کسب درآمد
موضوعات داغ

کسب درآمد نقدی از گذراندن وقت با وب سایت ما

نکات برگزیده مطلب
  • دوست داری از وب سایت ما حسابی پول دربیاوری
دکتر عادل حیدری نژاد

کسب درآمد نقدی

دوستان ,دو راه به شما معرفی می کنم که از طریق آن ها می توانید از وب سایت ما پول در بیاورید . فراموش نکنید که حتما برای دریافت امتیاز باید در سایت ما ثبت نام و هر بار ورود کنید
گوشی همراه خود را به ماشین پولساز تبدیل کنید !
همین حالا ثبت نام کن
  • در سایت ما فعالیت داشته باشی .
ما به کسانی که برای نوشته های ما ارزش قائل هستند احترام گذاشته تلاش آن ها را بی نتیجه نمی گذاریم , به همین جهت تصمیم گرفته ایم برای فعالیت مختلف شما در وب سایت خود امتیاز در نظر بگیریم ,فعالیت هایی مثل ثبت نام در سایت , مطالعه مطالب و نوشتن نظر برای مطالب سایت و یا ستاره دادن به مطالب 
  • به عنوان بازایاب در سایت ما همکاری کنید .
شما می توانید به انتخاب خود از یکی از دو راه گفته شده و یا حتی هر دو , از سایت ما به راحتی در منزل درآمد کسب کنید .

و اما راه اول یعنی جمع امتیاز به ازای فعالیت در سایت:

در هر لحظه با مراجعه به پنل کاربری خود از بخش باشگاه مشتریان می توانید از میزان دقیق و لحظه ای امتیاز کسب شما خود مطلع بشوید .
ورد به باشگاه مشتریان

سوال : برای کسب امتیاز چه کارهایی لازم هست انجام بدهم ؟خیلی ساده , در سایت عضو شوید ,مطالب ما را مطالعه کنید.

سوال : آیا برای شروع کسب امتیاز باید در سایت عضو باشم ؟

بله دقیقا  ,شما باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و هر بار که می خواهید در سایت فعالیت کنید لازم هست به سایت ورود کنید تا فعالیت شما ثبت بشود .

سوال : ممکن هست در مورد حضور در سایت بیشتر توضیح بدهید ؟

وب سایت ما هوشمند هست و متوجه حضور شما در سایت می شود ,اما چطور ؟ برای این که سایت ما شما را بشناسد و به فعالیت های شما امتیاز بدهید لازم هست قبل از هر فعالیتی به سایت ورود کنید .این طور نیست بلافاصله با نگاه کردن به هر مطلبی به شما امتیاز داده شود بلکه باید آن را تا به انتها بخوانید . در صورت خواندن درست مطالب به شما امتیاز داده شده پیغام آن به شما نشان داده می شود .

سوال : نحوه تعلق امتیازها چگونه هست ؟

شما به ازای ثبت نام در سایت همان ابتدا نه امتیاز دریافت می کنید.به ازای مشاهده هر پست دو امتیاز دریافت می کنید .به ازای ثبت دیدگاه حداقل سی کلمه ای در انتهای هر مطلب یک امتیاز و دادن ستاره به مطالب ما سه امتیاز دریافت می کنید .

سوال : چطور امتیاز ها را به پول نقد تبدیل کنم ؟

پس از ورود به سایت در پنل کاربری طریق منوی اطلاعیه ها درخواست پشتیبانی بدهید و شماره کارت بفرستید تا به کارت شما در اسرع وقت واریز انجام بشود.فقط یادتان باشد عنوان دسته بندی تیکت را کسب درآمد انتخاب کنید .بعد از پرداخت نقدی به شما امتیازات شما صفر شده و مجدد در صورت تمایل به همکاری لازم هست کسب امتیاز کنید. فقط حتما در نظر داشته باشیددر صورتی که خانم هستید کارت باید به نام یک آقا باشد تا واریز انجام بدهیم.می توانید از کارت پدر , برادر یا همسر خود استفاده کنید.

مشاهده تراکنش های حساب

سوال : من برای مطلبی نظر ثبت کرده ام ولی در سایت نشان داده نمی شود و امتیازی هم به من اضافه نشد ؟

نظرات قبل از نمایش در سایت باید توسط ما تایید بشود .همان طوری که قبلا توضیح داده شد به ازای ثبت نظر حداقل سی کلمه ای در انتهای هر مطلب یک امتیاز دریافت می کنید .در صورت دیدگاه کوتاه و مختصر نظر شما تایید نخواهد شد.

و اما راه دوم یعنی همکاری به عنوان بازاریاب:

می‌توانید در شبکه های اجتماعی خود و یا از طریق ایمیل , سایت  ,وب لاگ و غیره لینک بازاریابی خود را در اختیار دیگران قرار دهید و از این طریق به معرفی آموزش های وبسایت ما بپردازید.افرادی از طرف شما به سایت ما مراجعه می‌کنند. اگر این افراد تا سه ماه بعد از معرفی شما خریدی از وب سایت ما انجام بدهند شما بیست درصد سود دریافت می‌کنید.

قیمت آموزش های ما از 400 هزار تا ده میلیون تومان متغیر هست .با کمک به فروش آموزش های ما پانزده درصد به ازای هر فروش درآمد کسب کنید .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش درآمد زایی دکمه زیر را کلیک کنید
همکاری در فروش

اجازه بدهید با ذکر مثال این موضوع را برای شما واضح تر کنیم :

در نظر بگیرید که ما فایل های آموزشی زیادی در وب سایت داریم که حداقل قیمت آن چهارصد هزار تومان هست.اگر شما لینک بازاریابی خود را در جایی قرار دهید و از آن طریق حداقل روزی یک نفر به وب سایت ما ارجاع شود که خریدی انجام بدهد  ,بیست درصد چهارصد هزار تومان یعنی معادل هشتاد هزار تومان عاید شما می شود و اگر به طور متوسط هر روز یک نفر از طریق شما خرید انجام بدهد می شود 80000 * 30 = دو میلیون و چهارصد هزار تومان سود شما در ماه.
حالا اگر شما آدم فعالی بودید و توانستید کاری بکنید که روزی دو نفر از ما خرید کنند این مبلغ در دو ضرب می شود یعنی می شود چهار میلیون و هشتصد هزار تومان.
شما هم می توانید درآمد خود را در سایت نقد کنید و هم می توانید از موجودی کیف پول خود برای خرید فایل ها و دوره های آموزشی ما استفاده کنید . در هر دو صورت شما برنده شده اید .
سوال : از کجا می توانم لینک بازاریابی خودم را پیدا کنم ؟

برای پیدا کردن لینک بازاریابی خودت دکمه زیر را کلیک کنید :

لینک بازاریابی شما

  • اگر دانشجو هستید و بدنبال درآمد جانبی برای تامین مخارج تحصیل .
  • اگر بازنشسته هستید و دنبال راهی برای درآمد دوم.
  • اگر خانم خانه دار هستید و در جستجوی کسب درآمد در منزل هستید.

پس در زمان و مکان درستی قرار دارید  ,قدر این فرصت را بدانید .تمام آن چیری که برای این کار نیاز دارید یک گوشی موبایل و یک ایمیل فعال هست .همین و بس!


 

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!