نظرسنجی سایت

به نظر شما محتوای وب سایت ما چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 270
  • بازدید دیروز : 190
  • بازدید کل : 99939

درباره ما


دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بوردتخصصی از دانشگاه تهران با 26 سال سابقه طبابت است. وی تنها هومیوپات اطفال رجیستر شده در سیستم هومیوپاتی ایران است.

یکی دیگر از تخصص های وی هنر برنامه نویسی نرم افزار است . او بیش از هجده سال سابقه برنامه نویسی نرم افزار های پزشکی را دارد . وی طی یک پروژه ملی در سال هشتاد و نه , سامانه آفلاین مقابله با بیماری آنفلوانزا را برای وزارت بهداشت برنامه نویسی کرد که خود همین باعث کاهش شدید شیوع این بیماری در کشور ایران شد .

بر طبق یک نظر سنجی که در سال 1397 در فضای مجازی در سطح وسیعی انجام شد وی به عنوان بهترین دکتر اطفال تهران شناحته شده است .در حال حاضر ایشان عضو دپارتمان اطفال بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران می باشد.

 

سوال : چرا دکتر حیدری نژاد در مطب نمی نشینند ؟ 

جواب : اصولا پزشکان دو دسته هستند .یا آن هایی که تمایل دارند کار بدون استرس و بی حاشیه داشته باشند و یا آن هایی که دایم بدنبال چالش و سر و کله زدن با بیماران سخت و بدحال هستند. 

گروه اول ترجیح می دهند مطب تاسیس کنند و ساعاتی را در آن بدون دردسر و تحمل بی خوابی سپری کنند . اما گروه دوم کار یکنواخت و ویزیت بیماران تکراری و ساده برای آنها بسیار خسته کننده و حوصله سربر بوده ,بدنبال یادگیری بیشتر و بروز کردن دایم اطلاعات خود هستند و صدالبته طبیعی است که دکتر حیدری نژاد متعلق به قشر دوم است.در حال حاضر ایشان در بخش های مراقبت های ویژه نوزادان بدحال در بیمارستان تریتا و اورژانس بیمارستان کودکان تهران مشغول به فعالیت می باشند .

 

شاید مطلب زیر هم برای شما مفید باشد :

مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد

  

 

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "دکتر عادل حیدری نژاد ,متخصص کودکان و عضو آکادمی اطفال آمریکا" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما