وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

آدرس وب سایت ما عوض شده است.برای اطلاع از آدرس جدید ,ما را در اینستاگرام فالو کنید: adelheidarinejad.ir@

محل لوگو

شاید این آموزش بتواند شما را در برابر ویروس کرونا محافظت کند


شاید این آموزش بتواند شما را در برابر ویروس کرونا محافظت کند

این آموزش فقط مختص پزشکان و کادر درمانی ست .

در شرایط بحران و وقایع ناگوار در ابعاد بزرگ و یا گسترده، به وجود آمدن اضطراب و نگرانی، تشویش و درماندگی اجتناب­ ناپذیر است. اضطراب و نگرانی واکنش طبیعی مغز ما به شرایط تهدیدکننده است.

در این شرایط کنترل افکار و مدیریت واکنش­های هیجانی دچار مشکل می­شود و ذهن ما شروع به ساختن حجم زیادی از افکار منفی و نگران‌کننده می­ کند. آنچه لازم است بدانیم آن است که نگران بودن و زیاد فکر کردن ما را به نتیجه مطلوب نمی رساند. حتی گاهی فکر می کنیم اگر زیاد فکر نکنیم و نگران نباشیم قصور کرده ایم و درنتیجه اتفاق ناگوار رخ خواهد داد، پس برای پیشگیری از آن اتفاق باید نگران باشم! 

هم چنین جالب است بدانید بدن ما در برابر تهدید و ترس واکنشی به نام جنگ یا گریز (واکنش در برابر استرس حاد) از خود نشان می ­دهد یعنی یا به سمت روبرو شدن با عامل تهدید و استرس می رود و برای مقابله با آن چاره ای می اندیشد و یا آن که از آن فرار کرده و دور شدن را انتخاب می کند. در هر دو حالت سیستم سمپاتیک بدن برانگیخته و فعال می شود. 

با رسیدن ویروس کرونا به ایران و گسترش بسیار تند آن در سراسر کشور نوعی نگرانی و ترس از ابتلای به آن بسیاری از ما را وادار به رفتارهای متفاوت و غیرمتعارفی کرده است. ازآنجایی‌که راهی برای فرار از این شرایط وجود ندارد و در حال حاضر تمام استان های کشور و حتی سایر کشورهای دنیا درگیر این بیماری شده­ اند پس باید ایستاد و با آن جنگید؛ باید دست‌به‌کار شد و برای مقابله و ستیز با آن اقداماتی انجام داد.

در شرایط کنونی کشور شرعا و اخلاقا هر کسی کاری از وی ساخته است لازم است انجام بدهد تا باری از روی دوش کشور و هموطنان برداشته بشود فلذا من هم به طبع دانش هومیوپاتی خود می خواهم راهی را به شما معرفی کنم که بتواند به شما کمک کند.

اگر چه در شرایط بحرانی عده ای سودجو همواره از ترس و اعتماد دیگران سو استفاده کرده و جهل را به جای علم به آن ها می فروشند فلذا من همین جا عنوان می کنم که آموزش خرافات و موهومات نمی دهم ,من آموزش هومیوپاتی می دهم. از آن جایی که موضوع اصلی آموزش من تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از آموزش های هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد .

پزشکان و همکاران گرامی, من به شما گارانتی نمی دهم که کرونا نگیرید چون به احتمال بسیار زیاد خواهید گرفت ولی من این ضمانت را به شما می دهم در صورت مبتلا شدن مشکل جدی برای شما ایجاد نشود و کارتان به جاهای باریک کشیده نشود. مکانیزیم عمل داروهای هومیوپاتی افزایش قدرت ایمنی بدن به شیوه طبیعی ست و همه بخوبی می دانیم که برای غلبه بر ویروس کرونا تنها چیزی که نیاز داریم ایمنی بالای بدن است . 

تکرار می کنم :

من به شما می گویم بهداشت را رعایت کنید .

دستورالعمل های دولت و وزارت بهداشت را رعایت کنید .

من به شما نمی گویم هرگز مبتلا نخواهید شد ولی به شما ضمانت می دهم که ایمنی بدن شما در مقابله با گرفتاری های کرونا بقدری بالا خواهد رفت که دیگر جایی برای نگرانی برای شما باقی نخواهد گذاشت. 

 

آموزش های من فقط در اینستاگرام بفروش می رسد و فقط ویژه پزشکان و کادر درمانی ست .برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد آین آموزش باید به صفحه اینستاگرام من مراجعه کنید:

adelheidarinejad.ir@

 

  انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 303

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما