بهترین مقالات تخصصی کودکان

فایل های آموزشی ما دارای گارانتی بازگشت وجه هست

دکتر عادل حیدری نژاد
Latest posts by دکتر عادل حیدری نژاد (see all)

این گارانتی شامل همه فایل های آموزشی ما به غیر از “دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی ویژه عموم” می شود .

این جهان کوه ست و فعل ما ندا
سوی ما آید نداها را صدا

مولوی

از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی ضایع شود، بهترین راهکاری که به ذهنم ام رسید دادن گارانتی بازگشت وجه به شماست.

اگر چه اطمینان دارم آموزش های من مفید و کاملا اثربخش هستند به شرطی که دستورات ارائه شده در آن را بدرستی انجام دهید ولی چنانچه فکر می کنید همه کارها را بدرستی انجام داده اید و نتیجه لازم را بعد از چهار ماه از خرید آموزش نگرفته اید به ما اطلاع دهید تا هفتاد درصد وجه شما را عودت بدهیم. ما هیچ سند و مدرکی از شما برای گفته های تان نمی خواهیم و ملاک فقط و فقط شمایید .ما به صداقت شما یقین داریم . مجدد تاکید می کنم بعد از چهار ماه از خرید آموزش و عودت فقط هفتاد درصد مبلغی که به من پرداخت کرده اید.

این گارانتی شامل همه فایل های آموزشی ما به غیر از “دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی ویژه عموم” می شود .
چگونگی استفاده از گارانتی استرداد وجه

بعد از چهار ماه از خرید آموزش شماره و تاریخ سفارش را به من اطلاع دهید تا هفتاد درصد هزینه را به شماره کارتی که از آن خرید را انجام داده اید برگردانم .تماس با من از طریق سیستم تیکت پشتیبانی انجام می شود .برای این منظور ابتدا  وارد شوید . .بعد از ورود به سایت اینجا را کلیک کنید و از قسمت تیکت های پشتیبانی ارسال تیکت کنید .فقط دقت کنید دسته بندی تیکت را بر روی “تماس با من” قرار دهید .

در پایان من مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در آموزش ها نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد .


error: محتوا محافظت شده است!!