مشاوره آنلاین

مشاوره تخصصی آنلاین با دکتر عادل حیدری نژاد

نکات برگزیده مطلب
  • شاید مشاوره با ما برای فرزند شما یک فرصت باشد

حتما شما هم می دانید که تصمیم عاجلانه پزشک می تواند منجر به بستری شدن فرزند شما شاید بمدت چند روز در بیمارستان بشود و صدالبته تحمیل هزینه گزاف برای شما و رنج و استرس فراوان برای کودک و شما والدین محترم .شاید مشاوره با ما برای فرزند شما یک فرصت باشد.

چه ساکن ایران باشید و یا خیر , چنانچه درگیر بیماری فرزندتان هستید و مراجعات پزشکی مکرر تاکنون نتوانسته گره از مشکل او بگشاید می توانید از ما مشاوره تخصصی بگیرید .قبل از ارسال درخواست مشاوره تخصصی آنلاین به چند مورد زیر حتما دقت بفرمایید :

اول این که ما فقط در مورد بیماری هایی مشاوره می دهیم که از شروع علایم آن حداقل دو هفته گذشته باشد.به عبارتی دیگر چنانچه بیماری فرزند شما به صورت حاد شروع شده و از زمان شروع اولین علایم کمتر از سه هفته می گذرد با ما مشاوره نکنید .

دوم که با توجه به ماهیت آنلاین بودن مشاوره تخصصی , ما در مورد بیماری فرزند شما فقط راهنمایی می دهیم و مستقیم درمان او را برعهده نمی گیریم .یعنی این که ما به شما نمی گوییم چه دارویی استفاده کند ,بلکه به شما راهنمایی می دهیم که برای رسیدن به تشخیص صحیح چه کارهایی باید انجام بدهید .

آیا امکان مشاوره حضوری وجود دارد ؟

جواب : با توجه به اینکه ماهیت کارکردی سایت ما بر ارائه خدمات پزشکی به صورت آنلاین و از راه دور می باشد، لذا خدمات پزشکی ما به صورت حضوری ارائه نمی گردد.

هزینه این مشاوره چقدر هست ؟

جواب : با ما در تماس باشید .

آیا مشاوره از طریق واتس اپ انجام می شود و یا روش دیگری ؟
جواب : خیر . این مشاوره از طریق تیکت پشتیبانی و به صورت آنلاین انجام می شود .برای ارسال تیکت مشاوره بعد از ورود به سایت به پنل کاربری خود مراجعه کنید
 .

آیا ما سریع جواب مشاوره شما را می دهیم ؟

جواب : خیر , با توجه به مشغله کاری حداقل چهار روز کاری زمان می برد .

خدمات آرایشی تخفیفان تصویر بنر

خرید کرم شقاق سینه موستلا (اصل + انقضا طولانی و ارسال فوری)
دکمه بازگشت به بالا