آدرس مطب دکتر عادل حیدری نژاد

دوره آموزش هومیوپاتی آنلاین ویژه عموم

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
چهل و پنج میلیون تومان
دکتر عادل حیدری نژاد
Latest posts by دکتر عادل حیدری نژاد (see all)

آموزش هومیوپاتی آنلاین

همین که در حال تماشای این مطلب هستی یعنی بزرگ ترین شانس زندگی ات را آورده ای ! می توانی از این فرصت کمال استفاده را کنی یا چشمت را روی این شانس که به تو روی آورده ببندی وهمین حالا از این صفحه خارج بشوی و به گشت و گذار در اینترنت بپردازی  .

فقط حتما قبل از مطالعه ادامه , مقاله “رازی که پزشکان متخصص هرگز به شما نمی گویند” را مطالعه کن.

می گویند یادگیری زبان جدید یعنی شروع زندگی جدید ولی من می گویم یادگیری هومیوپاتی یعنی همه چیز.
شاید در حال حاضر به این دوره آموزشی نیاز نداشته باشید ولی آیا می دانستید که با معرفی این آموزش به دیگران می توانید به ازای هر خرید توسط دیگران مبلغ بیست درصد بدون هیچ زحمتی درآمد کسب کنید .برای کسب اطلاع بیشتر به این لینک بروید :

کسب درآمد نقدی از وبسایت ما

سوال : آیا این آموزش مناسب همه اقشار جامعه هست ؟

قطعا خیر .همین جا صراحتا اعلام می کنیم “همه کس مناسب همه چیز نیست” .آدم های معمولی جامعه از تغییر و امتحان کردن روش های جدید ترس دارند , آن ها فقط تمایل دارند کاری را انجام بدهند که همه می کنند ولی آدم های موفق جامعه همیشه به استقبال چیزهای نو می روند .من دو خبر برای شما دارم:

خبر بد این که 99 درصد افراد جامعه به گروه اول تعلق دارند و خبر خوب این هست که اگر شما از جمله گروه دوم هستید می توانید از این آموزش استفاده کنید .در واقع آموزش ها و محتوی خاص وب سایت ما فقط جهت این گروه طراحی شده است .

اما بپردازیم به اصل مطلب

هیچ کسی دوست ندارد سر و کارش با دکتر ,دوا ودرمان بیفتد ولی خب چاره چیه ؟ دوست من , مطالعه این مطلب وقتی از تو تلف نمی کند شاید خواندن یک نوشته روزی به بزرگترین شانس زندگی ات تبدیل بشود همان طور که در مورد خودم ,پس ساده از کنارش گذر نکن .پیشنهاد من این هست که حداقل سه بار با دقت تمام تا به انتها بخوانی, جوری که انگار سلامت عزیزانت به خواندن تو بستگی دارد .

میل به درمان بقیه بصورت فطری در همه آدم ها وجود دارد ,شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند پزشک بشوند .شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند بدانند کدام داروی گیاهی مثلا برای درمان کدام بیماری خوب هست .شاید به همین علت هم که دوست ندارند کار خود و عزیزان شان به شخص دیگری بیفتد که شاید به اندازه خود به او اطمینان و اعتماد ندارند .

البته این موضوع خاص کشور ما نیست و در همه نژاد بشر صدق می کند.اگر این مسئله در مورد شما هم درست است ,اگر دوست داشتی پزشک می شدی و حالا به هر دلیل نشده پس ادامه مطلب را با دقت تا به انتها بخوان.

همه ما خانواده داریم و اولویت اصلی هر کسی برای زندگی در درجه اول خانواده اوست .بزرگترین دشمن بشریت و تهدید کننده زندگی او بیماری ها هستند و ما همیشه نگران گرفتار شدن عزیزان مان در چنگال بیماری هستیم.همه نژاد بشر دوست دارند که ای کاش بتوانند خودشان عزیزشان را درمان کنند و به عبارتی بتوانند با علم خود از پس بیماری عزیزان شان بر بیایند .

آیا می دانستید بونینگ هاوزن و جیمز تایلر کنت که هر دو از اسطوره های طبابت به سبک هومیوپاتی بوده اند و توانسته بودند دنیا را متحول کنند هیچکدام تحصیلات پزشکی نداشته اند . اگر آن ها توانسته اند پس تو هم می توانی .

همه ما بخوبی شرایط حال حاضر دنیا را می دانیم احتمال وقوع جنگ در هر نقطه از جهان که می تواند کشور را بشدت تحت تاثیر قرار بدهد , مسایل اقتصادی گوناگون , بیماری های مسری مختلف که هر از گاهی برای ما دست تکان می دهند , هزینه های درمان و … هر انسان عاقلی را به این فکر وادار می کند که کاری برای آینده انجام بدهد .فرقی هم نمی کند در کدام کشور زندگی می کنی چون این موضوع همگانی ست .

بحث من در مورد طب مکمل هومیوپاتی است.به شما تضمین می دهم در صورت شرکت در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی با متد دکتر عادل حیدری نژاد , می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم و بدون مراجعات پزشکی درمان کنید.

این دوره شامل صد درس هست که بمرور در سایت بارگزاری می شود .مژده به شما که بعد از سی درس اول شما عملا قادر خواهید بود به یک درمانگر تبدیل بشوید .

خبر خوب , کسانی که در این دوره ثبت نام کنند می توانند به هر تعداد دفعات که لازم باشد برای اعضا خانواده خود از مشاوره هومیوپاتی رایگان با دکتر عادل حیدری نژا بهره مند بشوند این در حالی ست که هزینه یک بار مشاوره هومیوپاتی با دکتر عادل حیدری نژاد پانصد دلار بوده و مشاوره با ایشان مختص ایرانیان مقیم خارج از کشور می باشد .

 • اگر شما پزشک هستید و دوست دارید برای بهبود هر چه سریع تر بیمار تان در کنار درمان های مرسوم پزشکی از این روش درمانی استفاده کنید .
 • اگر شما یک فیزیوتراپیست هستید و تمایل دارید برای بالابردن کیفیت بهبودی بیمار در کنار درمان های مرسوم رشته خود از این روش درمانی کمک بگیرید تا بین مردم به درمانگر حاذق مشهور بشوید .
 • اگر شما یک خانم خانه دار هستید که دغدغه سلامت فرزند دارد .
 • اگر والدین پیری دارید که دوست دارید سطح سلامت آن ها بالاتر برود و کم تر دچار گرفتاری های جسمی و ذهنی بشوند  و … پس این نوشته را تا به آخر بخوان .
machine 4

 • چرا و به چه دلیل باید هومیوپاتی یاد بگیرید ؟

دانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش بدهد.موضوع فقط این نیست که علم جدیدی یاد بگیری , وقتی هومیوپاتی را بفهمی آگاهی شما در باره جهان هستی بالا می رود و درهای شادی و موفقیت بر روی شما باز می شود.

خیلی از ما مفهوم شادی را درست درک نکرده ایم و آن را با خوشی لحظه ای اشتباه می گیریم.پیش به سوی دنیای جدید با قدم گذاشتن در وادی هومیوپاتی .

 • دقیقا دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی چه فایده ای برای شما دارد ؟

من به شما تضمين مي دهم در صورت شرکت در این دوره آنلاین, خود شما بدون مراجعات پزشکی می توانید بسیاری از بیماری های رایج را در خود و اطرافیان با استفاده از طب هومیوپاتی با کیفیت بالا و هزينه اي بسيار كم درمان کنید. هزینه های مراجعات پزشکی و تهیه داروهای شیمیایی برای شما بسیار کاهش می یابد. ریسک ناشی از عوارض داروها و آنتی بیوتیک ها در شما کاهش می یابد. مقاومت بدن شما بمرور در برابر بیماری های عفونی و به خصوص سرطان بالا می رود. با استفاده از این طب آرامش ذهنی و کیفیت خواب شما بهبود خواهد یافت .

کاملا به انتخاب شما بستگی دارد ولی بدانید مدرک به هیچ درد شما نمی خورد چون فقط پزشکان و آن هم عده ای از آن ها که دوره تکمیلی را گذرانده اند اجازه تاسیس مطب هومیوپاتی دارند و در ضمن دیگر مدرس شما دکتر عادل حیدری نژاد نیست.

 • آیا دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی مناسب همه است ؟

البته که خیر .همین حالا عده ای هستند که به ما و این نوشته تمسخر می کنند , جمعیت هدف من کسانی هستند که واقعا فکر می کنند و به سادگی و از روی ناآگاهی از کنار مسائل عبور نمی کنند .دوستان , هر چه لازم بود گفتیم  , اگر می توانید به ما اعتماد کنید به شما اکیدا سفارش می کنیم در این دوره آنلاین شرکت کنید و خود و عزیزان تان را در برابر خطرات بیماری ها بیمه کنید  .

 • وقتی می توانم هر وقت اراده کنم از پزشکان هومیوپات مشاوره بخواهم دیگر چه لزومی به این آموزش دارم ؟

خیلی خلاصه عرض می کنم ,در نظر بگیر ساعت دو نیمه شب , یا ظهر یک روز تعطیل هست و یا با خانواده در مسافرت هستید و یکی از بستگان درجه یک شما دچار مشکل بسیار جدی و ناگهانی می شود آن وقت جواب این سوال را پیدا خواهید کرد .

 • این دوره شامل چند درس هست ؟

دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی شامل صد درس هست که بمرور در سایت بارگزاری می شود.شش درس اول رایگان هستولی برای مشاهده بقیه دروس لازم هست در دوره ثبت نام کرده باشید .بیست و چهار درس دیگر بعد از ثبت نام برای شما باز می شود و هفتاد درس مابقی در جایی دیگر به شما آموزش داده می شود .

بسیار ضرورری هست که درس ها را به ترتیب مطالعه بفرمایید و بعد از این که حداقل هشتاد درصد مفهوم هر درس را بدرستی درک کردید به درس بعدی بروید .از آن جایی که درس ها به هم وابسته هستند و درک درست هر درس به مطالعه درس های قبلی بستگی دارد لذا اکیدا توصیه می شود به هیچ عنوان حتی برای کنجکاوی هم شده در بین درس ها پرش نکنید .

این دوره شامل صد درس هست که بمرور در سایت بارگزاری می شود .مژده به شما که بعد از سی درس اول شما عملا قادر خواهید بود به یک درمانگر تبدیل بشوید .
 • نحوه ثبت نام در این آموزش چطور هست ؟

برای ثبت نام در سایت و شرکت در دوره لازم هست ایمیل فعال داشته باشی .

برای ثبت نام در این دوره , بعد از ثبت نام در سایت به این لینک برو .

همین حالا ثبت نام کن

توافقنامه اخلاقی شرکت در آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد :

اگرچه بر این باور هستم که استفاه از دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم .من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از آموزش های هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد.

شرکت در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی به منزله مطالعه کامل توافقنامه خرید از وب سایت دکتر عادل حیدری نژاد , توسط شرکت کننده و قبول ضمنی , تمام و کمال مندرجات این صفحه از سوی ایشان می باشد .با ثبت سفارش این آموزش ,شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت من ترغیب به شرکت در این دوره نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این دوره آموزشی می تواند مناسب شما باشد .

دوستان , توجه داشته باشید مبلغی که صرف شرکت در این دوره می کنید هزینه محسوب نمی شود بلکه سرمایه گزاری بر روی سلامت خانواده هست که در آینده نزدیک چند ده برابر آن به شما بر می گردد .در ضمن فقط کافی ست هزینه این دوره را بک سفر نوروزی داخلی سه چهار روزه با خانواده با کمترین امکانات  یا حتی اقدامات زیبایی مقایسه کنید.

هم اکنون دوره هایی در وب سایت های مختلف برگزار می شود با کمتر از پنج درصد مبلغ این دوره , می توانید در آن ها ثبت نام کنید و صد البته شما کاملا در انتخاب مختارید ولی بهتر از من می دانید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

 • من ساکن ایران نیستم می توانم در این دوره ثبت نام کنم ؟

بله , برای پرداخت هزینه به شکل دلار یا بیت کوین با ما هماهنگ کنید .به این منظور بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری خود بشوید و از قسمت تیک های پشتیبانی ارسال تیکت کنید 

 • اگر شرکت در این دوره نکنم دقیقا چه چیزی را از دست می دهم ؟

شما در صورت عدم درک این فرصت مجبور هستید پول زیادی را صرف هزینه های سلامت خود و خانواده در آینده بکنید , بمرور مقاومت بدن شما در برابر بیماری ها بخصوص بیماری های عفونی و سرطان کاهش می یابد و مهم تر از همه این که مجبور هستید ریسک عوارض شیمیایی داروها و روش های تصویربرداری را به جان بخرید .گفتنی ها را صادقانه گفتم دیگر تصمیم با شما .

و اما کلام آخر…

دوستان , من ادعا نمی کنم که بهترین دوره آموزشی هومیوپاتی را در جهان ارائه می دهم بلکه قویا ادعا می کنم که به بهترین شکل ممکن راه ورود به دنیای پر رمز و راز هومیوپاتی را برای شما هموار و ساده کرده ام.دنیای هومیوپاتی مثل یک اقیانوس هست , برای شنا در اقیانوس اول باید شنا در استخر را یاد بگیرید.همان طور که شما یک دوره آموزشی شنا در بیست جلسه می گذرانید نمی توانید از فردای اتمام دوره بروید در دریاچه خزر شنا کنید ولی با استمرار و تمرین بیشتر در آینده قادر به انجام این کار هم خواهید بود.

هومیوپاتی را باید بفهمید نه این که فقط یاد بگیرید.فاصله یاد گرفتن با فهمیدم بسیار زیادست و وظیفه من هست که این کار را با بهترین شیوه ممکن برای شما انجام بدهم.

در انتها قبل از هر گونه تصمیم گیری پیشنهاد می کنم مقاله “اقتصاد به زبان اعداد” را مطالعه کنید .