مشاوره هومیوپاتی در بیماران مبتلا به سرطان

به صفحه درخواست مشاوره هومیوپاتی در بیماران مبتلا به بدخیمی خوش آمدید .


سوال : بیمار به چند جلسه مشاوره هومیوپاتی نیاز دارد ؟

جواب : تا زمانی که بیمار شما تحت درمان های پزشکی ضد سرطان قرار دارد لازم هست هر دو تا چهار هفته یک بار مشاوره هومیوپاتی برای وی انجام بشود .در بعضی از این مشاوره برای او داروی جدید تجویز می شود و در بعضی دیگر ممکن هست گفته شود که فعلا نیازی به دارو ندارد .


سوال : نحوه درخواست مشاوره چطور هست ؟

جواب :مشاوره از طریق سیستم تیکت پشتیبانی انجام می شود .برای این منظور در سایت ثبت نام کنید اگر هم که قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید .برای ثبت نام نیاز به یک نام کاربری و یک ایمیل فعال و معتبر دارید , به همین سادگی .

بعد از ثبت نام از طریق اینجا وارد پنل کاربری خود بشوید و از قسمت تیک های پشتیبانی ارسال تیکت کنید .فقط دقت کنید دسته بندی تیکت را بر روی درخواست مشاوره قرار دهید .


سوال : هزینه این مشاوره چقدر هست ؟

جواب : مبلغ مشاوره هر بار دویست و پنجاه هزار تومان هست .در پایان مشاوره برای شما شماره کارت ارسال می شود و شما لطف می کنید مبلغ مشاوره را برای ما واریز می کنید .


سوال: آیا نکته دیگری هست تا بدانم ؟

جواب : بله , در نظر داشته باشید هزینه های راه اندازی و پشتیبانی سایت بسیار سنگین هست و این مبالغ به هیچ عنوان کفاف این هزینه ها و نیز انگیزه ما را برای ادامه راه نمی دهد.با حمایت های مالی خود از ما انگیزه مان را ادامه این مسیر دو چندان کنید .

چنانچه متوجه شدید مشاوره با ما به نفع بیمار شما بوده و باعث بهبودی بیمار شما چه از جنبه جسمی , ذهنی و یا هر دو شده هر طور که می توانید از وب سایت ما حمایت مالی کنید به هر میزان که صلاح می دانید.


به ندای درون خود مراجعه کنید , نیاز به هیچ مدرک و استدلالی نیست . خود شما بهتر از هر پزشکی می توانید در این مورد قضاوت درست انجام دهید.اجازه بدهید خوبی ها در جامعه منتشر بشود. اجازه بدهید انگیزه ما در کمک به بیماران بیشتری زنده بماند. در کمک به بیماران بیشتر سهیم باشیم .


توافقنامه درخواست مشاوره هومیوپاتی :

اگرچه بر این باور هستم که استفاه از طب هومیوپاتی برای استفاده کننده های از آن ها سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق نمی کنم .من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از مشاوره هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد.

درخواست مشاوره هومیوپاتی به منزله مطالعه کامل توافقنامه خرید از وب سایت دکتر عادل حیدری نژاد , توسط متقاضی و قبول ضمنی , تمام و کمال مندرجات این صفحه از سوی ایشان می باشد .با ثبت سفارش این مشاوره,شما تلویحا متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت من ترغیب نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این مشاوره می تواند مناسب بیمار شما باشد .مسئولیت استفاده از این مشاوره بر عهده متقاضی آن می باشد .

دکمه بازگشت به بالا