اجاره دستگاه فوتوتراپی
کسب درآمد
موضوعات داغ

کسب درآمد نقدی از گذراندن وقت با وب سایت ما

نکات برگزیده مطلب
  • ما به کسانی که برای نوشته های ما ارزش قائل هستند احترام گذاشته تلاش آن ها را بی نتیجه نمی گذاریم

ما به کسانی که برای نوشته های ما ارزش قائل هستند احترام گذاشته تلاش آن ها را بی نتیجه نمی گذاریم , به همین جهت تصمیم گرفته ایم برای فعالیت مختلف شما در وب سایت خود امتیاز در نظر بگیریم  ,فعالیت هایی مثل ثبت نام در سایت , مطالعه مطالب  ,به اشتراک قرار دادن محتوی با دوستان و غیره .

سوال : آیا می توانم متوجه بشوم چند امتیاز کسب کرده ام ؟

جواب : بله ,کاملا .در هر لحظه با مراجعه به پنل کاربری خود از بخش باشگاه مشتریان می توانید از میزان دقیق و لحظه ای امتیاز کسب شما خود مطلع بشوید .

سوال : برای کسب امتیاز چه کارهایی لازم هست انجام بدهم ؟

جواب : خیلی ساده , در سایت عضو شوید ,مطالب ما را به آرامی مطالعه کنید و آن ها را از طریق شبکه های اجتماعی با دیگر دوستان به اشتراک قرار دهید .

سوال : آیا برای شروع کسب امتیاز باید در سایت عضو باشم ؟

جواب : بله دقیقا  ,شما باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و هر بار که می خواهید در سایت فعالیت کنید لازم هست به سایت ورود کنید تا فعالیت شما ثبت بشود .

سوال : ممکن هست در مورد حضور در سایت بیشتر توضیح بدهید ؟

جواب : وب سایت ما هوشمند هست و متوجه حضور شما در سایت می شود ,اما چطور ؟ برای این که سایت ما شما را بشناسد و به فعالیت های شما امتیاز بدهید لازم هست قبل از هر فعالیتی به سایت ورود کنید .این طور نیست بلافاصله با نگاه کردن به هر مطلبی به شما امتیاز داده شود بلکه باید آن را تا به انتها بخوانید . در صورت خواندن درست مطالب و یا به اشتراک گذاری آن با دیگران فقط از طریق موبایل به شما امتیاز داده شده پیغام آن به شما نشان داده می شود .

سوال : نحوه تعلق امتیازها چگونه هست ؟

جواب : شما به ازای ثبت نام در سایت همان ابتدا نه امتیاز دریافت می کنید.به ازای مشاهده هر پست یک امتیاز دریافت می کنید .به ازای ثبت دیدگاه حداقل سی کلمه ای در انتهای هر مطلب یک امتیاز دریافت می کنید .به ازای اشتراک گذاری هر پست با دیگران فقط از طریق موبایل چهارده امتیاز دریافت می کنید و همین طور الی آخر. فقط صفحاتی از وبسایت قابل اشتراک گذاری و کسب امتیاز هست که آیکون اشتراک گذاری مثل آنچه که در همین صفحه مشاهده می کنید در ابتدای آن وجود داشته باشد .

سوال : من برای امتحان مطلبی را با دیگران به اشتراک گذاشتم ولی امتیازی برای من اضافه نشد ؟

جواب : این طور نیست که شما مطلب را به اشتراک بگذارید و بلافاصله به شما امتیاز داده شود بلکه باید فردی که شما مطلب را با او به اشتراک گذارده اید از طریق لینک شما وارد سایت ما بشود و مطلب را مطالعه کند و حداقل یک دقیقه در صفحه مطلب باقی بماند تا امتیاز برای شما ثبت بشود .در ضمن اشتراک گذاری مطلب با دیگران فقط باید از طریق موبایل انجام بشود .

سوال : وقتی امتیارهای من به هزار امتیاز رسید چکار باید بکنم ؟

جواب : از طریق منو تماس با ما اطلاع دهید شماره کارت بفرستید تا به کارت شما در اسرع وقت واریز انجام بشود.بعد از پرداخت نقدی به شما امتیازات شما صفر شده و مجدد در صورت تمایل به همکاری لازم هست کسب امتیاز کنید. فقط حتما در نظر داشته باشید در صورتی که خانم هستید کارت باید به نام یک آقا باشد تا واریز انجام بدهیم.می توانید از کارت پدر , برادر یا همسر خود استفاده کنید.

سوال : چطور می توانم سریع امتیاز کسب کنم ؟

جواب : خیلی ساده , تا می توانید مطالب ما را در گروه های مجازی به اشتراک بگذارید و نیز زیر مطالب ما دیدگاه ( نظر) بنویسید , البته نظرات یک پاراگرافی .همین و بس . سپس خودتان متعجب خواهید شد .

سوال : من برای مطلبی نظر ثبت کرده ام ولی در سایت نشان داده نمی شود و امتیازی هم به من اضافه نشد ؟ جواب : نظرات قبل از نمایش در سایت باید توسط ما تایید بشود .همان طوری که قبلا توضیح داده شد به ازای ثبت نظر حداقل سی کلمه ای در انتهای هر مطلب یک امتیاز دریافت می کنید .در صورت دیدگاه کوتاه و مختصر نظر شما تایید نخواهد شد.

برای مشاهده این بخش باید وارد شوید.

 

مشاوره آنلاین با دکتر عادل حیدری نژاد
دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!