بهترین مقالات تخصصی کودکانمحبوب ترین ها
موضوعات داغ

انرژی منفی را پاکسازی کنیم ؟

نکات برگزیده مطلب
 • من می توانم به شما کمک بکنم البته اگر خودت بخواهی
دکتر عادل حیدری نژاد
Latest posts by دکتر عادل حیدری نژاد (see all)

فکر می کنی زندگی ات طلسم شده؟!

از جادوی سیاه می ترسی ؟

پس به جای درستی آمدی!

همین که در حال تماشای این مطلب هستی یعنی بزرگ ترین شانس زندگی ات را آورده ای ! می توانی از این فرصت کمال استفاده را کنی یا چشمت را روی این شانس که به تو روی آورده ببندی وهمین حالا از این صفحه خارج بشوی و به گشت و گذار در اینترنت بپردازی , انتخاب با خودت .فقط اگر حاضر به خواندنش شدی جوری بخوان که انگار سرنوشت خود و عزیزانت به این خواندن تو بستگی دارد .

 • مدام از این دکتر به آن دکتر می روی ؟
 • عزت نفس پایین داری ؟
 • مدام احساس خستگی و بی انگیزه بودن داری ؟
 • اضطراب، نگرانی و وحشت داری ؟
 • تمرکز ضعیف، بدبینی و تفکر منفی داری ؟
 • کابوس شبانه و بختک داری ؟
 • زیاد با بدشانسی مواجه می شوی ؟
 • از بی خوابی و یا خواب نامنظم رنج می بری ؟

شک نکن مشکلی در هاله انرژیت وجود دارد .

آیینه ات دانی چرا غمــــــــاز نیست

زانکه زنگار از رخش ممتاز نیست

رو تو زنگـار از رخ خــــود پاک کن

بعـــــــــد از آن آن نور را ادراک کن

هــرکسی ز اندازهء روشــــــــــندلی

غیب را بیند بقـــــــــــدر صیقــــــلی

هـر که صیقل بیش کرد او بیش دید

بیشتر آمــــــــد بر او صـــورت پدید

مولوی
انرژی در محیط و درون هر شخصی اطراف شما  وجود دارد حتی اگر نتوانید آن را ببینید. این جریان انرژی می‌تواند به راحتی در احساسات روزمره دیگران تاثیر بگذارد.شاید درک این موضوع سخت به نظر برسد پس اجازه بدهید همین ابتدای کار یک مثال عینی بزنیم تا کل مطلب براحتی در ذهن شما قابل درک بشود.

فرض کنید شخصی از یک برند معتبر عطر و یا ادکلن بسیار گران قیمت , خوش بو و با ماندگاری بالا استفاده کرده و وارد یک مجلس می شود دیگران چه احساسی پیدا می کنند.

در نقطه مقابل تصور کنید در یک ازدحام جمعیت و هوای گرم تابستان کسی که دست بر قضا ناهار مفصلی پر از سیر و پیاز هم نوش جان کرده متاسفانه نتواند مشکل معده خود را کنترل کند و … خب فکر می کنید بقیه چه حال و هوایی پیدا می کنند.

آیا شما رایجه عطر و یا فاجعه … را با چشم می توانید ببینید ؟ ولی با بینی می توانید احساس کنید .به همین راحتی!

.همه چیز در هاله انرژی آدم ها خلاصه می شود .

دوست داری هاله انرژی پاک داشته باشی ؟

لطفا قبل از خواندن ادامه مطلب ویدئو زیر را  در مورد هاله انرژی بدقت ببینید:

حتما آدم های جذاب را دیده اید که دیگران می گویند این ها کاریزما دارند ,کاریزما چیزی نیست بجز داشتن انرژی مثبت و یا به عبارتی دقیق تر عدم وجود انرژی های منفی در هاله انرژی  .امروزه آدم ها کاریزما را با جاذبه ج .ن.س.ی اشتباه می گیرند.یک نفر می تواند هیچ ظاهر و یا قیافه خاصی نداشته باشد ولی بشدت مورد توجه همه قرار بگیرد ولی یک شخص دیگر می تواند با هزار جور دستکاری زیبایی برای خود سر و شکلی درست کند و دیگران بواسطه … به او نزدیک شوند ولی افراد هاله بین براحتی می توانند ارتعاشات تنفرآمیز را در این شخص احساس کنند.

تا حالا دقت کردی افرادی که از این کلینیک زیبایی به آن یکی می روند به امید زیباتر شدن , به امید زندگی بهتر و جالب این که مشکل اصلی این آدم ها نداشتن عزت نفس هست!

این افراد بواسطه اشکال در هاله انرژی , خودشان را دایما زشت می بینند و سعی دارند چیزی را در بیرون اصلاح کنند , در صورتی که غافل هستند از این که مشکل اصلی در درون خود آن هاست .با دستکاری های زیبایی شاید به ظاهر قیافه ای مصنوعی برای خود درست کنند ولی عجیب این که در زندگی خصوصی این افراد که دقت کنی مشکلات بسیار عدیده ای را می توانی ببینی که صرفا به خاطر ارتعاشات از هم گسیخته هاله انرژی آن هاست .

و اما هاله انرژی چیه ؟

برای دانستن پاسخ این سوال تا به انتهای مطلب با ما همراه بمانید .

نیاز به پاکسازی کوانتومی دارید ؟

انرژی منفی یا تاریک چگونه می‌تواند بر زندگی شما تأثیر بگذارد ؟

برخی با دادن انرژی مثبت، شما را به سمت شادی و خوش بینی پیش می‌برند و برخی دیگر با انرژی منفی ذهن شما را تاریک می‌کنند.کسی که ذهن او دچار عدم شفافیت بشود همه چیزها و وقایع را تیره و تار تفسیر می کند.

حضور در مکان های با انرژی مثبت باعث سلامت و حضور مداوم در مکان های با انرژی منفی باعث بیماری های جسمی و ذهنی می شود.

پیش چشمت داشتی شیشه‌‌ی کبود

ز آن سبب عالم کبودت می‌‌نمود

گر نه کوری این کبودی دان ز خویش

خویش را بد گو، مگو کس را تو بیش‌‌

مولوی

علائم انرژی منفی در بدن چیه ؟

برخی از علائم انرژی منفی در بدن شامل موارد زیر است:

بی خوابی یا اختلال خواب ,عصبی بودن,ترس از تاریکی و تنهایی , کابوس های شبانه , بیش فعالی , اضطراب, افسردگی و اختلال دوقطبی , توهم دیداری و شنیداری و …

.

انرژی های منفی از کجا می‌آید؟

 • رفت و آمد به قبرستان ها
 • بستری شدن در بیمارستان
 • حضور در مراکز درمانی شلوغ
 • دوستان واقعی و یا شبکه های مجازی که بیشتر با آن ها وقت می گذرانید .
 • محیط هایی که بیشتر مواقع در آن ها حضور دارید .
 • موسیقی هایی که گوش می دهید .
 • افکاری که مرتب در ذهن خود مرور می کنید .
 • سریال های تلویزیونی که تماشا می کنید .

صدا و تصویر و مکان دارای انرژی هستند و قابل سرایت به دیگران .عجیب نیست اگر کسی از ما کلید گاوصندوق مان را بخواهد تردید کنیم که به او بدهیم مگر این آن شخص به ما خیلی نزدیک باشد ولی عجیب این که ما درب ذهن خود را آزادانه بر روی افکار و عقاید دیگران باز می گذاریم تا هر آن چه دل شان خواست به ذهن ما وارد کنند.نمونه واضح آن شبکه های مجازی و در راس آن اینستاگرام که هر کس و ناکسی یک صفحه تاسیس می کند و فالور جذب می کند و به نشر خرافات می پردازد و ماهم با اشتیاق و افتخار فالور او می شویم و دست آخر هم تعجب می کنیم که چرا …

خوب، خوبی را کند جذب این بدان

طیبات للطیبین بر وی بخوان

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد

گرم، گرمی را کشید و سرد، سرد

ناریان مر ناریان را جاذب اند

نوریان مر نوریان را طالب اند

مولوی

عده ای برای پاکسازی انرژی به دعا روی می آورند و عده ای هم به انگشترهای عقیق و سنگ های عجیب و غریب و برخی نیز …

شما از چه وسیله ای استفاده می کنید ؟

و اما هاله انرژی چیه ؟

هاله انرژی نوعی انرژی الکترو مغناطیسی است که در اطراف بدن انسان و حیوانات وجود دارد. این انرژی با چشم معمولی قابل رویت نبوده و تنها با استفاده از دوربین های کرلیان که نشان دهنده انرژی هستند ، قابل مشاهده است. تقویت هاله انرژی به انسان کمک می‌کند تا شخصیت ممتازتری داشته و از آن به عنوان یک سپر دفاعی در برابر انرژی‌های منفی استفاده کند.به صورت خیلی خلاصه میدان مغناطیسی اطراف بدن را هاله انرژی می گویند.

تا به حال دقت کرده اید چرا نمی شود از یک آدم مرده تصاویر پزشکی ام آر آی تهیه کرد ؟ خیلی ساده , چون دیگر میدان مغناطیسی ندارد !

هر چقدر رشد معنوی فرد بیشتر و از نظر سلامتی در وضعیت بهتری باشد رنگ هاله انرژی او درخشان‌تر و هر چقدر هاله فرد کدرتر باشد از نظر معنوی ، ذهنی و فیزیکی نامتعادل تر  است .وضعیت سلامتی ، شخصیت و معنویت شما در هاله شما انعکاس پیدا می کند.

به عبارتی دیگر هر چه رابطه انسان با پروردگار عالم نزدیک تر و بهتر باشد هاله انرژی او پاک تر و سلامت ذهنی و جسمی او بیشتر هست.اگر در فیلم ها دقت کرده باشید وقتی می خواهند یک فرد مقدس مثلا یک پیامبر الهی را به تصویر بکشند در اطراف سر او یک هاله نورانی درخشان ترسیم می کنند که سمبل هاله انرژی اوست .

درست بر عکس اگر در تصاویر مربوط به شیطان پرستان دقت کرده باشید استفاده از رنگ های سیاه و قرمز را مثلا در خال کوبی های آن ها زیاد می بینید که مبین رنگ تیره هاله انرژی آن هاست .

 اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ ۖ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ ۖ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لَا شَرْقِيَّةٍ وَلَا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ ۚ نُورٌ عَلَىٰ نُورٍ ۗ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ ۚ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ ۗ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

خدا نور آسمان ها و زمین است، داستان نورش به مشکاتی ماند که در آن روشن چراغی باشد و آن چراغ در میان شیشه‌ای که از تلألؤ آن گویی ستاره‌ای است درخشان، و روشن از درخت مبارک زیتون که (با آنکه) شرقی و غربی نیست (شرق و غرب جهان بدان فروزان است) و بی‌آنکه آتشی زیت آن را برافروزد خود به خود (جهانی را) روشنی بخشد، پرتو آن نور (حقیقت) بر روی نور (معرفت) قرار گرفته است. و خدا هر که را خواهد به نور خود هدایت کند و مثل ها را خدا برای مردم هوشمند می‌زند (که به راه معرفتش هدایت یابند) و خدا به همه امور داناست!

دوست من , دقت کن چشمه در سرمنشا یعنی جایی که از کوه جدا می شود زلال و پاک هست و بمرور در طول مسیر آلودگی به آن اضافه می شود .کسانی که از خداوند دور می افتند بمرور هاله انرژی آن ها تیره می شود .

علم پزشکی تحقیقات بسیاری انجام داده و ثابت کرده اگر مادر در طی بارداری فلان داروی شیمیایی را مصرف کند و یا در مواجه با فلان بیماری ویروسی قرار بگیرد نوزاد وی دچار مثلا فلان بیماری یا عارضه می شود ولی آیا هیچ وقت علم پزشکی به خودش زحمت تحقیق داده اگر مادری در بارداری دروغ بگوید , غیبت کند یا افکار خیانت بار در ذهنش مرور کند نوزادش دچار فلان یا فلان عارضه می شود ؟!

مجدد تاکید می کنم همه چیز در هاله انرژی من و شما خلاصه می شود .به خودتان زحمت گشتن ندهید چیز دیگری پیدا نمی کنید.هر که به شما چیز دیگری گفته آدرس غلط داده !

دی شیخ با چراغ همی‌گشت گرد شهر

کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

گفتند یافت می‌نشود جسته‌ایم ما

گفت آن که یافت می‌نشود آنم آرزوست

و اما چه عواملی باعث مخدوش شدن هاله انرژی ما می شود ؟

استرس مکرر , رژیم غذایی بد , بی خوابی های مکرر, امواج موبایل و وای فای ,دست کاری های پزشکی مثل دارو خوردن های مکرر و یا اعمال جراحی , زندگی در فاصله دویست متری دکل برق و …

دوستان , یکی از معتبرترین و بزرگترین قوانین خلقت قانون علیت و یا رابطه علت و معلولی هست یعنی این که برای هر چیزی علتی وجود دارد , به همین سادگی .

اجازه بدهید یک مثال پزشکی بزنیم .فرض کنید شخصی بدلیل سردرد طولانی به پزشک متخصص مغز و اعصاب مراجعه می کند و در بررسی های پزشکی مشخص می شود که دچار تومور مغزی هست. در واقع سردرد های او معلول تومور مغزی اوست .یک پزشک عاقل بخوبی می داند که باید علت را درمان کند مثلا جراحی تومور و یا شیمی درمانی نه این که صرفا سردرد های بیمار را با داروهای مسکن تخفیف بدهد .

تا این جای کار خیلی واضح و عقلانی هست و فکر نمی کنم کسی در این مورد بحث یا اشکالی بیاورد ولی سوال اساسی اینجاست!

تومور مغری این شخص معلول کدام علت هست؟ این چیری ست که سیستم پزشکی کل دنیا تا به حال دلیلی برای آن پیدا نکرده و صرفا می گویند به خاطر مواد سرطانزا ,آلودگی هوا , امواج بیوالکترومغناطیس  و ….

ما همین جا واضح می گوییم که بیماری ها حاصل ناهماهنگی ها در هاله انرژی افراد هست و دلایلی که به در پزشکی به عنوان عوامل خطر بحث می شود در واقع به طور مستقیم همان گونه که در بالا گفته شد باعث خراب شدن هاله انرژی اشخاص می شود مثل استرس مکرر , امواج موبایل , تغذیه بد و جراحی های زیبایی!

دست کاری های زیبایی بشدت باعث تخریب هاله انرژی می شود و این اشکال در هاله انرژی به زودی آن ها را در سراشیبی سقوط به ورطه بیماری های مزمن قرار می دهد .

و صد البته ترسناک تر این که وقتی هاله انرژی محافظ بدن شما آسیب ببیند فقط نتیجه اش این نیست که بیمار بشوی بلکه فقر ,مشکلات خانوادگی , بدشانسی های مکرر و … گریبانگیر شما خواهد شد و بی خبر از همه جا طبق عادت تقصیر را به گردن دیگران می اندازید .

اگر کسی در یک خانواده از هاله انرژی مخدوش برخوردار باشد بقیه اعضای خانواده را هم تحت تاثیر سو انرژی منفی خود قرار خواهد داد.حتما تا به حال متوجه شده اید مادران مضطرب بچه های بیمار دارند.در طی حدود سی سال طبابت و ویزیت ده ها هزار کودک به این نتیجه قطعی رسیده ام که کودکان مادران مضطرب بیشتر بیمار می شوند.در واقع اضطراب یعنی انرژی منفی.

دوستان , دوران کرونا درس های خوبی به ما یاد داد .ما متوجه شدیم که ویروس همه جا هست این ما هستیم که موظفیم با زدن ماسک و رعایت پروتوکل های بهداشتی از خودمان در برابر ویروس محافظت کنیم.به طور مشابه تا حالا حتما متوجه شده اید که انرژی های منفی با منشا انسانی و … همه جا هست این ما هستیم که باید هاله انرژی خود را برای محافظت شخصی همیشه پاکیزه نگه داریم.امیدوارم گویا بوده باشد.

سوال :شاید به خود بگویید تمام علایمی در بحث علایم انرژی منفی توضیح دادیم همان علایم بیماری های روانپزشکی ست و خیلی راحت می شود با یک یا چند نسخه روانپزشکی آن ها را برطرف کرد پس دیگر چه نیازی به این همه طول و تفسیر دارد ؟!

جواب : آفرین درست فهمیدید! در واقع انرژی منفی با به هم ریختگی روان و ذهن فرد تولید علایم می کند ولی اولا اگر قضیه به این راحتی بود دیگر جامعه ما این همه مشکل نداشت و همه صرفا با به قول شما یک نسخه روانپزشکی خوب می شدند ! در ثانی همان طور که در مثال تومور ومغزی و سردرد در چند سطر بالاتر توضیخ داده شد که این علایم خود معلول هستند و هیچ عقل سلیمی علت را رها نمی کند تا معلول را درمان کند.

خیلی از آدم ها که در زندگی دچار مشکلات می شوند برای این که درک و آگاهی درستی در مورد چگونگی وقوع این مشکلات ندارند به فال گیر , رمال و دعانویس و … روی می آورند .اینترنت پر هست از صفحاتی که دیگران را تشویق به استفاده از طلسم , جادو وجمبل می کنند . کسانی که به این جاده کشیده می شوند سرنوشتی به جز سقوط به ورطه بدبختی و بیماری در انتظار آن ها نخواهد بود.

راه حل چیه ؟

من می توانم به صورت تضمینی به شما کمک بکنم البته اگر خودت بخواهی.اگر مایل هستی به تو کمک کنم اینجا را کلیک کن

من چه چیزهایی نیستم ؟

من نه دعانویسم ,نه رمال , نه عارف , نه روحانی , نه فالگیر , نه جن گیر و نه هیچ طلسم و جادویی بلدم.

من دقیقا کی هستم و چه توانایی دارم که به درد شما بخورد ؟

من یک پزشک متخصص هستم که به روش درمانی طب مکمل هومیوپاتی مسلط هستم .همین و بس ,نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر.

آیا من این کار را برای شما رایگان انجام می دهم ؟

خیر .من بابت تخصص ام از شما هزینه دریافت می کنم و این هزینه اصلا کم نخواهد بود ولی در عوض در صورت رضایت شما از نتیجه درمان از شما هزینه گرفته خواهد شد.

error: محتوا محافظت شده است!!