وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد عضو آکادمی اطفال آمریکا , عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان **ما اکانت اینستاگرام نداریم** بدلیل مشغله کاری وب سایت ما دیگر آپدیت نمی شود

محل لوگو

دوره غیر حضوری آموزش هومیوپاتی ویژه عموم


دوره غیر حضوری آموزش هومیوپاتی ویژه عموم

مهلت ثبت نام در آخرین دوره هومیوپاتی ما به پایان رسیده است و دیگر امکان نام نویسی وجود ندارد .

خداوند کسی را گرفتار مشکلی نمی کند مگر این که بارها راه حل را بطور غیر مستقیم به او نشان داده باشد. مشکل ما آدم ها گرفتاری ها نیست بلکه مشکل اصلی ما چشم بستن بر روی همین نشانه هاست که خداوند بطور نامحسوس به ما نشان می دهد و ما نسبت به آن ها بی توجه هستیم .

هیچ جیز و یا هیچ کس بی دلیل به زندگی ما وارد نمی شود مگر این که حکمتی در آن باشد. مثلا ورود شما به این سایت بی حکمت نیست می توانید این فرصت را دریابید و یا همین حالا بی تفاوت خارج شده و به فراموشی بسپارید.

وَمَا أَصَابَكُمْ مِنْ مُصِيبَةٍ فَبِمَا كَسَبَتْ أَيْدِيكُمْ وَيَعْفُو عَنْ كَثِيرٍ
و آنچه از رنج و مصائب به شما میرسد همه از خود شماست در صورتی که خدا بسیاری از اعمال را عفو میکند.
زندگی ما حاصل انتخاب های ماست .انتخاب بد مساوی با نتیجه بد و انتخاب درست مساوی با عاقبت درست و به غیر از این نیست .
انتخاب شما چیه ؟ در مورد محتوی وب سایت ما فکر می کنید و یا همین حالا خارج می شوید و به گشت و گذار بی هدف در فضای مجازی می پردازید .

چه دوست داشته باشید یا خیر ,دوران کرونا وپس از آن ,دوران شیوع فزاینده ابتلا افراد جامعه به انواع سرطان خواهند بود, فارغ از هر سن و سالی که هستند و دلیلش هم یک چیزست تغییر در ژنوم سلولی و سرکوب درمانی ...

استفاده بی رویه از داروهای شیمیایی پرعارضه , کورتون و اشعه رادیولوژی با دوز بالا در سی تی اسکن های مختلف و ... همه و همه تنها بخشی از سرکوب درمانی ست .

تنها راه مقاومت در برابر ابتلا به سرطان آپدیت کردن سیستم ایمنی بدن است و لاغیر.کسانی که باید بفهمند با همین یک پاراگراف کل مطلب را دریافت کرده اند همانگونه که بزرگان فرموده اند عاقل را به اشاره ای بس است.

زمان بزرگترین معلم هست .فقط گذشت زمان صحت حرف های امروز ما را ثابت خواهد کرد .خوشا به حال کسانی که این مطلب را شوخی نمی انگارند .

از آن جایی که مهلت ثبت نام به اتمام رسیده توضیحات تکمیلی حذف شده است .

مبلغ قابل پرداخت 0 تومان

  انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 268

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما