در باره دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص هومیوپاتی اطفال، عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیست و نه سال سابقه طبابت است. ایشان سابقه مدت‌ها فعالیت در بیمارستان‌های معتبر تهران را دارد از جمله بیمارستان‌های کودکان تهران ,لاله، پیامبران ,امام خمینی , مرکز طبی کودکان و …


در حال حاضر عضو دپارتمان اطفال و نوزادان مجهزترین بیمارستان فوق تخصصی غرب تهران بوده و در خدمت بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بدحال آن مرکز می‌باشد.
از مهارت‌های ایشان همچنین تسلط به برنامه نویسی نرم افزار هست. ایشان بیش از هجده سال سابقه برنامه نویسی نرم افزارهای پزشکی دارند. برنامه نویسی نرم افزار آفلاین سامانه آنفلوانزا برای وزارت بهداشت ایران در سال ۱۳۸۹ باعث کنترل سریع این بیماری در کشور و نجات جان هزاران هموطن ایرانی در آن موقع شد.

وجه تمایز ایشان در کار حرفه‌‌ای هومیوپاتی با سایر رقبا استفاده از نرم افزارهایی هست که خود ایشان طراحی و برنامه نویسی کرده اند.در حال حاضر ایشان یک چهره کاملا شناخته شده در حوزه فناوری اطلاعات، علوم داده و طبابت در سطح جهانی هستند.یکی از بهترین نرم افزارهای ایشان نرم افزار تشخیص هوشمند بیماری های اطفال هست که به تایید مراکز علمی معتبر بین المللی از جمله انجمن پزشکان کودکان ایران رسیده است .

دکتر عادل حیدری نژاد، به عنوان تنها هومیوپات اطفال ایران باور دارد که بسیاری از بیماری‌های رایج طب اطفال با استفاده از روش‌های درمان هومیوپاتی با کمترین هزینه، قابل علاج است. او با تألیف پکیج‌های آموزش هومیوپاتی، یادگیری این روش درمانی را برای عموم مردم تسهیل کرده است.

حیدری نژاد قصد دارد با آموزش هومیوپاتی بار سنگینی را از دوش بسیاری از خانواده‌ها، خصوصاً خانواده‌هایی با سطح درآمدی پایین بردارد. او با تولید محتوای آموزش هومیوپاتی برای عموم قصد دارد بسیاری از افراد را با این روش درمانی نوین آشنا کند.

دکتر عادل حیدری نژاد سابقه بیش از سیزده سال فعالیت هومیوپاتی در کشور ایران دارد و عمیقا عاشق این رشته هست. وی بسیار مشتاق است که این رشته را به عموم مردم دنیا آموزش بدهد.وب سایت او یک سایت آموزشی بین المللی هست و در هر نقطه از دنیا که قرار داشته باشید می توانید از مشاوره و آموزش های اش استفاده کنید.

در فضای اینترنت در وب سایت های مختلف ادعا شده که با ایشان همکاری دارند و یا شماره تماس های مختلفی برای ارتباط با ایشان ذکر شده همین جا عنوان می کنیم تنها وب سایت رسمی ایشان همین سایتی ست که ملاحظه می کنید(adelheidarinejad.ir) و تنها راه ارتباط با ایشان همین وب سایت هست و هر شماره تماس و یا ادعای همکاری در اینترنت هیچ ارتباطی با ایشان ندارد .

مشاوره هومیوپاتی آنلاین

error: محتوا محافظت شده است!!