تخصصی کودکان و نوزادان

نرم افزار ارزیابی رشد کودک

نکات برگزیده مطلب
  • این نرم افزار رایگان عرضه می شود .اگر در جایی از اینترنت این نرم افزار را به شما پولی عرضه کرده اند به ما هیچ ارتباطی ندارد .فروش این نرم افزار به بقیه مردم غیر قانونی و قابل پیگرد هست.
دکتر عادل حیدری نژاد

نرم افزار ارزیابی رشد کودک

اگر شما هم کودک دلبندی دارید مطمئنا مهمترین موضوع برای شما سلامتی فرزندتان است .مراقبت از کودک در دوران نونهالی و خردسالی بسیار مهم است و نیاز به دقت و توجه فراوانی دارد.
اگر میخواهید از صحت روند رشد کودکتان و سلامت وی مطلع باشید و متناسب بودن رشد وی متناسب با وزن، قد و سن را ارزیابی کنید، پس این نرم افزار متعلق به شماست. نرم افزار ارزیابی رشد کودک توسط دکتر عادل حیدری نژاد دارای بورد تخصصی کودکان از دانشگاه تهران طراحی و برنامه نویسی شده است.به کمک این نرم افزار شما می توانید از بدو تولد تا سن هجده سالگی قد وزن و دور سر کودک عزیز خود را پایش کنید.
نرم افزار ارزیابی رشد کودک فقط در محیط ویندوز(کامپیوتر و لپ تاپ) قابل اجراست.

از مزایای این نرم افزار این است که:
  • پیچیده گی های منحنی های رشد سنتی را ندارد به همین دلیل کار با آن بسیار راحت است.
  • این نرم افزاربر خلاف منحنی های رشد سنتی دو سمت رشد را در نظر می گیرد  .
به جهت این که همانطور که کاهش رشد اهمیت دارد به همان دلیل شاید افزایش رشد نیز نشانه بیماری باشد. در نظر بگیرید همانطور که کوتاهی قد و یا کاهش دور سر نشانه بیماری است و نیاز به مداخله پزشکی دارد افزایش رشد قدی و یا دور سر نیز به همین ترتیب و این چیزی است که در طراحی نرم افزار ما کاملا لحاظ شده است.

دانستن این نکات برای شما کاملا الزامی است:
  • حتما ارقام مربوط به قد وزن و دور سر کودک خود را در هرماه در دفترچه ای یادداشت کنید.
  • از آن جایی که برای ارزیابی رشد اطفال در کتب آکادمیک و رفرانس محدوده سنی تعریف شده است به عنوان مثال بدو تولد یک ماهگی سه ماهگی شش ماهگی و … بنابراین ایده آل این است که برای بالابردن دقت نرم افزار در سنین تعریف شده کودک خود را مجدد بررسی کنید  .
  • این نرم افزار فقط برای ویندوز طراحی شده و در موبایل قابل اجرا نیست .
یعنی این که اگر کودک شما چهار ماهه است یک بار دیگر هم وی را در سن شش ماهگی ارزیابی کنید ودر صورت پایین بودن معیارهای رشد او را نزد متخصص اطفال ببرید.
این نرم افزار رایگان عرضه می شود .اگر در جایی از اینترنت این نرم افزار را به شما پولی عرضه کرده اند به ما هیچ ارتباطی ندارد .فروش این نرم افزار به بقیه مردم غیر قانونی و قابل پیگرد هست.
برای دانلود رایگان کلیک کنید نرم افزار ارزیابی رشد کودک

نرم افزار ارزیابی رشد کودک فقط در محیط ویندوز(کامپیوتر و لپ تاپ) قابل اجراست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!