تالار گفتگو مادران راه اندازی شد

ما تالار گفتگو  را در وب سایت خود فراهم کردیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید سوالات و یا دغدغه های خود را در رابطه با فرزندان مطرح کنید تا دیگر کاربران و یا شاید مدیریت سایت بیاید و شما را راهنمایی بکند.

 

مژده به کاربران بالاخره با همت مدیریت ,بخش تبادل نظر وب سایت راه اندازی شد .همه شما مادران محترم بخوبی می دانید درگیر شدن با بیماری ها و مشکلات دوران نوزادی و کودکی چقدر می تواند موجب استرس و صرف هزینه بشود و شاید در آن لحظات شما آرزو می کردید ای کاش جایی وجود می داشت تا من مشکل و یا سوالم را مطرح می کردم تا چنانچه کسی که قبلا با مشکلی مشابه مواجه بوده و در حال حاضر توانسته از آن رهایی پیدا کند بیاید و مرا راهنمایی درست بکند.

[avans-share-page title=’ تمایل داری این مطلب را برای بقیه هم بفرستی ؟‘]

با علم به این موضوع به تازگی ما تالار گفتگو  را در وب سایت خود فراهم کردیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید سوالات و یا دغدغه های خود را در رابطه با فرزندان مطرح کنید تا دیگر کاربران و یا شاید مدیریت سایت بیاید و شما را راهنمایی بکند.

خوبی این تالار این است که دیگر کاربران هم می توانند در پاسخ دهی به سوالات مشارکت کنند و شما می توانید به بهترین پاسخ امتیاز بدهید.

همه کودکان مستحق دریافت مراقبت‌های پزشکی با کیفیت هستند. مهم است که شما به عنوان والدین یا سرپرست کودک با بیماری های رایج کودکان و جدیدترین دستورالعمل‌های درمانی آگاه باشید تا مطمئن شوید فرزندتان بهترین مراقبت ممکن را دریافت می‌کند.این جا همان جایی هست که می توانید از تجربه های سایر والدین استفاده کنید.

مشاوره هومیوپاتی آنلاین

 

از قدیم گفته اند ; ندانستن عیب نیست , سوال نکردن عیب هست .پس بیایید سوالات و دغدغه های خود را در دسته بندی های مرتبط با موضوع مطرح کنید و منتظر پاسخ از سایر دوستان و مدیریت بمانید.هر زمانی که پاسخی از سوی کسی دریافت کنید این موضوع در ایمیل شما اطلاع رسانی می شود.

تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک ایمیل معتبر هست.برای ورود به تالار گفتگو اینجا را کلیک کنید

تالار گفتگو

اینجا مکانی مناسب شما برای ملاقات با دیگرانی هست که در اوایل زندگی تشکیل خانواده داده اند. اگر شما یک مادر جوان هستید، این انجمن برای شما ایجاد شده است تا چالش های منحصر به فرد کودک خود را به اشتراک بگذارید .

مطلب پیشنهادی

از باد شکم بد بو رنج می بری ؟

از باد شکم بد بو رنج می بری ؟

مشاوره هومیوپاتی با دکتر عادل حیدری نژادشاید معجزه هومیوپاتی شامل کودک تو هم شد !https://adelheidarinejad.ir …

error: محتوا محافظت شده است!!