آموزش درمان سرفه به روش هومیوپاتی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
یک میلیون تومان
دکتر عادل حیدری نژاد
Latest posts by دکتر عادل حیدری نژاد (see all)
تجربه ثابت کرده آدم ها تا در شرایط بحرانی قرار نگیرند نمی توانند درست تصمیم بگیرند و فکر می کنند بیماری و …  فقط برای همسایه ست و هیچ وقت سراغ آن ها نمی آید .به همین جهت توصیه می کنم قبل از مطالعه این مطلب حتما “اقتصاد سلامت به زبان اعداد” را بخوانید شاید بتوانید بهتر تصمیم بگیرید .
شاید در حال حاضر به این فایل آموزشی نیاز نداشته باشید ولی آیا می دانستید که با معرفی این آموزش به دیگران می توانید به ازای هر خرید توسط دیگران مبلغ دویست هزار تومان بدون هیچ زحمتی درآمد کسب کنید .برای کسب اطلاع بیشتر به این لینک بروید :

کسب درآمد نقدی از وبسایت ما

آيا کودک شما دچار سرفه شده؟

آيا تمايل داريد از آموزش های کپسولی هومیوپاتی دكتر عادل حيدری نژاد برای درمان سریع تر و با کیفیت تر کودک خود در کنار سایر درمان های پزشکی استفاده كنيد ؟

بعد از برگزاری چندین دوره آموزشی آنلاین و گران قیمت در زمینه روش درمانی هومیوپاتی به این نتیجه رسیدم که علاقمندان زیادی برای یادگیری روش درمانی هومیوپاتی وجود دارند ولی بسیاری از آن ها در پیام هایی که به من می دادند اذعان می کردند که بسیار مشتاق شرکت در دوره هستند ولی بدلیل عدم وسع مالی توانایی شرکت را ندارند.

مژده به این دوستان می دهم که برای همراهی با این عزیزان و با توجه به بیش از بیست و پنج سال تجربه درمانی خودم در حیطه تخصصی کودکان و نوزادان توانسته ام روشی را ابداع کنم که دیگر نیازی به آموزش های سخت و زمان بر نباشد و صدالبته این آموزش به نام اینجانب در اینترنت معروف و مشهور هست .
من بسیاری از بیماری های رایج در طب اطفال که گرفتاری های زیادی برای والدین ایجاد می کند و موجبات ایجاد استرس و صرف هزینه های بسیار برای درمان آن ها می شود را معادل سازی هومیوپاتی کرده ام .به عبارتی ساده تر ,من فرمول درمان آن ها را به روش هومیوپاتی برای والدین محترم آماده کرده ام تا بدون هیچ دانش هومیوپاتی بتوانند با خواندن فقط چند سطر از این طب قدرتمند به تنهایی و یا در کنار روش مرسوم پزشکی بهره مند بشوند , درست به سادگی بلعیدن یک کپسول آنتی بیوتیک .معیار نام گذاری آموزش های کپسولی هومیوپاتی دقیقا اشاره به همین موضوع دارد .

  •  شما نیاز ندارید این آموزش را حفظ بکنید بلکه این همیشه در اختیار شما هستند تا حسب مورد بتوانید فورا از آن استفاده کنید .
  • در حالتی که به صورت میهمان از سایت بازدید می کنید این آموزش غیرفعال هست ونمی توانید محتوی آن را ببینید ولی هر زمان که در سایت ثبت نام و سپس ورود کنید البته در صورت پرداخت هزینه این آموزش  برای شما فعال خواهند شد .

سوال : مزیت استفاده از این آموزش ها چیه ؟

  • فرزند شما در زمان کمتری بهبودی می یابد .
  • فرزند شما با کیفیت بالاتری بهبودی می یابد .
  • عوارض ناشی از داروهای شیمیایی در او کاهش می یابد .
  • در صورت تداوم استفاده از داروهای هومیوپاتی سطح سلامت فرزند شما بالا می رود .

سوال: در چه کودکانی نبايد از اين آموزش ها استفاده شود؟

  • جواب: اول: کودکانی كه مبتلا به سرطان يا بيماري های مزمن جدی هستند.
  • دوم: كسانی كه تحت درمان با داروهاي سركوب كننده سيستم ایمنی قرار دارند مثل انواع كورتون و … چرا ؟ به اين دليل كه داروی هوميوپاتی با تحريك سيستم ایمنی فرد اثرش را در بدن ايجاد مي كند و افراد فوق ایمنی ندارند تا داروی هوميوپاتی آن را بتواند تحريك كند فلذا در اين ها اثری ندارد.
  • سوم: کودکان کمتر از دو سال سن.
  • چهارم: کودکانی که به هر شکل بدحال هستند و نیاز به بستری فوری در بیمارستان دارند .

سوال : دقیقا این محصول چیه ؟

جواب : این محصول یک فایل متنی بسیار کم حجم هست که به صورت خیلی ساده دستورات هومیوپاتی برای بهبودی سرفه فرزند شما را به صورت یک نسخه درمانی آموزش می دهد.هزینه ای که شما پرداخت می کنید بابت یک فایل کامپیوتری نیست بلکه بابت یک عمر دانش و تجربه ماست که در یک فایل کامپیوتری در اختیار شما قرار می گیرد .

سوال : نحوه خرید این فایل آموزشی چطور هست ؟

جواب : در سایت ما ثبت نام کنید اگر هم که قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید .برای ثبت نام نیاز به یک نام کاربری و یک ایمیل فعال و معتبر دارید , به همین سادگی .

بعد از ثبت نام به این لینک برو .خرید آموزش

سوال : چرا ادعا می کنید این روش تضمینی هست ؟

ما بقدری به توانایی روش درمانی هومیوپاتی و صحت آموزش های خود مطمئن هستیم که گارانتی برای آموزش خود در نظر گرفته ایم.

توافقنامه اخلاقی استفاده از آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد :

اگرچه بر این باور هستم که استفاه از آموزش های کپسولی هومیوپاتی برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم .من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از آموزش های هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد.
با ثبت سفارش این آموزش ,شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت من ترغیب به مطالعه نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این آموزش می تواند مناسب شما باشد .
شرط اصلی و اساسی شرکت در آموزش های من اعتماد کامل و باور شما به من هست.در صورتی که به هر دلیل نمی توانید اعتماد کنید و من را باور داشته باشید در این صورت این آموزش اصلا به درد شما نمی خورد .
error: محتوا محافظت شده است!!