وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد عضو آکادمی اطفال آمریکا , عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان LMHI ****اینستاگرام : adelheidarinejad.ir

محل لوگو

دوره غیر حضوری آموزش هومیوپاتی ویژه عموم


دوره غیر حضوری آموزش هومیوپاتی ویژه عموم

 دوران کرونا وپس از آن ,دوران شیوع فزاینده ابتلا افراد جامعه به انواع سرطان خواهند بود, فارغ از هر سن و سالی که هستند و دلیلش هم یک چیزست تغییر در ژنوم سلولی و سرکوب درمانی ...

تنها راه مقاومت در برابر ابتلا به سرطان آپدیت کردن سیستم ایمنی بدن است و لاغیر.کسانی که باید بفهمند با همین یک پاراگراف کل مطلب را دریافت کرده اند همانگونه که بزرگان فرموده اند عاقل را به اشاره ای بس است.

مهلت ثبت نام در این دوره تا پایان شهریور ماه 1400 تمدید شد و پس از آن برای همیشه این دوره از دسترس هموطنان داخل کشور خارج خواهد شد.

 

پس از برگزاری چند دوره آموزش هومیوپاتی موفق بصورت خصوصی برای اطبا و از طریق آنلاین به شکل محدود برای افراد با تحصیلات غیر پزشکی, بر آن شدم تا به نحوی گسترده تر این آموزش ها را برای عموم علاقمندان ایرانی ادامه دهم. 

من فکر کردم ممکن است کسانی در اقصی نقاط ایران پیدا شوند که علاقمند به یادگیری موضوع هومیوپاتی باشند ولی بدلیل بعد مسافت, مشکلات اقتصادی یا به هردلیل دیگری قادر به شرکت در کلاس های فوق العاده گران و آکادمیک این رشته ,نباشند.

به همین دلیل, ترتیبی دادم تا بصورت از راه دور این دوستان علاقمند , سلسله درس های آموزشی هومیوپاتی را منطبق با سرفصل های دانشگاهی , بتوانند تهیه و استفاده کنند. 

من به شما تضمین می دهم در صورت عمل به این آموزش ها, می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم درمان کنید.

 

سوال : طب هومیوپاتی چیست ؟

جواب : طب ھومیوپاتی روش درمانی خاصی است که در آن با تحریک دقیق سیستم ایمنی و حیاتی بیمار توسط داروھای خاص ھومیوپاتی بیماران را می توان به شفا رساند. بر اساس اصول اولیه ھومیوپاتی ھر ماده ای ( یا عاملی) که بتواند در بدن سالم ایجاد یک سری علائم بیماری کند می تواند در صورت تجویز به فردی بیمار با ھمان علائم بیماری وی را درمان نماید به شرط آنکه علائم موجود در بیمار و علائمی که آن ماده دارویی می تواند ایجاد کند تا حد ممکن مشابه باشند. به عبارت دیگر در این طب از داروھایی برای درمان استفاده می شود که بتوانند دقیقا علائم بیمار را پوشش دھند تا با تحریک مناسب سیستم ایمنی و حیاتی بیمار و در نتیجه ھوشیار نمودن سیستم دفاعی بدن بیماری را درمان نمایند. این به معنای آن است که در ھومیوپاتی تکیه بر درمان بیمار توسط قوای حیاتی و درمانی خود بیمار است.

 

سوال :مزایای طب هومیوپاتی در برابر پزشکی متداول چیست ؟

جوابھومیوپاتی می کوشد اختلال وضعف مکانیسم دفاعی بدن را از بین ببرد ولی طب رایج ھمواره در تلاش است که ارگانیسم یا عامل بیماری زا را شناسایی کرده و با تجویز دارو آنرا از بین ببرد. بنابراین مکانیسم اثر داروھای ھومیوپاتی با طب رایج نیز متفاوت خواھند بود. بعبارتی داروھای ھومیوپاتی بدن را قادر می سازند به شکلی موثرتر با محرک بیماریزا مبارزه کند ولی داروھای طب رایج از طریق مقابله با عامل بیماری زا (مثل آنتی بیوتیکھا) یا اثری مخالف علایم بیماری (مثل مسکنھا) عمل می کنند. پس در درمان بیماری به کمک طب رایج بیشتر به عامل بیماری زا و علائم بیماری توجه می شود و با وجود اینکه بیمار یک فرد با یک سیستم واحد و یکپارچه است که ھمه اعضاء آن در ارتباط متقابل اند، بیماریھا مستقل و بدون ارتباط با ھم در نظر گرفته شده و برای درمان ھر قسمت متخصص مربوط به آن قسمت مستقلا و اغلب بدون توجه کافی به سایر قسمتھا دارو تجویز می کند (ممکن است یک بیمار ھمزمان از چند متخصص دارو دریافت کند و …). در حالی که در طب ھومیوپاتی به ھمه ابعاد و اعضاء فرد بعنوان یک ساختمان واحد توجه می شود و علائم فقط بعنوان راھنما برای تشخیص علت اختلال و تجزیه و تحلیل سیستم حیاتی فرد بکار می رود . بعنوان مثال وقتی فردی سرما می خورد در طب رایج به علایم سرماخوردگی مثل تب، آبریزش بینی و سرفه داروی ضد این علایم تجویز می شود و گاه به عامل ایجاد کننده آن (اگر عامل آن ویروسی نباشد وبرای آن دارویی وجود داشته باشد) دارو تجویز می شود. در حالی که ھومیوپاتی جلو علایم سرماخوردگی را نمی گیرد بلکه بدن را یاری می کند تا با آلودگی و اختلال ایجاد شده بھتر و سریعتر مبارزه کرده و اختلال ایجاد شده را اصلاح کند و علائم بیماری بعد از اصلاح این وضع خودبخود از بین می روند. داروھای ھومیوپاتی عوارض جانبی ماندگار ندارند (سازمان بھداشت جھانی بی ضرر بودن آنھا را تایید می کند.(با وجود بی ضرر بودن ھمیشه حد اقل دوز موثر (اغلب یک یا چند قرص) استفاده می شود ونیاز به مصرف حجم زیاد دارو یا تکرار مکرر و طولانی مدت دارو نیست. داروھای ھومیوپاتی اثر تسکینی ندارند و فقط به درمان اختلال می پردازند.در اغلب بیماریھا بھبودی سریعتر از سایر روشھای درمانی ایجاد می کنند.

 

سوال :چرا و به چه دلیل باید هومیوپاتی را یاد بگیرید ؟

جوابدانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش بدهد.

 

 سوال : دقیقا این دوره آموزشی برای من چه منافعی دارد ؟

جواب : من به شما تضمين مي دهم در صورت عمل به اين آموزش ها, مي توانيد بسياري از بيماري هاي خود و افراد خانواده تان را براحتي و با هزينه اي بسيار كم درمان كنيد. شما می توانید بسیاری از بیماری های رایج را در خود و اطرافیان با استفاده از طب هومیوپاتی با کیفیت بالا درمان کنید. هزینه های مراجعات پزشکی و تهیه داروهای شیمیایی برای شما بسیار کاهش می یابد. ریسک ناشی از عوارض داروها و آنتی بیوتیک ها در شما کاهش می یابد. مقاومت بدن شما بمرور در برابر بیماری های عفونی بالا می رود. با استفاده از این طب آرامش ذهنی و کیفیت خواب شما بهبود خواهد یافت. و ...

 

سوال : آیا بهتر نیست به جای شرکت در این دوره , در کلاس های آکادمیک شرکت کنم و مدرک هم بگیرم ؟

جواب : کاملا به انتخاب شما بستگی دارد ولی بدانید مدرک به هیچ درد شما نمی خورد چون فقط پزشکان و آن هم عده ای از آن ها که دوره تکمیلی را گذرانده اند اجازه تاسیس مطب هومیوپاتی دارند و در ضمن هزینه شرکت در این دوره ها بسیار گران و مدت آن طولانی است. نکته آخر این که دیگر مدرس شما دکتر عادل حیدری نژاد نیست.

 

 سوال : این دوره شامل چند درس است ؟

جواب : آموزش ما مشتمل بر صد درس و در قالب پی دی اف است که در طی حداقل شش ماه بتدریج برای شما ازسال می شود  .

 

سوال :ملاک قیمت گذاری این دوره چه چیزی است ؟

جوابملاک قیمت گذاری این گونه است که ما باید مطمئن شویم که حداقل ده برابر مبلغ فوق برای خانواده و خود شما ارزش افزوده ایجاد می کنیم چه از لحاظ صرفه جویی در هزینه ها , کاهش عوارض شیمیایی داروها و روش های تصویربرداری , افزایش سطح سلامت و .. 

 

 سوال : مدرس این دوره کیست ؟

جواب : اینجا را کلیک کنید. 

 

دکتر عادل حیدری نژآد فقط بصورت مجازی و آنلاین برای بیماران خارج از کشور مشاوره هومیوپاتی می دهند. تنها خدمتی که از ایشان برای هم وطنان داخل کشور قابل تهیه است دوره های آموزشی و فایل های آموزش هومیوپاتی برای والدین است.

بطور استثنا کسانی که در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی ایشان شرکت می کنند می توانند از مشاوره با ایشان بهره مند بشوند صرف نظر از این که ساکن ایران باشند و یا خیر .

جهت شرکت در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی ایشان و یا کسب اطلاعات بیشتر ,درخواست خود را به اینستاگرام ما دایرکت کنید .

 

مهلت ثبت نام در این دوره تا پایان شهریور ماه 1400 تمدید شد و پس از آن برای همیشه این دوره از دسترس هموطنان داخل کشور خارج خواهد شد.

 

 

 

 

مبلغ قابل پرداخت 0 تومان

  انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 108

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما