وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد عضو آکادمی اطفال آمریکا , عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان ***ما شبکه اجتماعی نداریم بدلیل مشغله کاری وب سایت ما دیگر آپدیت نمی شود

محل لوگو

درباره ما


دکتر عادل حیدری نژاد متخصص هومیوپاتی -اطفال , عضو آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیست و هشت سال سابقه طبابت است.

ایشان سابقه مدت ها فعالیت در بیمارستان های خصوصی معتبر تهران را دارد از جمله بیمارستان های لاله ,پیامبران , کودکان طالقانی تهران و …

وی طی یک پروژه ملی , سامانه آفلاین مقابله با بیماری آنفلوانزا را برای وزارت بهداشت برنامه نویسی کرد که خود همین باعث کاهش شدید شیوع این بیماری در کشور ایران شد .

شاید تعجب کنید ولی یکی دیگر از تخصص های وی هنر برنامه نویسی نرم افزار است . او بیش از هجده سال سابقه برنامه نویسی نرم افزار های پزشکی را دارد .نرم افزار تشخیص هوشمند بیماری های اطفال که به تایید آکادمی کودکان آمریکا و انجمن اطفال ایران رسیده یکی از برجسته ترین آثار ایشان در حوزه برنامه نویسی نرم افزار می باشد .

در حال حاضر عضو دپارتمان اطفال و نوزادان و سهامدار بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران بوده و در خدمت بخش مراقبت های ویژه نوزادان بدحال آن مرکز می باشد .

دکتر عادل حیدری نژاد به عنوان کسی که طی یک پروژه ملی برای وزارت بهداشت کشور ایران سامانه آفلاین مراقبت از آنفلوانزا را برنامه نویسی کرده بخوبی با واژه سلامت الکترونیک آشناست و همیشه تلاش داشته از سال ها پیش که هنوز هیج کس حتی اسم این مقوله به گوشش هم آشنا نبوده آن را در ایران ترویج بدهد ولی همواره متاسفانه با مخالفت های سختی از جانب همکارانش روبرو بوده است.اما به لطف خدا ,او امروزه به عنوان یک کارشناس کاملا شناخته شده در سطح جهانی از سوی مراجع علمی معتبر و دانشگاهی مورد مشاوره قرار می گیرد.

ایشان فقط بصورت مجازی و آنلاین برای بیماران خارج از کشور مشاوره هومیوپاتی می دهند. تنها خدمتی که از ایشان برای هم وطنان داخل کشور قابل تهیه است دوره های آموزشی و فایل های آموزش هومیوپاتی برای والدین است.
راه ارتباطی با ایشان از طریق دایرکت اینستاگرام است که در منوی تماس با ما لینک آن را مشاهده می کنید .برای تهیه این فایل ها و دوره ها می توانید به ایشان دایرکت بدهید .

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما