در باره دکتر عادل حیدری نژاد

اینجانب دکتر عادل حیدری نژاد دانش آموخته دبیرستان البرز تهران , فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران(قطب علمی کشور) دارای بورد تخصصی کودکان با بیست و پنج سال سابقه طبابت تخصصی اطفال و اولین مدرس آنلاین هومیوپاتی در ایران و عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان با بیش از سیزده سال سابقه هستم

بنده سابقه فعالیت در بیمارستان‌های معتبر تهران را دارم از جمله بیمارستان‌ کودکان طالقانی تهران,لاله، پیامبران ,امام خمینی , مرکز طبی کودکان  ,مهراد و غیره .در حال حاضر عضو رسمی دپارتمان کودکان – نوزادان بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران هستم.

بیشتر در باره من بدانید

از مهارت‌های من همچنین تسلط به برنامه نویسی نرم افزار هست. این حقیر بیش از بیست سال سابقه برنامه نویسی نرم افزارهای پزشکی دارم. طی یک پروژه ملی برنامه نویسی نرم افزار آفلاین سامانه آنفلوانزا برای وزارت بهداشت ایران توسط من در سال ۱۳۸۹ باعث کنترل سریع این بیماری در کشور و نجات جان هزاران هموطن ایرانی در آن موقع شد.یکی از بهترین نرم افزارهای حقیر نرم افزار تشخیص هوشمند بیماری های اطفال هست که به تایید مراکز علمی معتبر بین المللی از جمله انجمن پزشکان کودکان کشور ایران رسیده است .
عشق اصلی من طبابت به روش درمانی هومیوپاتی و سعی در آموزش هومیوپاتی به عموم جامعه هست.اگر بدانید روش درمانی هومیوپاتی چطور باعث کاهش هزینه های سلامت شما و عزیزان تان می شود حتی یک لحظه هم در آشنایی بیشتر با آن تعلل نخواهید کرد .
در حال حاضر به طور خاص در زمینه کمک به درمان کودکان مبتلا به سرطان با استفاده از طب مکمل هومیوپاتی به صورت آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور فعالیت می کنم .
از آن جایی که ممکن هست عده ای از اعتبار نام من بخواهند به نفع خود سو استفاده کنند ,از همین تریبون به اطلاع می رسانم که هر گونه خدمات مشاوره ای ,دوره آموزشی و یا هر نرم افزار کاربردی به نام اینجانب در هر جایی از اینترنت به غیر از این وب سایت هیچ ارتباطی با اینجانب ندارد و از همین جا رفع مسئولیت می کنم .

برای مشاهده محتوی وب سایت ما کلیک کنید

error: محتوا محافظت شده است!!