در باره دکتر عادل حیدری نژاد

اینجانب دکتر عادل حیدری نژاد دانش آموخته دبیرستان البرز تهران , فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی کودکان با بیست و پنج سال سابقه طبابت تخصصی اطفال و اولین مدرس آنلاین هومیوپاتی در ایران با بیش از سیزده سال سابقه هستم.

بنده سابقه مدت‌ها فعالیت در بیمارستان‌های معتبر تهران را دارم از جمله بیمارستان‌های کودکان تهران ,لاله، پیامبران ,امام خمینی , مرکز طبی کودکان و غیره .در حال حاضر عضو دپارتمان اطفال و نوزادان مجهزترین بیمارستان فوق تخصصی تهران هستم.


از مهارت‌های من همچنین تسلط به برنامه نویسی نرم افزار هست. این حقیر بیش از بیست سال سابقه برنامه نویسی نرم افزارهای پزشکی دارم. طی یک پروژه ملی برنامه نویسی نرم افزار آفلاین سامانه آنفلوانزا برای وزارت بهداشت ایران توسط من در سال ۱۳۸۹ باعث کنترل سریع این بیماری در کشور و نجات جان هزاران هموطن ایرانی در آن موقع شد.یکی از بهترین نرم افزارهای حقیر نرم افزار تشخیص هوشمند بیماری های اطفال هست که به تایید مراکز علمی معتبر بین المللی از جمله انجمن پزشکان کودکان کشور ایران رسیده است .


عشق اصلی من طبابت به روش درمانی هومیوپاتی و سعی در آموزش هومیوپاتی به عموم جامعه هست.اگر بدانید روش درمانی هومیوپاتی چطور باعث کاهش هزینه های سلامت شما و عزیزان تان می شود حتی یک لحظه هم در آشنایی بیشتر با آن تعلل نخواهید کرد .

چنانچه تمایل به آشنایی بیشتر با آموزش های اینجانب داشته باشید اینجا را کلیک کنید .

‫6 دیدگاه ها