سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

در باره ما

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص هومیوپاتی -اطفال ,عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان , عضو آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیست و هشت سال سابقه طبابت است.ایشان سابقه مدت ها فعالیت در بیمارستان های خصوصی معتبر تهران را دارد از جمله بیمارستان های لاله ,پیامبران , کودکان طالقانی تهران و …
در حال حاضر عضو دپارتمان اطفال و نوزادان و سهامدار بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران بوده و در خدمت بخش مراقبت های ویژه نوزادان بدحال آن مرکز می باشد .

دکتر عادل حیدری نژاد، به عنوان تنها هومیوپات اطفال ثبت‌شده در سیستم هومیوپاتی ایران باور دارد که بسیاری از بیماری‌های رایج طب اطفال با استفاده از روش‌های درمان هومیوپاتی با کمترین هزینه، قابل علاج است. او با تألیف پکیج‌های آموزش هومیوپاتی، یادگیری این روش درمانی را برای عموم مردم تسهیل کرده است.

ایشان بر این عقیده‌است که تحریم‌های حال حاضر ممکن است در آینده مشکلات زیادی را در بخش درمان به وجود آورد. به همین دلیل او درمان هومیوپاتی را به عنوان روشی مؤثر و کاربردی به بیماران خود توصیه می‌کند.

حیدری نژاد قصد دارد با آموزش هومیوپاتی بار سنگینی را از دوش بسیاری از خانواده‌ها، خصوصاً خانواده‌هایی با سطح درآمدی پایین بردارد. او با تولید محتوای آموزش هومیوپاتی برای عموم قصد دارد بسیاری از افراد را با این روش درمانی نوین آشنا کند.

دکتر عادل حیدری نژاد سابقه بیش از سیزده سال فعالیت هومیوپاتی در کشور ایران دارد و عمیقا عاشق این رشته هست.وی بسیار مشتاق است که این رشته را به عموم مردم آموزش بدهد .

شاید این مطلب هم دوست داشته باشید :

مشاوره تخصصی اطفال
مقالات تخصصی اطفال و نوزادان