مشاوره آنلاین
موضوعات داغ

مشاوره آنلاین با دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد
Latest posts by دکتر عادل حیدری نژاد (see all)

مشاوره آنلاین با دکتر عادل حیدری نژاد

جان نباشد جز خبر در آزمون

هر که را افزون خبر جانش فزون‏

اقتضای جان چو ای دل آگهیست

هر که آگه تر بود جانش قویست

جان ما از جان حیوان بیشتر

از چه ز آن رو که فزون دارد خبر

از اول فروردین 1402 این مشاوره فقط برای ایرانیان مقیم خارج از کشور و با قیمت پانصد دلار آمریکا قابل سفارش خواهد بود
 • مدام از این دکتر به آن دکتر می روی ؟
 • عزت نفس پایین داری ؟
 • مدام احساس خستگی و بی انگیزه بودن داری ؟
 • اضطراب، نگرانی و وحشت داری ؟
 • تمرکز ضعیف، بدبینی و تفکر منفی داری ؟
 • کابوس شبانه و بختک داری ؟
 • زیاد با بدشانسی مواجه می شوی ؟
 • از بی خوابی و یا خواب نامنظم رنج می بری ؟
 • دوست داری از روش درمانی هومیوپاتی با متد دکتر عادل حیدری نژاد برای مداوا استفاده کنی ؟

در هر جایی از این کره خاکی که باشید می توانید از دانش هومیوپاتی ما استفاده کنید. پاسخ سوالات اساسی که همه می پرسند را مطالعه بفرمایید .

لطفا قبل از مطالعه ادامه این مطلب حتما مقاله “چطور انرژی منفی را پاکسازی کنیم” را کامل مطالعه بفرمایید .
حتما قبل از تهیه این مشاوره مشکل خود را به صورت خیلی مختصر از طریق “تماس با ما” ارسال کنید تا به شما بگوییم احتمال درمان شدن شما با روش هومیوپاتی تا چه حد است .
 • آیا هومیوپاتی مورد تایید وزارت بهداشت هست ؟

بله , برای کسب اطلاع بیشتر روی مستندات قانونی وزارت بهداشت کلیک کنید

 • آیا این مشاوره مناسب همه اقشار جامعه هست ؟

قطعا خیر .همین جا صراحتا اعلام می کنیم “همه کس مناسب همه چیز نیست” .آدم های معمولی جامعه از تغییر و امتحان کردن روش های جدید ترس دارند , آن ها فقط تمایل دارند کاری را انجام بدهند که همه می کنند ولی آدم های موفق جامعه همیشه به استقبال چیزهای نو می روند .من دو خبر برای شما دارم:

خبر بد این که 99 درصد افراد جامعه به گروه اول تعلق دارند و خبر خوب این هست که اگر شما از جمله گروه دوم هستید می توانید از این مشاوره استفاده کنید .در واقع آموزش ها و محتوی خاص وب سایت ما فقط جهت این گروه طراحی شده است .

هزینه یک دوره مشاوره آنلاین فعلا مبلغ پانصد دلار آمریکا هست .دوستان , توجه داشته باشید این مبلغ بابت فقط یک بار مشاوره نیست بلکه بابت یک دوره چند ماهه درمان و رساندن شما به سطح سلامتی استاندارد هست.در این رابطه یک نکته را دقت بفرمایید :

اگر ساکن ایران هستید این مشاوره برای شما قابل سفارش نیست .

از طریق “تماس با ما

بر جسب نوع بیماری به حداقل هشت جلسه مشاوره آنلاین هومیوپاتی با ما به فواصل تقریبی هر سه هفته نیاز دارید .

جهت اطلاع شما ما در هر جلسه توضیح مختصری از شما می خواهیم در باره تاثیرات داروی قبلی.ممکن هست در هر جلسه ما داروی جدیدی تجویز کنیم و یا خیر .

 • آیا ممکن هست بیماری من با هومیوپاتی درمان نشود ؟

اجازه بدهید پاسخ سوال شما را این طور بدهم .هر بیماریی با درمان هومیوپاتی قابلیت بهبودی دارد ولی دو نکته مهم هست .اول این که طول مدت درمان فرق می کند و دوم که درصد بهبودی بیماری با توجه به ماهیت آن متفاوت است.به صورت ساده یک بیماری ممکن هست با درمان هومیوپاتی بعد از شش ماه هشتاد درصد بهبودی یابد و بیماریی دیگر بعد از یک سال و نیم فقط سی درصد.

نکته مهم این که به ازای هر یک سال که از شروع بیماری فرد می گذرد یک تا دو ماه برای بهبودی با روش درمانی هومیوپاتی زمان لازم ست .به عنوان مثال اگر شخصی ده سال هست که از سردرد میگرنی رنج می برد درمان هومیوپاتی او یک سال و نیم زمان می برد.

در بیماری های مزمن یعنی بیماری هایی که بیش از شش ماه فرد را درگیر خود کرده درمان هومیوپاتی به آرامی باعث بهبودی می شود و نباید انتظار داشته باشید مثل درمان های پزشکی با خوردن مثلا یک مسکن و یا یک دوره آنتی بیوتیک علایم سریع برطرف بشود .چرا که ما در طب هومیوپاتی بیماری را ریشه ای درمان می کنیم و نه این که فقط علایم او را برطرف بکنیم.

پیشنهاد می کنم قبل از هر چیز این لینک را ببینید:

رازی که متخصصین اطفال به شما نمی گویند!

 • آیا شما به من بابت درمان تضمین می دهید ؟

خیر ولی افراد زیادی از این نوع درمان تاکنون نتیجه گرفته اند شاید شما هم این شانس را داشته باشید.

 • ما در مورد چه بیماری هایی مشاوره نمی دهیم ؟

بیماری های ژنتیکی , سرطانی و آن هایی که از لحاظ پزشکی در طیف لاعلاج طبقه بندی می شوند .

 • آیا استفاده از روش های درمانی دیگر همزمان با هومیوپاتی اشکال دارد ؟

تنها روشی که می شود همزمان در کنار هومیوپاتی به کار برده شود درمان های پزشکی هست .استفاده از روش هایی مثل طب سنتی , انرژی درمانی  ,طب سوزنی و غیره در کنار این طب جایز نیست .

سوال : ممکن ست اطلاعات بیشتری در مورد روش درمانی هومیوپاتی بدهید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

توافقنامه اخلاقی استفاده از مشاوره دکتر عادل حیدری نژاد :

اگرچه بر این باور هستم که استفاه از مشاوره ما برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم .من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از مشاوره هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد.
با ثبت سفارش این مشاوره,شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت من ترغیب به مطالعه نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این مشاوره می تواند مناسب شما باشد و شما مسئولیت همه چیز را می پذیرید.
شرط اصلی و اساسی درخواست این مشاوره اعتماد کامل و باور شما به من هست.در صورتی که به هر دلیل نمی توانید اعتماد کنید و من را باور داشته باشید در این صورت این مشاوره اصلا به درد شما نمی خورد .

درخواست مشاوره از ما تلویحا به این مفهوم هست که شما تمام موارد فوق را بخوبی درک کرده و موافقت خود را با مفاد آن اعلام نموده بدین وسیله حق اعتراض را از خود سلب نموده اید .


در انتها توجه شما را جلب می کنم به این که :

چرا استقبال عموم از طب هومیوپاتی رو به افزایش هست

error: محتوا محافظت شده است!!