتان باشد که کارت بانکی متعلق به خود شما باشد و نه هیچ فرد دیگری .

سوال : آیا به جای تبدیل امتیازهایم به پول نقد می توانم از آن ها برای خرید محصولات آتی شما استفاده کنم ؟

جواب : بله , چرا که نه .

فقط حتما دقت کنید برای این که امتیازهای شما درست ثبت بشود باید در هر بار گشت و گذار در وب سایت ما ابتدا به سایت وارد بشوید.

برای مشاهده محتوی ما اینجا را کلیک کنید

ادامه دارد …