وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد عضو آکادمی اطفال آمریکا , عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان LMHI ****اینستاگرام : adelheidarinejad.ir

محل لوگو

برای خوشگل شدن فرزندت را فدا نکن !


برای خوشگل شدن فرزندت را فدا نکن !

متاسفانه , امروزه بدلیل مشکلات فرهنگی و شخصیتی عدیده ,شمار بسیاری از خانم ها بدنبال انجام اعمال زیبایی از ساده تا دشوارهستند و حاضرند در این راه مبالغ بسیار زیادی را هم هزینه کنند تا ازغافله چشم و هم چشمی عقب نمانند , غافل از این که چه بلایی در آینده در انتظار فرزند آن هاست .

بر طبق آموزه های طب هومیوپاتی , طبایع هومیوپاتی از نسلی به نسلی دیگر قابل انتقال است , پس طبیعی ست که بیماری های هومیوپاتی از والدین به فرزندان آن ها قابل سرایت باشد .باز هم مطابق همین آموزه ها بیماری ها از بیرون به درون سرکوب می شوند .به عبارتی بهتر پوست خارجی ترین لایه بدن است ,هر گونه دست کاری زیبایی به هر شکل از جمله لیزرهای پوستی , پاکسازی پوست , برداشتن خال ها و ... می تواند باعث ایجاد بیماری های درونی تر عمیق در آینده شده که این پدیده را در طب هومیوپاتی سرکوب درمانی می نامند. 

خانم هایی که تحت دست کاری های زیبایی قرار می گیرند شانس داشتن فرزندان با مشکلات پیچیده در آینده نسبت به بقیه در آن ها بسیار بیشتر است از جمله مشکلات آلرژیک , ریفلاکس گوارشی , دیابت , عفونت های مکرر و نقص ایمنی و...

شما برای آزمایش صحت این حرف کافیست از همین امروز به مادرانی که دارای چنین فرزندانی هستند با نگاهی دقیق تر بنگرید خواهید دریافت که این ها چندین دستکاری زیبایی بر روی خود انجام داده اند غافل از این که حتی فکرش را هم نمی کرده اند در آینده بتواند روی فرزند آن ها اثر منفی داشته باشد .   

مادران فهیم , در طی تجربه حدود سی سال طبابت بارها و بارها این حقیقت برای من واضح شده است .حالا تصمیم و انتخاب با شماست یا چهره و هیکل زیبا یا فرزند سالم .

 

 شاید این مطلب هم دوست داشته باشید: 

درهوميوپاتي بدن به هفت لايه تقسيم بندي مي شود !

 

 

 

  انتشار : ۷ دی ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 486

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما