تخصصی کودکان و نوزادان
موضوعات داغ

درمان تضمینی بوی بد دهان

حتما با من موافقی که بوی بد دهان عامل از دست دادن روابط شغلی و خانوادگی هست .پس اگر تو هم از بوی بد دهان که تا حالا درمان نشده رنج می بری این مقاله برای تو مناسب هست.

اگر تمام روش های پزشکی و بهداشتی را رعایت کردی ولی هنوز از بوی بد دهان رنج می بری , من با طب مکمل هومیوپاتی می توانم کمک کنم تا از شر بوی بد دهان خلاص بشوی.تاکنون چندین مورد درمان موفق این بیماری را با روش درمانی هومیوپاتی تجربه کرده ام .شما تمایل دارید این شانس را به خود بدهید ؟

با ما در تماس باش

به دنبال درمان تضمینی بوی بد دهان هستی ؟

بوی بد دهان یا بوی بد دهان ممکن است چندین دلیل داشته باشد. درک دلایل مختلف در پشت بوی بد دهان در تعیین ماهیت بوی بد دهان و در نتیجه یافتن راه حل های موثر برای این مشکل آزاردهنده مهم است. دلایل مختلف پشت بروز بوی بد دهان را می توان به راحتی کنترل کرد تا فرآیندهای درمان بوی بد دهان را پیدا کرد.

هالیتوز یا بوی بد دهان عمدتاً به دلیل رشد بیش از حد جمعیت باکتری در دهان ایجاد می شود. دهان یک خانه طبیعی برای میزبانی از باکتری های گوارشی است که در یک رابطه همزیستی در داخل دهان زندگی می کنند.

هالیتوز یا بوی بد دهان

هنگامی که جمعیت باکتریایی از آستانه سلامتی عبور می کند، مشکل بوی بد دهان رخ می دهد. این مشکل به ویژه زمانی که رشد باکتری ها در دهان برای ماه ها با هم کنترل نشده باشد بیشتر می شود. باکتری های بی هوازی مانند هلیکوباکتر پیلوری بخارهای ملایم گوگرد را از داخل دهان خارج می کنند و بخارات گوگردی باعث ایجاد مشکل بوی بد دهان می شود.

رشد باکتری ها در داخل دهان عموماً به دلیل شسته نشدن ناقص دهان برای یک بازه زمانی قابل توجه است. بقایای انواع مختلف غذا و سلول های مرده دهان با هم ترکیب می شوند تا حمایت تغذیه ای زیستگاه باکتری ها را ایجاد کنند.

ذرات الکل یا نیکوتین نیز اوضاع را بدتر می کند. بنابراین، سعی کنید از نوشیدنی های شیرین مانند اینها اجتناب کنید تا از شر بوی بدی که از داخل دهان می آید خلاص شوید. در عوض، برای مراقبت از بوی بد دهان می‌توانید بیشتر به نوشیدنی‌های شیرین‌نشده و قلیایی مانند شربت لیمو، آب نمک یا چای سبز اعتماد کنید. ترکیبات آنتی اکسیدانی فعال موجود در چای سبز نیز به خلاص شدن از شر بوی ناشی از میکروب های داخل دهان کمک می کند.

مسواک زدن روزانه دندان ها و شستشوی زبان مجدداً پیش نیازهای مهم رهایی از بوی بد دهان هستند. این امر به ویژه پس از بلند شدن از خواب طولانی بسیار مهم است زیرا در هنگام خواب دهان خشک تر می شود و باکتری ها در دهان خشک محیط مساعدتری پیدا می کنند. به عبارت دیگر، عدم وجود آنزیم های بزاقی در داخل دهان به رشد طبیعی باکتری ها کمک می کند و باعث ایجاد مشکل مزمن بوی بد از دهان می شود. این مشکل عجیب و غریب اغلب جدی‌تر است به این دلیل ساده که فردی که دهانش بدبو است متوجه نمی‌شود که دهانش بوی بدی می‌دهد. بنابراین، در حین مسواک زدن، اگر قرار است درمان مناسب در برابر هالیتوزیس انجام شود، توجه فردی به هر دندان و همچنین سطح زبان اهمیت دارد. سطح بالایی زبان در واقع منطقه ای است که به آن اشاره ویژه ای می شود زیرا در این ناحیه است که لایه سفید چسبنده مواد غذایی شسته نشده به طور مشخص انباشته می شود. استفاده از نخ دندان و اسکرابر زبان در کنار مسواک زدن دندان ها از جمله درمان های مهم بوی بد دهان هستند.

در حین غذا خوردن، اگر آگاهانه سعی کنید از برنامه غذایی مبتنی بر پروتئین های حیوانی اجتناب کنید، به راحتی می توانید راه طولانی را در مبارزه با تهدید بوی بد دهان داشته باشید. سعی کنید میوه‌ها و سبزیجات بیشتری را همراه با آب تمیز ساده اضافه کنید تا از مشکل بوی بد دهان کمک کنید.

مشکل بوی بد دهان

اگر تمام روش های پزشکی و بهداشتی را رعایت کردی ولی هنوز از بوی بد دهان رنج می بری , من با طب مکمل هومیوپاتی می توانم کمک کنم تا از شر بوی بد دهان خلاص بشوی.تاکنون چندین مورد درمان موفق این بیماری را با روش درمانی هومیوپاتی تجربه کرده ام .شما تمایل دارید این شانس را به خود بدهید ؟

با ما در تماس باش

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا