دوره آموزش هومیوپاتی (مقدماتی)

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
نیازمند عضویت طلایی هر 1 ماه
شروع کنید

به اطلاع می رسانیم هر دوره آموزشی هومیوپاتی به نام ما در هر جایی غیر از آدرس وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد عرضه شود هیچ ارتباطی به ما نداشته و مورد تایید ما هم نیست .

وب سایت ما یک سایت آموزشی بین المللی هست و این آموزش هم در اصل برای هم وطنان ایرانی مقیم خارج از کشور طراحی شده ولی چنانچه داخل ایران زندگی می کنید و تمایل به استفاده از این آموزش دارید با قبول شرایط ما بلامانع هست.

دوره آموزش هومیوپاتی ,میل به درمان بقیه بصورت فطری در همه آدم ها وجود دارد ,شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند پزشک بشوند .شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند بدانند کدام داروی گیاهی مثلا برای درمان کدام بیماری خوب هست .

البته این موضوع خاص کشور ما نیست و در همه نژاد بشر صدق می کند.اگر این مسئله در مورد شما هم درست است اگر دوست داشتی پزشک می شدی و حالا به هر دلیل نشده پس ادامه مطلب را با دقت تا به انتها بخوان.

همه ما بخوبی شرایط حال حاضر دنیا را می دانیم احتمال وقوع جنگ در هر نقطه از جهان , مسایل اقتصادی گوناگون , بیماری های مسری مختلف که هر از گاهی برای ما دست تکان می دهند و … هر انسان عاقلی را به این فکر وادار می کند که کاری برای آینده انجام بدهد .

من و شما بخوبی می دانیم در هر کجای دنیا که باشیم هزینه های درمانی می تواند کمر اقتصاد خانواده ما را فلج کند صرف نظر از این که ممکن است اصلا درمان هم نشویم پس :

اگر شما پزشک هستید و دوست دارید برای بهبود هر چه سریع تر بیمار تان در کنار درمان های مرسوم پزشکی از این روش درمانی استفاده کنید .

اگر شما یک فیزیوتراپیست هستید و تمایل دارید برای بالابردن کیفیت بهبودی بیمار در کنار درمان های مرسوم رشته خود از این روش درمانی کمک بگیرید تا بین مردم به درمانگر حاذق مشهور بشوید .

اگر شما یک خانم خانه دار هستید که دغدغه سلامت فرزند دارد .

اگر والدین پیری دارید که دوست دارید سطح سلامت آن ها بالاتر برود و کم تر دچار گرفتاری های جسمی و ذهنی بشوند  و … پس این آموزش متعلق به شماست .

من به شما تضمین می دهم در صورت عمل به این آموزش ها, می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم درمان کنید.

سوال :چرا و به چه دلیل باید هومیوپاتی یاد بگیرید ؟
دانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش بدهد.

طب هومیوپاتی چیست؟
طب ھومیوپاتی روش درمانی خاصی است که در آن با تحریک دقیق سیستم ایمنی و حیاتی بیمار توسط داروھای خاص ھومیوپاتی بیماران را می توان به شفا رساند. بر اساس اصول اولیه ھومیوپاتی ھر ماده ای ( یا عاملی) که بتواند در بدن سالم ایجاد یک سری علائم بیماری کند می تواند در صورت تجویز به فردی بیمار با ھمان علائم بیماری وی را درمان نماید به شرط آنکه علائم موجود در بیمار و علائمی که آن ماده دارویی می تواند ایجاد کند تا حد ممکن مشابه باشند. به عبارت دیگر در این طب از داروھایی برای درمان استفاده می شود که بتوانند دقیقا علائم بیمار را پوشش دھند تا با تحریک مناسب سیستم ایمنی و حیاتی بیمار و در نتیجه ھوشیار نمودن سیستم دفاعی بدن بیماری را درمان نمایند. این به معنای آن است که در ھومیوپاتی تکیه بر درمان بیمار توسط قوای حیاتی و درمانی خود بیمار است.

دقیقا این دوره آموزشی چه فایده ای برای من دارد ؟
من تضمين مي دهم در صورت عمل به اين آموزش ها, شما می توانید بسیاری از بیماری های رایج را در خود و اطرافیان با استفاده از طب هومیوپاتی با کیفیت بالا درمان کنید. هزینه های مراجعات پزشکی و تهیه داروهای شیمیایی برای شما بسیار کاهش می یابد. ریسک ناشی از عوارض داروها و آنتی بیوتیک ها در شما کاهش می یابد. مقاومت بدن شما بمرور در برابر بیماری های عفونی بالا می رود. با استفاده از این طب آرامش ذهنی و کیفیت خواب شما بهبود خواهد یافت. و …

مزایای طب ھومیوپاتی در مقابل پزشکی معمولی چیست ؟
ھومیوپاتی می کوشد اختلال وضعف مکانیسم دفاعی بدن را از بین ببرد ولی طب رایج ھمواره در تلاش است که ارگانیسم یا عامل بیماری زا را شناسایی کرده و با تجویز دارو آنرا از بین ببرد. بنابراین مکانیسم اثر داروھای ھومیوپاتی با طب رایج نیز متفاوت خواھند بود. بعبارتی داروھای ھومیوپاتی بدن را قادر می سازند به شکلی موثرتر با محرک بیماریزا مبارزه کند ولی داروھای طب رایج از طریق مقابله با عامل بیماری زا (مثل آنتی بیوتیکھا) یا اثری مخالف علایم بیماری (مثل مسکنھا) عمل می کنند. پس در درمان بیماری به کمک طب رایج بیشتر به عامل بیماری زا و علائم بیماری توجه می شود و با وجود اینکه بیمار یک فرد با یک سیستم واحد و یکپارچه است که ھمه اعضاء آن در ارتباط متقابل اند، بیماریھا مستقل و بدون ارتباط با ھم در نظر گرفته شده و برای درمان ھر قسمت متخصص مربوط به آن قسمت مستقلا و اغلب بدون توجه کافی به سایر قسمتھا دارو تجویز می کند (ممکن است یک بیمار ھمزمان از چند متخصص دارو دریافت کند و …). در حالی که در طب ھومیوپاتی به ھمه ابعاد و اعضاء فرد بعنوان یک ساختمان واحد توجه می شود و علائم فقط بعنوان راھنما برای تشخیص علت اختلال و تجزیه و تحلیل سیستم حیاتی فرد بکار می رود . بعنوان مثال وقتی فردی سرما می خورد در طب رایج به علایم سرماخوردگی مثل تب، آبریزش بینی و سرفه داروی ضد این علایم تجویز می شود و گاه به عامل ایجاد کننده آن (اگر عامل آن ویروسی نباشد وبرای آن دارویی وجود داشته باشد) دارو تجویز می شود. در حالی که ھومیوپاتی جلو علایم سرماخوردگی را نمی گیرد بلکه بدن را یاری می کند تا با آلودگی و اختلال ایجاد شده بھتر و سریعتر مبارزه کرده و اختلال ایجاد شده را اصلاح کند و علائم بیماری بعد از اصلاح این وضع خودبخود از بین می روند. داروھای ھومیوپاتی عوارض جانبی ماندگار ندارند (سازمان بھداشت جھانی بی ضرر بودن آنھا را تایید می کند.(با وجود بی ضرر بودن ھمیشه حد اقل دوز موثر (اغلب یک یا چند قرص) استفاده می شود ونیاز به مصرف حجم زیاد دارو یا تکرار مکرر و طولانی مدت دارو نیست. داروھای ھومیوپاتی اثر تسکینی ندارند و فقط به درمان اختلال می پردازند.در اغلب بیماریھا بھبودی سریعتر از سایر روشھای درمانی ایجاد می کنند.

آیا شما در پایان دوره به من مدرک آکادمیک می دهید ؟
خیر .

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
هر کسی با هر سطحی از دانش بالاتر از دیپلم می تواند از این دوره استفاده کند .تنها پیش نیاز این دوره یک علاقه شدید است.

بهتر نیست به جای شرکت در دوره شما من بروم در کلاس های آکادمیک شرکت کنم تا مدرک هم بگیرم ؟
کاملا به انتخاب شما بستگی دارد ولی بدانید مدرک به هیچ درد شما نمی خورد چون فقط پزشکان و آن هم عده ای از آن ها که دوره تکمیلی را گذرانده اند اجازه تاسیس مطب هومیوپاتی دارند و در ضمن هزینه شرکت در این دوره ها بسیار گران و مدت آن طولانی است. نکته آخر این که دیگر مدرس شما دکتر عادل حیدری نژاد نیست.

چرا این دوره غیرحضوری برگزار می شود ؟
دوره آموزش هومیوپاتی ویژه عموم، به صورت غیرحضوری (مجازی) برگزار می شود تا شما بتوانید : ۱- از راه دور و بدون شرکت در کارگاه از مطالب استفاده کنید. ۲- هزینه های این دوره نسبت به دوره های حضوری خیلی کمتراست. ۳- وقت شما برای استفاده از مطالب در اختیار خودتون هست. هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید می توانید از درس های ما استفاده کنید. ۴- امکان پرسش و پاسخ از طریق ایمیل را دارید. 5- مهمتر از همه این دلیل هست ، شما وقت تمرین کردن و بازخورد گرفتن دارید.

این دوره شامل چند درس است ؟
آموزش  مقدماتی ما مشتمل بر سی و پنح درس است که بمرور زمان به دوره اضافه می شود .

سر فصل های این دوره کدام هستند ؟

متاسفانه از پاسخ به این پرسش معذوریم. کسانی که ما را می شناسند بخوبی می دانند که ما هر چه ارائه می دهیم عالی هست.

برای مشاهده این آموزش لازم هست عضویت ویژه طلایی داشته باشید .برای دریافت عضویت ویژه طلایی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

سلب مسئولیت

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.

ما آموزش های زیادی را در وب سایت مان قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.

بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی و خریدار آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

همچنین شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت ما ترغیب به خرید نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این دوره آموزشی می تواند مناسب شما باشد .

مطلب پیشنهادی

حساسیت به لاکتوز در کودکان چه علایمی دارد ؟

حساسیت به لاکتوز در کودکان چه علایمی دارد ؟

مشاوره هومیوپاتی با دکتر عادل حیدری نژادشاید معجزه هومیوپاتی شامل کودک تو هم شد !https://adelheidarinejad.ir …

error: محتوا محافظت شده است!!