آموزش تقویت ایمنی کودک به روش هومیوپاتی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
یک میلیون تومان
دکتر عادل حیدری نژاد
Latest posts by دکتر عادل حیدری نژاد (see all)
تجربه ثابت کرده آدم ها تا در شرایط بحرانی قرار نگیرند نمی توانند درست تصمیم بگیرند و فکر می کنند بیماری و …  فقط برای همسایه ست و هیچ وقت سراغ آن ها نمی آید .به همین جهت توصیه می کنم قبل از مطالعه این مطلب حتما “اقتصاد سلامت به زبان اعداد” را بخوانید شاید بتوانید بهتر تصمیم بگیرید .
شاید در حال حاضر به این فایل آموزشی نیاز نداشته باشید ولی آیا می دانستید که با معرفی این آموزش به دیگران می توانید به ازای هر خرید توسط دیگران مبلغ دویست هزار تومان بدون هیچ زحمتی درآمد کسب کنید .برای کسب اطلاع بیشتر به این لینک بروید :

کسب درآمد نقدی از وبسایت ما

تمايل داريد از آموزش های کپسولی هومیوپاتی دكتر عادل حيدری نژاد برای تقویت ایمنی بدن کودک خود استفاده كنيد ؟

مادر محترم لطفا پاسخ این سوال ها را به خودت بده :

 • از مریص شدن های مکرر فرزندت خسته شدی ؟
 • از مصرف بی رویه آنتی بیوتیک ها و عوارض آن ها می ترسی ؟
 • از مصرف داروهای تقویت کننده سیستم ایمنی نتیجه لازم را نگرفته ای ؟
 • دنبال یک روش طبیعی و تضمینی برای بالا بردن ایمنی بدن فرزندت می گردی ؟

اگر پاسخ سوالات بالا در ذهن شما مثبت هست پس در زمان و مکان مناسبی قرار داری پس قدر این فرصت را بدان 

کودکان در معرض انواع بیماری ها هستند بنابراین تقویت سیستم ایمنی کودکان برای والدین اهمیت ویژه دارد.  تب، لرز، مشکلات تنفسی و … از مشکلاتی است که ممکن است مادرها را نسبت به سلامت کودکشان نگران کند.
برای سالم ماندن دو راه بیشتر وجود ندارد: با تمام عوامل مضر مقابله کنیم و آن ها را از بین ببریم مثل آلودگی هوا ,وجود فلزات سنگین در میوه ها و سبزیجات و آب آشامیدنی ,وجود مواد سرطانزا و مواد نگهدارنده در خوراکی ها مقابله با انواع و اقسام عوامل عفونی مثل ویروس ها قارچ ها میکرب ها که روز به روز تعداد بیشتری از آن ها شناسایی می شوند .البته لازم به توضیح نیست که هیچ عقل سلیمی نمی تواند قبول کند که این راه شدنی باشد تا حد ممکن درجه سلامتی خود را بالا ببریم تا در صورت مواجه با عوامل فوق یا بیمار نشویم و یا این که در صورت ابتلا متحمل صدمه شدید نشویم .و این درست همان روشی است که ما در این جا سعی در معرفی آن به شما داریم وآن چیزی نیست به جز درمان به روش هومیوپاتی .
در کشوری مانند ایران که بیمه‌ها کامل نیستند و مردم هزینه فراوانی برای درمان می پردازند استفاده از چنین روش‌هایی می تواند تا حدودی از هزینه‌ها بکاهد. ضمن اینکه این روش باعث تحریک سیستم ایمنی بدن و کمتر بیمار شدن فرد می شود به این ترتیب طول عمر افزایش می یابد. به همین دلیل است که در کشورهایی مانند انگلیس و آلمان که خود پایه گذار این طب است مردم بیشتر عمر می‌کنند و کمتر بیمار می‌شوند . آیا دوست ندارید با هزینه یک مبلغ ناچیز در این شرایط اقتصادی بتوانید برای همیشه از سلامت خود و خانواده تان محافظت کنید ,در واقع شما با این کار هزینه نمی کنید بلکه سرمایه گزاری می کنید .لطفا مبلغ فوق را با فقط یک شب بستری در اورژانس بیمارستان مقایسه کنید.

 •  شما نیاز ندارید این آموزش را حفظ بکنید بلکه این همیشه در اختیار شما هستند تا حسب مورد بتوانید از آن استفاده کنید .
 • در حالتی که به صورت میهمان از سایت بازدید می کنید این آموزش غیرفعال هست ونمی توانید محتوی آن را ببینید ولی هر زمان که در سایت ثبت نام و سپس ورود کنید البته در صورت پرداخت هزینه این آموزش  برای شما فعال خواهند شد .

سوال : مزیت استفاده از این آموزش ها چیه ؟

 • فرزند شما در زمان کمتری بهبودی می یابد .
 • فرزند شما با کیفیت بالاتری بهبودی می یابد .
 • عوارض ناشی از داروهای شیمیایی در او کاهش می یابد .
 • در صورت تداوم استفاده از داروهای هومیوپاتی سطح سلامت فرزند شما بالا می رود .

چه کودکانی مناسب استفاده از اين آموزش هستند؟

 • کودکان کاملا سالم که بیماری زمینه ای ندارند.
 • سوم: کودکان بین دو تا هجده سال.

سوال : دقیقا این محصول چیه ؟

جواب : این محصول یک فایل متنی بسیار کم حجم هست که به صورت خیلی ساده دستورات هومیوپاتی برای تقویت طبیعی سیستم ایمنی کودک تان را به صورت یک نسخه درمانی آموزش می دهد. هزینه ای که شما پرداخت می کنید بابت یک فایل کامپیوتری نیست بلکه بابت یک عمر دانش و تجربه ماست که در یک فایل کامپیوتری در اختیار شما قرار می گیرد .

سوال : نحوه خرید این فایل آموزشی چطور هست ؟

جواب : در سایت ما ثبت نام کنید اگر هم که قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید .برای ثبت نام نیاز به یک نام کاربری و یک ایمیل فعال و معتبر دارید , به همین سادگی .بعد از ثبت نام به لینک برو

خرید آموزش

توافقنامه اخلاقی استفاده از آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد :

اگرچه بر این باور هستم که استفاه از آموزش های کپسولی هومیوپاتی برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم .من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از آموزش های هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد.

با ثبت سفارش این آموزش ,شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت من ترغیب به مطالعه نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این آموزش می تواند مناسب شما باشد .

شرط اصلی و اساسی شرکت در آموزش های من اعتماد کامل و باور شما به من هست.در صورتی که به هر دلیل نمی توانید اعتماد کنید و من را باور داشته باشید در این صورت این آموزش اصلا به درد شما نمی خورد .

سوال : مدت زمان لازم برای تاثیر این روش درمانی چقدر هست ؟

برای شروع تاثیر روش درمانی هومیوپاتی در افزایش ایمنی بدن کودک شما چهار ماه زمان لازم هست .چهار ماه بعد از مصرف اولین نوبت داروی هومیوپاتی سی تا پنجاه درصد نتیجه مطلوب مشاهده می شود و این تاثیر در مدت حداقل یک سال نزدیک به صد در صد می شود .

سوال : تاثیر این آموزش به چه صورت قرارست مشخص شود ؟

خیلی ساده . دفعات ابتلا به بیماری در فرزند شما کاهش می یابد , در صورت ابتلا گرفتار بیماری های سنگین نمی شود و نیز سریع تر از گذشته بهبود می یابد  و …

سوال : چرا ادعا می کنید این روش تضمینی هست ؟

ما بقدری به توانایی روش درمانی هومیوپاتی و صحت آموزش های خود مطمئن هستیم که گارانتی برای آموزش خود در نظر گرفته ایم.

error: محتوا محافظت شده است!!