در باره دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد دانش آموخته دبیرستان البرز تهران , فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی کودکان با بیست و نه سال سابقه طبابت و بیش از بیست سال سابقه تخصصی کودکان هست. ایشان سابقه مدت‌ها فعالیت در بیمارستان‌های معتبر تهران را دارد از جمله بیمارستان‌های کودکان تهران ,لاله، پیامبران ,امام خمینی , مرکز طبی کودکان و غیره .در حال حاضر عضو دپارتمان اطفال و نوزادان مجهزترین بیمارستان فوق تخصصی تهران بوده و در خدمت بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بدحال آن مرکز می‌باشد.

از مهارت‌های ایشان همچنین تسلط به برنامه نویسی نرم افزار هست. ایشان بیش از بیست سال سابقه برنامه نویسی نرم افزارهای پزشکی دارند. طی یک پروژه ملی برنامه نویسی نرم افزار آفلاین سامانه آنفلوانزا برای وزارت بهداشت ایران توسط ایشان در سال ۱۳۸۹ باعث کنترل سریع این بیماری در کشور و نجات جان هزاران هموطن ایرانی در آن موقع شد.یکی از بهترین نرم افزارهای ایشان نرم افزار تشخیص هوشمند بیماری های اطفال هست که به تایید مراکز علمی معتبر بین المللی از جمله انجمن پزشکان کودکان کشور ایران رسیده است .

در حال حاضر ایشان یک چهره کاملا شناخته شده در حوزه فناوری اطلاعات، علوم داده در سطح جهانی هستند و مورد مشاوره شرکت های معتبر بین المللی در این حوزه قرار می گیرند .

در فضای اینترنت در وب سایت های مختلف ادعا شده که با ایشان همکاری دارند و یا شماره تماس های مختلفی برای ارتباط با ایشان ذکر شده ,همین جا عنوان می کنیم تنها وب سایت رسمی ایشان همین سایتی ست که ملاحظه می کنید(adelheidarinejad.ir) و تنها راه ارتباط با ایشان همین وب سایت هست و هر شماره تماس و یا ادعای همکاری در اینترنت هیچ ارتباطی با ایشان ندارد .

دکمه بازگشت به بالا