آدرس مطب دکتر عادل حیدری نژاد

درج تبلیغات در وب سایت ما

تبلیغات در فضای وب یکی از محبوب‌ترین روش‌های معرفی کسب و کار در دنیا به حساب می‌آید. وبسایت ما، بهترین سایت تخصصی اطفال، گزینهٔ مناسبی برای کسانی است که به دنبال نتیجه گیری هرچه بهتر از تبلیغات در فضای مجازی هستند.
همه ما بخوبی می دانیم که اگر بخواهیم خود را به دیگران بشناسانیم و یا کالا و خدمات ما را دیگران بشناسند باید تبلیغات بکنیم ولی آن چیزی که شاید خوب ندانیم این هست که نمی دانیم کجا تبلیغ کنیم.
خیلی منطقی ست که که اگر یک فروشنده کفش در راسته طلافروش ها مغازه بزند بعیدست فروش خوبی داشه باشد آن چنان که اگر یک فروشنده کالاهای لوکس در بازارچه پرنده فروشی .اگرچه همه ما به ظاهر این را تصدیق می کنیم ولی در عمل درست همین کار را انجام می دهیم و دقیقا به همین دلیل کسب و کار ما رونق نمی گیرد و تبلیغ ما به دیگران نشان داده نمی شود.
ما وب سایت های بسیاری را می بینیم با محتوی فیلم و رسانه که تبلیغات زیبایی نشان می دهند و همین طور وب سایت هایی را می بینیم با مضامین مذهبی که تبلیغ اسباب بازی بچه می کنند .به نظر شما آیا این تبلیغات برای صاحبان آن ها سودآوری می کند ؟به نظر من که بعید هست .عقل سلیم حکم می کند کالا و یا خدمات خود را در جاهای مرتبط به دیگران معرفی کنیم .

خب حالا که با من موافق هستید می خواهم کمی در مورد وب سایت خود برای شما توضیح بدهم.

وب سایت ما تنها وب سایتی هست که به طور خاص برای مادران طراحی شده و اطلاعات آن دایم بروز می شود.همه به خوبی می دانیم که بزرگترین دغدغه بشریت سلامت بوده بخصوص سلامت جگرگوشه هایمان.

با علم به این موضوع ما وب سایتی آماده کرده ایم به طور خاص در مورد مشکلات و بیماری های کودکان – نوزادان و اطلاعات آن علاوه بر درست و قابل استناد بودن مدام بروز می شود .از آن جایی که اطلاعات بسیار زیادی در گوشه و کنار اینترنت یافت می شود که بسیاری از آن ها کپی , تاریخ گذشته و نامعتبر هستند ,والدین بدنبال جایی می گردند که بتوانند به اطلاعات آن ها تکیه کنند و چه جایی بهتر از اینجا یعنی وب سایت ما .

مادرهای زیادی در روز از وب سایت ما دیدن می کنند و با توجه به معروفیت روز افزون وب سایت ما چه در ایران و چه در کشورهای دیگر این امر روز به روز بیشتر می شود .با در نظر گرفتن این که کار ما مختص رده سنی نوزادان تا نوجوانان هستپس اگر شما خدمت و یا کالایی داشته باشید که منحصر به این رده سنی باشد تبلیغ در وب سایت ما می تواند به دیده شدن شما کمک شایانی بکند .

چنانچه در حیطه سلامت، کالاها و یا خدمات طیف سنی نوجوانان، کودکان و نوزادان فعالیت می‌کنید، وب سایت پربازدید ما می‌تواند محل بسیار مناسبی برای دیده شدن شما باشد.مثلا اگر مدیر مهد کودک هستید یا فروشنده لوازم بهداشتی و اسباب بازی های کودک ,وب سایت ما جای مناسبی برای دیده شدن خدمات شماست

این وب سایت مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای تخصصی اطفال برای کاربران ایرانی و خارجی است. بنرهای تبلیغاتی شما در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده می‌شوند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته باشند.

سوال : نحوه سفارش تبلیغ در سایت چطور هست ؟

تماس با من از طریق سیستم تیکت پشتیبانی انجام می شود .برای این منظور ابتدا ثبت نام کنید اگر هم که قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید .برای ثبت نام نیاز به یک نام کاربری و یک ایمیل فعال و معتبر دارید , به همین سادگی .

بعد از ورود به سایت اینجا را کلیک کنید و از قسمت تیکت های پشتیبانی ارسال تیکت کنید .فقط دقت کنید دسته بندی تیکت را بر روی “تماس با من” قرار دهید .

سوال : هزینه تبلیغ در وبسایت ما چقدر هست ؟

ما برای تبلیغ در وب سایت خود مقدار خاصی را به عنوان هزینه مشخص نکرده ایم بلکه آن را به سلیقه شما واگذار کرده ایم.سیاست کلی ما در جذب تبلیغات این هست که صاحب تبلیغ به ما مبلغ درخواستی خود را پیشنهاد می دهد و ما مختار هستیم بپذیریم و یا خیر.

طبیعی هست که هر چه مبلغ پیشنهادی شما به عنوان تبلیغ دهنده بیشتر باشد احتمال موافقت مدیریت سایت در درج آگهی تبلیغاتی شما بیشتر خواهد بود.گشت و گذاری در وب سایت ما داشته باشید و سپس با خود چرتکه بیندازید که چه میزان برای وب سایت ما به عنوان پذیرنده تبلیغات ارزش قایل هستید و همان میزان را به ما به عنوان رقم اولیه پیشنهاد بدهید .هر چند که در هر معامله ای امکان چانه زنی دور از انتظار نیست .