اجاره دستگاه فوتوتراپی

آموزش کپسولی هومیوپاتی-گاستروآنتریت

اکثر کودکان دچار حملاتی از گاستروآنتریت یعنی التهاب معده و روده می‌شوند که باعث بروز اسهال و یا استفراغ می‌شود. شایع‌ترین علت این بیماری ویروس است که از طریق هوا یا تماس با مواد دفعی عفونی منتقل می‌شود. آلودگی مواد غذایی یا آشامیدنی به میکروب نیز می‌تواند باعث ابتلا به گاستروآنتریت شود. بیشتر موارد این حملات خفیف‌اند ولی حملات شدید، جدی‌تر بوده و بخصوص در شیرخواران ممکن است منجر به کم آبی شدید شود. علایم بیماری که ممکن است تا 5 روز بعد از آلودگی ظاهر شوند عبارتند از: اسهال، استفراغ، بی‌اشتهایی، درد شکم، بی‌حالی و تب .

هدف من این نیست که در مورد این بیماری قلم فرسایی کنم.بلکه با علم به این که بیماری اسهال و استفراغ چقدر می تواند باعث زحمت و تحمل هزینه بسیار زیاد برای والدین از بابت مراجعه مکرر به مطب و بیمارستان در ساعات مختلف شبانه روز و احتمال بستری کودک بشود , سعی دارم روشی راحت و بی عارضه را به شما معرفی کنم. این روش چیزی نیست به جز استفاده از طب مکمل هومیوپاتی.

آیا می دانید هزینه یک نسخه پزشک به همراه دارو بابت این بیماری حداقل دویست هزار تومان است؟

می دانید هرینه کمتر از چهار ساعت بستری در اورژانس بیمارستان اطفال جهت سرم درمانی حداقل پانصد هزار تومان است؟

می دانید هرینه فقط یک شب بستری در بیمارستان خصوصی بابت این مشکل حداقل دو میلیون تومان است؟

می دانید قرار نیست فقط یک بار کودک شما و یا فقط یکی از کودکان تان دچار این مشکل بشود ؟

پس بهتر نیست من به جای دادن ماهی به شما , ماهی گیری را یاد بدهم ؟

با مطالعه این آموزش , شاید نیاز به بستری کودک در بیمارستان ,تحمل استرس روحی برای فرزند و والدین و بالاتر از همه صرف هزینه های گزاف پیدا نکردید. اگر شما هم جز آندسته از افرادی هستید که آشنا با هنر درمانی هومیوپاتی و علاقمند به استفاده از آن هستید پس این فایل آموزشی متعلق به شماست.

در این آموزش ها ما قصد نداریم از شما یک هومیوپات حرفه ای و آکادمیک بسازیم که توانایی درمان انواع بیماری های مزمن را داشته باشد چرا که این امر مستلزم آموزش های وقت گیر و زمان طولانی است بلکه هدف از آموزش این هست که شما در این شرایط بد اقتصادی و بهداشتی و بالا بودن هزینه های درمانی قادر باشید به راحتی با داروهای بی خطر هومیوپاتی بیماری های حاد و شایع خود و عزیزانتان را در منزل درمان کنید.

طب هومیوپاتی روش درمانی خاصی است که در آن با تحریک دقیق سیستم ایمنی و حیاتی بیمار توسط داروهای خاص هومیوپاتی بیماران را می توان به شفا رساند. بر اساس اصول اولیه هومیوپاتی هر ماده ای ( یا عاملی) که بتواند در بدن سالم ایجاد یک سری علائم بیماری کند می تواند در صورت تجویز به فردی بیمار با همان علائم بیماری وی را درمان نماید به شرط آنکه علائم موجود در بیمار و علائمی که آن ماده دارویی می تواند ایجاد کند تا حد ممکن مشابه باشند. به عبارت دیگر در این طب از داروهایی برای درمان استفاده می شود که بتوانند دقیقا علائم بیمار را پوشش دهند تا با تحریک مناسب سیستم ایمنی و حیاتی بیمار و در نتیجه هوشیار نمودن سیستم دفاعی بدن بیماری را درمان نمایند. این به معنای آن است که در هومیوپاتی تکیه بر درمان بیمار توسط قوای حیاتی و درمانی خود بیمار است . برخی از مزایای وتفاوتهای مهم هومیوپاتی با طب رایج: هومیوپاتی می کوشد اختلال وضعف مکانیسم دفاعی بدن را از بین ببرد ولی طب رایج همواره در تلاش است که ارگانیسم یا عامل بیماریزا را شناسایی کرده و با تجویز دارو آنرا از بین ببرد. بنابراین مکانیسم اثر داروهای هومیوپاتی با طب رایج نیز متفاوت خواهند بود. بعبارتی داروهای هومیوپاتی بدن را قادر می‌سازند به شکلی موثرتر با محرک بیماریزا مبارزه کند ولی داروهای طب رایج از طریق مقابله با عامل بیماری زا (مثل آنتی بیوتیکها) یا اثری مخالف علایم بیماری (مثل مسکنها) عمل می‌کنند. پس در درمان بیماری به کمک طب رایج بیشتر به عامل بیماریزا و علائم بیماری توجه می‌شود و با وجود اینکه بیمار یک فرد با یک سیستم واحد و یکپارچه است که همه اعضاء آن در ارتباط متقابل اند، بیماریها مستقل و بدون ارتباط با هم در نظر گرفته شده و برای درمان هر قسمت متخصص مربوط به آن قسمت مستقلا و اغلب بدون توجه کافی به سایر قسمتها دارو تجویز می‌کند (ممکن است یک بیمار همزمان از چند متخصص دارو دریافت کند و …). در حالی که در طب هومیوپاتی به همه ابعاد و اعضاء فرد بعنوان یک ساختمان واحد توجه می‌شود و علائم فقط بعنوان راهنما برای تشخیص علت اختلال و تجزیه و تحلیل سیستم حیاتی فرد بکار می‌رود. بعنوان مثال وقتی فردی سرما می‌خورد در طب رایج به علایم سرماخوردگی مثل تب، آبریزش بینی و سرفه داروی ضد این علایم تجویز می‌شود و گاه به عامل ایجاد کننده آن (اگر عامل آن ویروسی نباشد وبرای آن دارویی وجود داشته باشد) دارو تجویز می شود. در حالی که هومیوپاتی جلو علایم سرماخوردگی را نمی‌گیرد بلکه بدن را یاری می‌کند تا با آلودگی و اختلال ایجاد شده بهتر و سریعتر مبارزه کرده و اختلال ایجاد شده را اصلاح کند و علائم بیماری بعد از اصلاح این وضع خودبخود از بین می‌روند. داروهای هومیوپاتی عوارض جانبی ماندگار ندارند (سازمان بهداشت جهانی بی‌ضرر بودن آنها را تایید می‌کند). با وجود بی ضرر بودن همیشه حد اقل دوز موثر (اغلب یک یا چند قرص) استفاده می‌شود ونیاز به مصرف حجم زیاد دارو یا تکرار مکرر و طولانی مدت دارو نیست . داروهای هومیوپاتی اثر تسکینی ندارند و فقط به درمان اختلال می‌پردازند. در اغلب بیماریها بهبودی سریعتر از سایر روشهای درمانی ایجاد می‌کنند. زمان و هزینه کمتری صرف می‌شود. اغلب برای درمان علائم غیر طبیعی بیمار فقط یک دارو تجویز می‌شود. بسیاری از بیماری هایی که در طب رایج قابل درمان نیستند با این روش درمانی درمان می شوند.

فرزندت دچار استفراغ و اسهال شده ؟

از بستری شدن در بیمارستان می ترسی ؟

از مصرف آنتی بیوتیک و کورتون و … می ترسی ؟

دوست داری با روش طبیعی مشکل فرزندت را بهتر کنی ؟

به دکتر عادل حیدری نژاداعتماد داری ؟

اگر جواب این ها مثبت هست و تمایل به استفاده از این آموزش را داری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه فایل آموزشی و نحوه تهیه آن با ما در تماس باشید .

سوال : کی باید این آموزش را تهیه کنی ؟

جواب : همین حالا , تهیه داروهای هومیوپاتی حداقل نیاز به سه روز وقت اداری دارد و از آن جایی که بیماری هرگز قبلا خبر نمی کند لازم هست از قبل داروهای مورد نظر و نحوه بکارگیری آن ها را آماده داشته باشی .پس همین حالا این آموزش را تهیه کن که شاید فردا خیلی دیر شده باشد.

سوال : آیا به تماس من فورا جواب می دهید ؟

جواب : خیر .با توجه مشغله بسیار حداقل سه روز کاری زمان لازم هست تا به درخواست شما پاسخ داده بشود .لطفا برنامه ریزی زمانی فراموش نشود .

به سایر سوالات شما در فرم تماس با ما پاسخ داده می شود .

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!