طب هومیوپاتی
موضوعات داغ

انرژی منفی را پاکسازی کنیم ؟

نکات برگزیده مطلب
  • دوست داری کاریزماتیک بشوی ؟ دوست داری هاله انرژی پاک داشته باشی ؟ پس با ما در تماس باش...
آیینه ات دانی چرا غمــــــــاز نیست

زانکه زنگار از رخش ممتاز نیست

رو تو زنگـار از رخ خــــود پاک کن

بعـــــــــد از آن آن نور را ادراک کن

هــرکسی ز اندازهء روشــــــــــندلی

غیب را بیند بقـــــــــــدر صیقــــــلی

هـر که صیقل بیش کرد او بیش دید

بیشتر آمــــــــد بر او صـــورت پدید

مولانا


انرژی در اطراف شما، اتاق‌ها و درون هر شخصی وجود دارد. حتی اگر نتوانید آن را ببینید. این یک نیروی حیاتی است. نیرویی که می‌توانید به راحتی در چگونگی احساس روزمره، تنبلی، شکست ناپذیری، افسردگی یا شادی شما تاثیر بگذارد.همه چیز در هاله انرژی اشخاص و آدم ها خلاصه می شود . دوست داری کاریزماتیک بشوی ؟

دوست داری هاله انرژی پاک داشته باشی ؟


حتما آدم های جذاب را دیده اید که دیگران می گویند این ها کاریزما دارند ,کاریزما چیزی نیست بجز داشتن انرژی مثبت و یا به عبارتی دقیق تر عدم وجود انرژی های تاریک یا منفی در هاله انرژی اشخاص .

در نقطه مقابل افرادی را می شناسید که بعد از گذشتن سال ها هنوز موفق به جذب همسر مناسب نشده اند و یا بدلیل ناسازگاری های شدید از همسر خود جدا شده اند , این ها دقیقا افرادی هستند که هاله انرژی منفی دارند .


و اما هاله انرژی چیه ؟

برای دانستن پاسخ این سوال تا به انتها با ما همراه بمانید .

اگر نیاز به پاکسازی کوانتومی دارید با ما در تماس باش...

منفی‌نگری می‌تواند استعدادها و توانایی‌های شما را تحت تاثیر قرار دهد و شما را از خود واقعی‌تان دور کند. افراد مثبت‌ اندیش به سمت انرژی مثبت کشیده می‌شوند و افراد منفی به جذب انرژی منفی تمایل دارند. منفی‌ بافی، می‌تواند باعث شود شما احساس تاریکی، وحشت، غم و اندوه کنید و از نظر احساسی واکنش ‌پذیر و دفاعی باشید.


انرژی منفی یا تاریک چگونه می‌تواند بر زندگی شما تأثیر بگذارد ؟

هر فردی بازتاب انرژی درونی خود است ‌و شما ممکن است این فرکانس‌های پرانرژی را در ناخودآگاه‌ و خودآگاه خود دریافت کنید. برخی با دادن انرژی مثبت، شما را به سمت شادی و موفقیت پیش می‌برند و برخی دیگر با انرژی منفی خود فرد را به سوی هلاکت و تاریکی راهنمایی می‌کنند.


پاکسازی هاله انرژی

دوست داری اطلاعات تکمیلی در خصوص پاکسازی هاله انرژی با روش درمانی هومیوپاتی برای تان ارسال شود ؟

لطفا صبر کنید

بزودی اطلاعات تکمیلی به ایمیل شما ارسال خواهد شد


مطالعات جدید نشان می‌دهند، که گیاهان می‌توانند انرژی را از گیاهان دیگر جذب کنند و به همین ترتیب نیز بدن مانند یک اسفنج می‌تواند انرژی اطراف را جذب کند. افراد تمایل دارند، انرژی منفی را مانند چیزی که دیگران درک می‌کنند، تفسیر کنند.

منفی‌ نگری می‌تواند استعدادها و توانایی‌های شما را تحت تاثیر قرار دهد و شما را از خود واقعی‌تان دور کند. افراد مثبت‌ اندیش به سمت انرژی مثبت کشیده می‌شوند و افراد منفی به جذب انرژی منفی تمایل دارند.

منفی‌ بافی، می‌تواند باعث شود شما احساس تاریکی، وحشت، غم و اندوه کنید و از نظر احساسی واکنش ‌پذیر و دفاعی باشید. این همچنین موجب می‌شود، تا دنیا را از فیلتر ترس، عصبانیت و پارانویا ببینید.


داشتن یک روز بد فقط بخشی از زندگی است‌ و هیچ ضرری برای شما ندارد. این در واقع برای سلامتی روانشناختی شما مضر است که احساسات خود را سرکوب کنید. انسان بودن به معنای روبرو شدن با رنج و شادی است.

در واقع هیچ نور بدون تاریکی‌ و هیچ شادی بدون غم وجود ندارد. تحمل انرژی منفی برای مدت طولانی، به یک ویژگی اساسی از شخصیت شما تبدیل می‌شود و اثرات منفی خود را روی زندگی شما خواهد گذاشت، پس بهتر است هر چه زودتر خود را از دام آن رها کنید. علائم انرژی منفی در بدن چیه ؟

احساسات منفی چیزی فراتر از یک روحیه بد است ‌و ممکن است برای مدت‌ها ادامه داشته باشد. احساسات منفی برای ذهن و بدن شما سم است. از آنجا که ذهن و بدن عمیقاً در هم آمیخته شده‌اند، منفی ‌بافی ذهنی نیز دارای یک بدنه فیزیکی است ‌و ممکن است عضلات متشنج، تنفس کم عمق، افزایش فشار خون، افزایش سطح آدرنالین و کورتیزول را به همراه داشته باشد. برخی از علائم انرژی منفی در بدن شامل موارد زیر است:

بی قراری ,خواب آلودگی ,عصبی بودن,سردرد ,دل درد ,خستگی مداوم ,نفس عمیق ,گیجی و تنش ,تغییرات ناگهانی خلق و خوی ,اضطراب یا افسردگی
افکار و احساسات منفی به مرور باعث ایجاد انرژی منفی می‌شود.


پاکسازی هاله انرژی

دوست داری اطلاعات تکمیلی در خصوص پاکسازی هاله انرژی با روش درمانی هومیوپاتی برای تان ارسال شود ؟

لطفا صبر کنید

بزودی اطلاعات تکمیلی به ایمیل شما ارسال خواهد شد


انرژی منفی از کجا می‌آید؟

افکار و احساسات شما از چند منبع مختلف ناشی می‌شود، اما منبع اصلی، انرژی خود شما است. واقعیتی که تجربه می‌کنید، مستقیماً به احساسات، افکار و اعتقادات شما درباره چیزها و موضوعات اطرافتان بستگی دارد.

برای تغییر وضعیت خود، باید بفهمید که در زندگی به دنبال چه هستید و چه برنامه ریزی برای آینده خود دارید. اگر نسبت به زندگی نگاه بدبینانه‌ای داشته باشید، مطمئناَ هر آنچه که انجام می‌دهید، اشتباه خواهد شد و هر آنچه که می‌توانست درست پیش رود، احتمالاً دچار شکست خواهد شد.


در واقع انرژی منفی، ذهنیت از دست دادن است. با این ذهنیت شما خود را برای از دست دادن و شکست آماده می‌کنید و این کاملاً مخالف چیزی است که شما از قانون جذب می‌خواهید.

در واقع منفی ‌بافی باعث می‌شود، سیستم عصبی شما به درستی کار نکند. سیستم عصبی، می‌تواند تاثیر زیادی بر رفتار، تصمیم گیری و روابط شما داشته باشد‌ و جهت گیری شما را در زندگی تعیین کنید.افکار منفی یکی از عواملی است که باعث می‌شود انرژی‌های منفی به شمت شما بیاید.


عده ای برای پاکسازی انرژی به دعا روی می آورند و عده ای هم به انگشترهای عقیق و سنگ های عجیب و غریب و برخی نیز .. و اما هاله انرژی چیه ؟

هاله میدان انرژی است که از داخل به خارج کلیه موجودات زنده و غیر زنده انتشار پیدا میکند ، هاله‌ای که در اطراف بدن انسان دیده میشود بر اساس احساسات مثبت و منفی دائما در حال تغییر میباشد. اشیاء غیر زنده کم و بیش دارای یک هاله رنگی ثابت میباشند به این معنی که یک شئ ‌میتواند هاله‌ای چند رنگ داشته باشد و با این وجود الگو رنگ آن تغییری نکند . رنگ های اطراف انسان و دیگر موجودات زنده بسته به هیجانات مثبت و منفی تغییر میکند ؛ هاله از چندین لایه با تراکم های متفاوت تشکیل شده است و بصورت یک پوشش مرتعش رنگی با ضخامت چند پا بصورت گردابی بدور بدن می‌چرخد.


هر چقدر رشد معنوی فرد بیشتر و از سلامتی در وضعیت بهتری باشد رنگ هاله انرژی او خالص تر و درخشان‌تر میباشد.هر چقدر هاله فرد تیره‌تر و کدرتر باشد از نظر معنوی ، ذهنی و فیزیکی نامتعادل تر بوده و یا بیمار است و سلامتی ، شخصیت و معنویت شما در هاله انعکاس پیدا میکند. همه چیز از جمله بیماری های جسمی و ذهنی انعکاسی از هاله انرژی ماست .هاله انرژی مخدوش تولید بیماری سرطان می کند .


پاکسازی هاله انرژی

دوست داری اطلاعات تکمیلی در خصوص پاکسازی هاله انرژی با روش درمانی هومیوپاتی برای تان ارسال شود ؟

لطفا صبر کنید

بزودی اطلاعات تکمیلی به ایمیل شما ارسال خواهد شد


و اما چه عواملی باعث مخدوش شدن هاله انرژی ما می شود ؟

استرس مکرر , تغذیه بد , بی خوابی های مکرر, امواج موبایل و وای فای ,دست کاری های پزشکی مثل دارو خوردن های مکرر و یا اعمال جراحی و …


شاید شما از طریق موتور جستجو به این صفحه وارد شده باشید و یا از طریق اپلیکیشن مهره مار در کافه بازار ,مهم نیست از چه طریقی ولی بدان و آگاه باش که اگر همین حالا در خبرنامه ایمیلی ما عضو بشوید حتی اگر آدرس این صفحه را فراموش کرده باشی این شانس را داری که بعدا ما با شما در ارتباط باشیم.

پاکسازی هاله انرژی

دوست داری اطلاعات تکمیلی در خصوص پاکسازی هاله انرژی با روش درمانی هومیوپاتی برای تان ارسال شود ؟

لطفا صبر کنید

بزودی اطلاعات تکمیلی به ایمیل شما ارسال خواهد شد


منبع
مجله موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا