وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد عضو آکادمی اطفال آمریکا , عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان ***ما شبکه اجتماعی نداریم بدلیل مشغله کاری وب سایت ما دیگر آپدیت نمی شود

محل لوگو

چقدر روی سلامت عزیزان تان سرمایه گزاری کرده اید ؟


چقدر روی سلامت عزیزان تان سرمایه گزاری کرده اید ؟

دوستان من قبلا در۳۰ آذر ۱۳۹۷ درهمین وب سایت مقاله ای نوشته بودم تحت عنوان آیا بهترین سرمایه گذاری در ایران , دلار است؟
که لینک آن را در انتهای همین صفحه برای مراجعه شما قرار می دهم.
در آن جا من اشاره کرده بودم که بهترین سرمایه گذاریروی بازار مسکن نیست. بازار بورس هم نیست. قطعاً خرید دلار و ارز هم نمی تواند باشد.پاسخ این سؤال فقط یک چیز است.سرمایه گذاری روی سلامت خود.
قبل از این که ادامه این مطلب را بخوانید لطفا به آن مقاله مراجعه کنید تا به صحت پیش بینی های من در آن زمان پی ببرید شاید که این مقاله را تا به انتها با ذوق و اشتیاق و اعتماد بیشتری بخوانید .
اگر فعلا حوصله ندارید آن مقاله را بخوانید جهت اطلاع نوشته بودیم :اجازه بدهید مشکل را با نگاه دقیق تری بررسی کنیم .اگرسال 97 فرضا شما سه فرزند داشته باشید و هر کدام حداقل ماهی دو بار نیاز به مراجعه پزشکی پیدا کند باید عدد بالا را در عدد شش ضرب کنید: یعنی می شود 210000 *6 =1200000 تومان در ماه .اگر عدد فوق را در عدد سال یعنی 12 ضرب کنیم : می شود سالیانه حداقل چهارده میلیون تومان .
دوستان , فراموش نشود که ما حداقل عدد ها را حساب کردیم و فرض هم کردیم که فرزند شما توسط پزشکان اطفال مجبور به بستری در بیمارستان نشود .در ضمن این محاسبات فقط عددی و مالی است .ما در این میان هیچ صحبتی از عوارض شیمیایی داروها ,عوارض رادیولوژی و زجر کشیدن های فرزند شما بدلیل ترس و اضطراب که لازمه کار درمانی است , نکردیم . حالا اگر عدد فوق را در مدت ده سال حساب کنید با محاسبه نرخ تصاعدی تورم , به نظر شما چه عددی می شود .....!؟


فراموش نشود که سال 97 ویزیت تخصصی اطفال سی هزار تومان بوده و حالا نود هزار تومان. سال 97 هزینه یک شب بستری در آی سی یو نوزاد یک ونیم میلیون تومان بوده و حالا پنج میلیون تومان.
کسانی که سری در حساب و کتاب دارند کافیست اعدادی که در آن مقاله محاسبه کرده بودیم را بر اساس قیمت های فعلی دوباره محاسبه کنند تا خود بسادگی متوجه بشوند که با محاسبه نرخ سود مرکب چه عدد نجومی خواهد شد.


دوستان من این مطلب را برای عوام ننوشته ام بلکه دقیقا این را برای کسانی نوشته ام که کمی فکر می کنند.باز هم توضیح نمی دهم که دقیقا چه کمکی می توانم به شما بکنم چرا که کسانی که می توانند فکر کنند بخوبی متوجه هستند که با کمک دوست عزیز گوگل براحتی می توانند بفهمند که چه کمکی از دست ما برای آن ها ساخته هست .

در آخر لازم می دانم توجه شما را به پیش بینی سال 97 مجدد معطوف کنم : سلامتی خانواده شما سرمایه گذاری بی چون و چرایی است که باید هر روز به انجام آن مقید باشید. در غیر این صورت در آینده ای بسیار نزدیک با تبعات وخیم بی توجهی به این سرمایه گذاری روبرو خواهید شد. به زودی با شیوع فراگیر بیماری های عفونی در جامعه به عنوان معلول فقر اقتصادی و عدم توانایی قشر آسیب پذیر در مداوای بیماری های خود خیلی طبیعی است که طبقه متوسط و مرفه نیز درگیر خواهند شد. همین امروز سرمایه گذاری روی سلامت خود و خانواده را آغاز کنید .

همه شما بخوبی شرایط حاضر را درک می کنید .دیگر توضیح اضافه نمی دهم .کسانی که باید بفهمند با همین مقدار اندک همه موضوع را درک کرده اند .

آیا بهترین سرمایه گذاری در ایران , دلار است؟

 

  انتشار : ۸ مرداد ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 123

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما