دوست داری بتوانی بقیه را درمان کنی !

میل به درمان بقیه بصورت فطری در همه آدم ها وجود دارد ,شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند پزشک بشوند .شاید به همین دلیل خیلی ها دوست دارند بدانند کدام داروی گیاهی مثلا برای درمان کدام بیماری خوب هست .

البته این موضوع خاص کشور ما نیست و در همه نژاد بشر صدق می کند.اگر این مسئله در مورد شما هم درست است اگر دوست داشتی پزشک می شدی و حالا به هر دلیل نشده پس ادامه مطلب را با دقت تا به انتها بخوان.

همه ما بخوبی شرایط حال حاضر دنیا را می دانیم احتمال وقوع جنگ در هر نقطه از جهان , مسایل اقتصادی گوناگون , بیماری های مسری مختلف که هر از گاهی برای ما دست تکان می دهند و … هر انسان عاقلی را به این فکر وادار می کند که کاری برای آینده انجام بدهد .

اگر شما پزشک هستید و دوست دارید برای بهبود هر چه سریع تر بیمار تان در کنار درمان های مرسوم پزشکی از این روش درمانی استفاده کنید .

اگر شما یک فیزیوتراپیست هستید و تمایل دارید برای بالابردن کیفیت بهبودی بیمار در کنار درمان های مرسوم رشته خود از این روش درمانی کمک بگیرید تا بین مردم به درمانگر حاذق مشهور بشوید .

اگر شما یک خانم خانه دار هستید که دغدغه سلامت فرزند دارد .

اگر والدین پیری دارید که دوست دارید سطح سلامت آن ها بالاتر برود و کم تر دچار گرفتاری های جسمی و ذهنی بشوند  و … پس این آموزش هومیوپاتی آنلاین متعلق به شماست .

من به شما تضمین می دهم در صورت عمل به این آموزش ها, می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم درمان کنید.

در باره دکتر عادل حیدری نژاد

سوال :چرا و به چه دلیل باید هومیوپاتی یاد بگیرید ؟
دانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش بدهد.

مزایای طب ھومیوپاتی در مقابل پزشکی معمولی چیست ؟
ھومیوپاتی می کوشد اختلال وضعف مکانیسم دفاعی بدن را از بین ببرد ولی طب رایج ھمواره در تلاش است که ارگانیسم یا عامل بیماری زا را شناسایی کرده و با تجویز دارو آنرا از بین ببرد. بنابراین مکانیسم اثر داروھای ھومیوپاتی با طب رایج نیز متفاوت خواھند بود. بعبارتی داروھای ھومیوپاتی بدن را قادر می سازند به شکلی موثرتر با محرک بیماری زا مبارزه کند ولی داروھای طب رایج از طریق مقابله با عامل بیماری زا (مثل آنتی بیوتیک ھا) یا اثری مخالف علایم بیماری (مثل مسکن ھا) عمل می کنند.

در درمان بیماری به کمک طب رایج بیشتر به عامل بیماری زا و علائم بیماری توجه می شود و با وجود اینکه بیمار یک فرد با یک سیستم واحد و یکپارچه است که ھمه اعضاء آن در ارتباط متقابل اند، بیماری ھا مستقل و بدون ارتباط با ھم در نظر گرفته شده و برای درمان ھر قسمت متخصص مربوط به آن قسمت مستقلا و اغلب بدون توجه کافی به سایر قسمت ھا دارو تجویز می کند (ممکن است یک بیمار ھمزمان از چند متخصص دارو دریافت کند و …).

در طب ھومیوپاتی به ھمه ابعاد و اعضاء فرد بعنوان یک ساختمان واحد توجه می شود و علائم فقط بعنوان راھنما برای تشخیص علت اختلال و تجزیه و تحلیل سیستم حیاتی فرد بکار می رود . بعنوان مثال وقتی فردی سرما می خورد در طب رایج به علایم سرماخوردگی مثل تب، آبریزش بینی و سرفه داروی ضد این علایم تجویز می شود و گاه به عامل ایجاد کننده آن (اگر عامل آن ویروسی نباشد وبرای آن دارویی وجود داشته باشد) دارو تجویز می شود. در حالی که ھومیوپاتی جلو علایم سرماخوردگی را نمی گیرد بلکه بدن را یاری می کند تا با آلودگی و اختلال ایجاد شده بھتر و سریعتر مبارزه کرده و اختلال ایجاد شده را اصلاح کند و علائم بیماری بعد از اصلاح این وضع خودبخود از بین می روند.

داروھای ھومیوپاتی عوارض جانبی ماندگار ندارند (سازمان بھداشت جھانی بی ضرر بودن آنھا را تایید می کند.(با وجود بی ضرر بودن ھمیشه حد اقل دوز موثر (اغلب یک یا چند قرص) استفاده می شود ونیاز به مصرف حجم زیاد دارو یا تکرار مکرر و طولانی مدت دارو نیست.

داروھای ھومیوپاتی اثر تسکینی ندارند و فقط به درمان اختلال می پردازند.در اغلب بیماری ھا بھبودی سریعتر از سایر روش ھای درمانی ایجاد می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید 

مطلب پیشنهادی

میگرن در کودکان

میگرن در کودکان:علل،علائم و درمان

میگرن در کودکان ;میگرن علت شایع نوعی سردرد نامشخص در کودکان است. میگرن کودکان نوعی سردرد …

دانلود

برای دریافت لینک دانلود اطلاعات را وارد نمایید
error: محتوا محافظت شده است!!