اجاره دستگاه فوتوتراپی
آموزشتخصصی کودکان و نوزادان
موضوعات داغ

دوست داری بتوانی بقیه را درمان کنی !

نکات برگزیده مطلب
  • دوست داری هرگز محتاج دکتر ها نشی!

فرصت ها همیشگی نیستند .مهلت ثبت نام در این دوره به اتمام رسیده است.

هیچ کسی دوست ندارد سر و کارش با دکتر ,دوا ودرمان بیفتد ولی خب چاره چیه ؟

دوست من , مطالعه این مطلب وقتی از تو تلف نمی کند شاید خواندن این نوشته یک روزی به بزرگترین شانس زندگی ات تبدیل بشود  ,پس ساده از کنارش گذر نکن .پیشنهاد من این هست که حداقل یک بار با دقت تمام تا به انتها بخوانی, جوری که انگار سلامت عزیزانت به خواندن تو بستگی دارد .

میل به درمان بقیه بصورت فطری در همه آدم ها وجود دارد ,شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند پزشک بشوند .شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند بدانند کدام داروی گیاهی مثلا برای درمان کدام بیماری خوب هست .شاید به همین علت هم که دوست ندارند کار خود و عزیزان شان به شخص دیگری بیفتد  که شاید به اندازه خود به او اطمینان و اعتماد ندارند .

البته این موضوع خاص کشور ما نیست و در همه نژاد بشر صدق می کند.اگر این مسئله در مورد شما هم درست است ,اگر دوست داشتی پزشک می شدی و حالا به هر دلیل نشده پس ادامه مطلب را با دقت تا به انتها بخوان.

همه ما بخوبی شرایط حال حاضر دنیا را می دانیم احتمال وقوع جنگ در هر نقطه از جهان که می تواند کشور را بشدت تحت تاثیر قرار بدهد , مسایل اقتصادی گوناگون , بیماری های مسری مختلف که هر از گاهی برای ما دست تکان می دهند , هزینه های درمان و … هر انسان عاقلی را به این فکر وادار می کند که کاری برای آینده انجام بدهد .فرقی هم نمی کند در کدام کشور زندگی می کنی چون این موضوع همگانی ست .

همه ما خانواده داریم و اولویت اصلی هر کسی برای زندگی در درجه اول خانواده اوست .بزرگترین دشمن بشریت و تهدید کننده زندگی او بیماری ها هستند و ما همیشه نگران گرفتار شدن عزیزان مان در چنگال بیماری هستیم.همه نژاد بشر دوست دارند که ای کاش بتوانند خودشان عزیزشان را درمان کنند و به عبارتی بتوانند با علم خود از پس بیماری عزیزان شان بر بیایند .

بحث من در مورد یک روش درمانی از نوع طب مکمل به نام هومیوپاتی است.عشق اصلی من آموزش هومیوپاتی به دیگران هست.من به شما تضمین می دهم در صورت یادگیری این نوع طب مکمل, خود می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم در منزل درمان کنید.

اگر شما پزشک هستید و دوست دارید برای بهبود هر چه سریع تر بیمار تان در کنار درمان های مرسوم پزشکی از این روش درمانی استفاده کنید .

اگر شما یک فیزیوتراپیست هستید و تمایل دارید برای بالابردن کیفیت بهبودی بیمار در کنار درمان های مرسوم رشته خود از این روش درمانی کمک بگیرید تا بین مردم به درمانگر حاذق مشهور بشوید .

اگر شما یک خانم خانه دار هستید که دغدغه سلامت فرزند دارد .

اگر والدین پیری دارید که دوست دارید سطح سلامت آن ها بالاتر برود و کم تر دچار گرفتاری های جسمی و ذهنی بشوند  و … پس این نوشته را تا به آخر بخوان .

سوال :چرا و به چه دلیل باید هومیوپاتی یاد بگیرید ؟
دانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش بدهد.

مزایای طب ھومیوپاتی در مقابل پزشکی معمولی چیست ؟
ھومیوپاتی می کوشد اختلال وضعف مکانیسم دفاعی بدن را از بین ببرد ولی طب رایج ھمواره در تلاش است که ارگانیسم یا عامل بیماری زا را شناسایی کرده و با تجویز دارو آنرا از بین ببرد. بنابراین مکانیسم اثر داروھای ھومیوپاتی با طب رایج نیز متفاوت خواھند بود. بعبارتی داروھای ھومیوپاتی بدن را قادر می سازند به شکلی موثرتر با محرک بیماری زا مبارزه کند ولی داروھای طب رایج از طریق مقابله با عامل بیماری زا (مثل آنتی بیوتیک ھا) یا اثری مخالف علایم بیماری (مثل مسکن ھا) عمل می کنند.

در درمان بیماری به کمک طب رایج بیشتر به عامل بیماری زا و علائم بیماری توجه می شود و با وجود اینکه بیمار یک فرد با یک سیستم واحد و یکپارچه است که ھمه اعضاء آن در ارتباط متقابل اند، بیماری ھا مستقل و بدون ارتباط با ھم در نظر گرفته شده و برای درمان ھر قسمت متخصص مربوط به آن قسمت مستقلا و اغلب بدون توجه کافی به سایر قسمت ھا دارو تجویز می کند (ممکن است یک بیمار ھمزمان از چند متخصص دارو دریافت کند و …).

در طب ھومیوپاتی به ھمه ابعاد و اعضاء فرد بعنوان یک ساختمان واحد توجه می شود و علائم فقط بعنوان راھنما برای تشخیص علت اختلال و تجزیه و تحلیل سیستم حیاتی فرد بکار می رود . بعنوان مثال وقتی فردی سرما می خورد در طب رایج به علایم سرماخوردگی مثل تب، آبریزش بینی و سرفه داروی ضد این علایم تجویز می شود و گاه به عامل ایجاد کننده آن (اگر عامل آن ویروسی نباشد وبرای آن دارویی وجود داشته باشد) دارو تجویز می شود. در حالی که ھومیوپاتی جلو علایم سرماخوردگی را نمی گیرد بلکه بدن را یاری می کند تا با آلودگی و اختلال ایجاد شده بھتر و سریعتر مبارزه کرده و اختلال ایجاد شده را اصلاح کند و علائم بیماری بعد از اصلاح این وضع خودبخود از بین می روند.

داروھای ھومیوپاتی عوارض جانبی ماندگار ندارند (سازمان بھداشت جھانی بی ضرر بودن آنھا را تایید می کند.(با وجود بی ضرر بودن ھمیشه حد اقل دوز موثر (اغلب یک یا چند قرص) استفاده می شود ونیاز به مصرف حجم زیاد دارو یا تکرار مکرر و طولانی مدت دارو نیست.

داروھای ھومیوپاتی اثر تسکینی ندارند و فقط به درمان اختلال می پردازند.در اغلب بیماری ھا بھبودی سریعتر از سایر روش ھای درمانی ایجاد می کنند.

دقیقا این دوره آموزشی چه فایده ای برای من دارد ؟
من به شما تضمين مي دهم در صورت شرکت در این دوره آنلاین, مي توانيد بسياري از بيماري هاي خود و افراد خانواده تان را براحتي و با هزينه اي بسيار كم درمان كنيد. شما می توانید بسیاری از بیماری های رایج را در خود و اطرافیان با استفاده از طب هومیوپاتی با کیفیت بالا درمان کنید. هزینه های مراجعات پزشکی و تهیه داروهای شیمیایی برای شما بسیار کاهش می یابد. ریسک ناشی از عوارض داروها و آنتی بیوتیک ها در شما کاهش می یابد. مقاومت بدن شما بمرور در برابر بیماری های عفونی بالا می رود. با استفاده از این طب آرامش ذهنی و کیفیت خواب شما بهبود خواهد یافت و …

طب ھومیوپاتی روش درمانی خاصی است که در آن با تحریک دقیق سیستم ایمنی و حیاتی بیمار توسط داروھای خاص ھومیوپاتی بیماران را می توان به شفا رساند. بر اساس اصول اولیه ھومیوپاتی ھر ماده ای ( یا عاملی) که بتواند در بدن سالم ایجاد یک سری علائم بیماری کند می تواند در صورت تجویز به فردی بیمار با ھمان علائم بیماری وی را درمان نماید به شرط آنکه علائم موجود در بیمار و علائمی که آن ماده دارویی می تواند ایجاد کند تا حد ممکن مشابه باشند. به عبارت دیگر در این طب از داروھایی برای درمان استفاده می شود که بتوانند دقیقا علائم بیمار را پوشش دھند تا با تحریک مناسب سیستم ایمنی و حیاتی بیمار و در نتیجه ھوشیار نمودن سیستم دفاعی بدن بیماری را درمان نمایند. این به معنای آن است که در ھومیوپاتی تکیه بر درمان بیمار توسط قوای حیاتی و درمانی خود بیمار است.

هر کسی با هر سطحی از دانش می تواند از این دوره استفاده کند تنها پیش نیاز این دوره یک علاقه شدید است.

کاملا به انتخاب شما بستگی دارد ولی بدانید مدرک به هیچ درد شما نمی خورد چون فقط پزشکان و آن هم عده ای از آن ها که دوره تکمیلی را گذرانده اند اجازه تاسیس مطب هومیوپاتی دارند و در ضمن هزینه شرکت در این دوره ها بسیار گران و مدت آن طولانی است. نکته آخر این که دیگر مدرس شما دکتر عادل حیدری نژاد نیست.

خیر .

البته که خیر .همین حالا عده ای هستند که به ما و این نوشته تمسخر می کنند , جمعیت هدف من کسانی هستند که واقعا فکر می کنند و به سادگی و از روی ناآگاهی از کنار مسائل عبور نمی کنند .دوستان , هر چه لازم بود گفتیم  , اگر می توانید به ما اعتماد کنید به شما اکیدا سفارش می کنیم در این دوره آنلاین شرکت کنید و خود و عزیزان تان را در برابر خطرات بیماری ها بیمه کنید  .
بزرگواران ,در واقع این دوره در ابتدا برای ایرانیان مقیم خارج از کشور طراحی شده ولی چنانچه ساکن ایران هستید و تمایل به شرکت در این دوره آموزشی آنلاین را دارید با قبول شرایط ما بلامانع هست .

فرصت ها همیشگی نیستند .مهلت ثبت نام در این دوره به اتمام رسیده است.

شاید این مطلب هم برای شما مفید باشد

اقتصاد سلامت به زبان اعداد

مشاوره آنلاین با دکتر عادل حیدری نژاد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!