وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد عضو آکادمی اطفال آمریکا , عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان LMHI

محل لوگو

شیوع کرونا ویروس , پنجره جدید به دنیای تله مدیسین


شیوع کرونا ویروس , پنجره جدید به دنیای تله مدیسین

دنیای پزشکی بشدت در حال پیشرفت است و این پیشرفت نه بصورت ماهیانه که بصورت دقیقه ای است .متاسفانه علیرغم این همه پیشرفت در دنیا ,در کشور ما هنوز از همان شیوه های سنتی ویزیت در مطب استفاده می شود که دیگر در دنیای امروز جایگاهی ندارد .عصر, عصر دیجیتال است .دیگر گذشت , روش های قدیمی .
بیماران و یا پزشکانی که نخواهند این حقیقت را بپذیرند در زیر چرخ های تغییر له خواهند شد.دنیای پزشکی امروز, دنیای تله مدیسین یا پزشکی از راه دور است .امروز با فقط یک کلیک کامپیوتر از یک کشور, بیمار را درکشوری دیگر ویزیت و درمان می کنند این در حالیست که ما هنوز به مطب ها مراجعه می کنیم و نسخه های کورکورانه آزمایش های زیاد و بسیار گران قیمت را دریافت می کنیم.
درست مثل این است که با این همه پیشرفت تکنولوژی در دنیای بهداشت دهان و دندان ما اصرار به استفاده از چوب نخل برای تمیز کردن دندان هایمان داشته باشیم.

شیوع کروناویروس پنجره جدید به دنیای تله مدیسین و در عین حال زنگ خطری برای پزشکان مطب نشین است. با شیوع بیماری های ویروسی مرموز یکی پس از دیگری نشستن در منزل و دور بودن از محیط های شلوغ و عفونی مراکز درمانی می تواند مزیتی بزرگ باشد .

دنیای دکتر عادل حیدری نژاد , دنیای نرم افزارهای پزشکی است و کسانی می توانند از دانش ایشان استفاده کنند که از دنیای قدیم خود جدا شده با پذیرش تله مدیسین پا در دنیای جدید پزشکی دیحیتال قرار دهند .

 

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید:

سلامت الکترونیک دقیقا یعنی چی ؟ 

پزشکی آنلاین یا تله مدیسین چیست؟

 

  انتشار : ۸ اسفند ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 375

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما