بهترین مقالات تخصصی کودکانبیماری های عفونی
موضوعات داغ

تقویت ایمنی بدن کودک تضمینی فقط در چهار ماه

دکتر عادل حیدری نژاد
Latest posts by دکتر عادل حیدری نژاد (see all)

اگر فقط  چهار دقیقه به من وقت بدهید به شما یاد می دهم چطور هزینه های درمانی خانواده را تا نود درصد کاهش بدهی ؟ چهار دقیقه وقت داری ؟

کودکان در معرض انواع بیماری ها هستند بنابراین تقویت سیستم ایمنی کودکان برای والدین اهمیت ویژه دارد.  تب، لرز، مشکلات تنفسی و … از مشکلاتی است که ممکن است مادرها را نسبت به سلامت کودکشان نگران کند.

برای سالم ماندن دو راه بیشتر وجود ندارد:

  • با تمام عوامل مضر مقابله کنیم و آن ها را از بین ببریم
مثل آلودگی هوا ,وجود فلزات سنگین در میوه ها و سبزیجات و آب آشامیدنی ,وجود مواد سرطانزا و مواد نگهدارنده در خوراکی ها مقابله با انواع و اقسام عوامل عفونی مثل ویروس ها قارچ ها میکرب ها که روز به روز تعداد بیشتری از آن ها شناسایی می شوند .البته لازم به توضیح نیست که هیچ عقل سلیمی نمی تواند قبول کند که این راه شدنی باشد
  • تا حد ممکن درجه سلامتی خود را بالا ببریم
تا در صورت مواجه با عوامل فوق یا بیمار نشویم و یا این که در صورت ابتلا متحمل صدمه شدید نشویم .و این درست همان روشی است که ما در این جا سعی در معرفی آن به شما داریم وآن چیزی نیست به جز درمان به روش هومیوپاتی .

در کشوری مانند ایران که بیمه‌ها کامل نیستند و مردم هزینه فراوانی برای درمان می پردازند استفاده از چنین روش‌هایی می تواند تا حدودی از هزینه‌ها بکاهد. ضمن اینکه این روش باعث تحریک سیستم ایمنی بدن و کمتر بیمار شدن فرد می شود به این ترتیب طول عمر افزایش می یابد. به همین دلیل است که در کشورهایی مانند انگلیس و آلمان که خود پایه گذار این طب است مردم بیشتر عمر می‌کنند و کمتر بیمار می‌شوند .

آیا دوست ندارید با هزینه ناچیز در این شرایط اقتصادی بتوانید برای همیشه از سلامت خود و خانواده تان محافظت کنید ,در واقع شما با این کار هزینه نمی کنید بلکه سرمایه گزاری می کنید .لطفا مبلغ فوق را با فقط یک شب بستری در اورژانس بیمارستان مقایسه کنید.


مادر محترم لطفا پاسخ این سوال ها را به خودت بده :
  • از مریص شدن های مکرر فرزندت خسته شدی ؟
  • از مصرف بی رویه آنتی بیوتیک ها و عوارض آن ها می ترسی ؟
  • از مصرف داروهای تقویت کننده سیستم ایمنی نتیجه لازم را نگرفته ای ؟
  • دنبال یک روش طبیعی و تضمینی برای بالا بردن ایمنی بدن فرزندت می گردی ؟
اگر پاسخ سوالات بالا در ذهن شما مثبت هست پس در زمان و مکان مناسبی قرار داری پس قدر این فرصت را بدان .

من دکتر عادل حیدری نژاد هستم و آموزش هومیوپاتی در این زمینه فراهم کرده ام که می تواند شما را به مقصود در این زمینه برساند.در صورت تمایل برای تهیه این فایل آموزشی کلیک کنید .

سوال : مدت زمان لازم برای تاثیر این روش درمانی چقدر هست ؟

برای شروع تاثیر روش درمانی هومیوپاتی در افزایش ایمنی بدن کودک شما چهار ماه زمان لازم هست .چهار ماه بعد از مصرف اولین نوبت داروی هومیوپاتی سی تا پنجاه درصد نتیجه مطلوب مشاهده می شود و این تاثیر در مدت حداقل یک سال نزدیک به صد در صد می شود .

سوال : چرا ادعا می کنید این روش تضمینی هست ؟

ما بقدری به توانایی روش درمانی هومیوپاتی و صحت آموزش های خود مطمئن هستیم که گارانتی برای آموزش خود در نظر گرفته ایم .

سوال : تاثیر این آموزش به چه صورت قرارست مشخص شود ؟

خیلی ساده . دفعات ابتلا به بیماری در فرزند شما کاهش می یابد , در صورت ابتلا گرفتار بیماری های سنگین نمی شود و نیز سریع تر از گذشته بهبود می یابد  و …


error: محتوا محافظت شده است!!