دکتر عادل حیدری نژاد ,متخصص کودکان و عضو آکادمی اطفال آمریکا

دکتر عادل حیدری نژاد ,متخصص کودکان و عضو آکادمی اطفال آمریکا

آخرین دوره حضوری آموزش هومیوپاتی در ایران توسط دکتر عادل حیدری نژاد در حال ثبت نام است...

محل لوگو

نظرسنجی سایت

به نظر شما محتوای وب سایت ما چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 23
  • بازدید دیروز : 138
  • بازدید کل : 118027

آخرین دوره حضوری آموزش هومیوپاتی در ایران توسط دکتر حیدری نژاد


آخرین دوره حضوری آموزش هومیوپاتی در ایران توسط دکتر حیدری نژاد

بالآخره چیزی که نباید اتفاق می افتاد متاسفانه رخ داد . بنزین هم گران شد .به زودی با شیوع فراگیر بیماری های عفونی خطرناک در جامعه به عنوان معلول فقر اقتصادی و عدم توانایی قشر آسیب پذیر در مداوای بیماری های خود خیلی طبیعی است که طبقه متوسط و مرفه نیز درگیر خواهند شد.حتما تا به حال همه شما شاهد همه گیری بیماری آنفلونزا و میزان مرگ و میر و یا عواقب ابتلا به آن بوده اید .امروز نوبت این بیماری و فردایی دیگر نوبت بیماری های ...

همین امروز سرمایه گذاری روی سلامت خود و خانواده را آغاز کنید .

خیلی خلاصه و کوتاه ;

آخرین دوره حضوری آموزش هومیوپاتی در ایران توسط دکتر عادل حیدری نژاد در حال ثبت نام است .مدت این دوره شش ماه است و هزینه شرکت در آن اصلا ارزان نیست .لازم به ذکر است ظرفیت شرکت در این دوره محدود بوده نیز یه هیچ عنوان قابل تمدید نیست .

هدف از این دوره این نیست که ما به شما هومیوپاتی یاد بدهیم تا بروید مطب تاسیس کنید یا به خارج از کشور مهاجرت کنید , بلکه هدف این است که در این دوره زمانه ای که شرایط آن بر هیچ یک از ما پوشیده نیست شما را به سلاح قدرتمند طب هومیوپاتی مجهز کنیم تا بتوانید در برابر انواع و اقسام بیماری های عفونی نوظهور و روزافزون از خود و خانواده تان محافظت کنید .

 

دوستان , واقعا تصمیم گرفته بودم دیگر در ایران کار هومیوپاتی انجام ندهم و صدالبته همچنان هم بر این تصمیم استوار هستم ولی با شنیدن خبر گران شدم بنزین واقعا شوکه شدم .فهمیدم که داستان واقعا جدی تر از این حرف هاست .همین حالا هم بیمارستان های کودکان تهران دیگر جای خالی برای اطفال بی گناه ندارد .به این دلیل که من تقریبا تمام هفته را در بیمارستان حضور دارم از نزدیک شاهد زجر کشیدن های کودکانی هستم که ... 

بگذریم ذکر مصیبت کافی است .بپردازیم به اصل مطلب .

کل هزینه شرکت در این دوره حداقل سی میلیون تومان است .

مدت دوره همان گونه که اشاره شد شش ماه است .

کلاس ها بصورت حضوری و هفته ای یک بار برگزار می شود .

و مهمترین نکته این که این فرصت دیگر قابل تکرار نیست و برای همیشه آن را از دست خواهید داد . 

این که ما که هستیم اصلا اهمیت ندارد ولی این که چه توانایی هایی بعد از شرکت در این دوره نصیب شما خواهد شد خیلی مهم است .با یک جستجوی بسیار ساده در گوگل براحتی با دکتر عادل حیدری نژاد آشنا خواهید شد .کافی است عبارت "بهترین متخصص هومیوپاتی" را در گوگل سرچ کنید . 

 

سوال : آیا نمی شود ;به جای این که در این دوره شرکت کنم هر وقت مشکل پیدا کردم به یک پزشک هومیوپات مراجعه کنم ؟

جواب : چرا که نه .ولی... ,   قضاوت را به عهده خود شما می گذارم .فقط یک کوچولو اشاره می کنم .آیا پزشک هومیوپات در هر شرایط زمانی و مکانی در خدمت شما خواهد بود .بسیار از شرایط بحرانی معمولا در زمان های غیر معمول روز اتفاق می افتد ;مثل زمان های نیمه شب و یا تعطیلات .آیا خودتان را سرزنش نخواهید کرد و ده ها اما و آیا دیگر...

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/o7a0d1

 در انتها توجه شما را به این ضرب المثل چینی جلب می کنم که می گوید ; اگر می خواهی کسی را فقط یک روز سیرکنی،به او ماهی بده،و اگر قراره برای همیشه ماهی داشته باشد و زندگی به او بخشی نه زنده بودن را ،ماهیگیری را به او بیاموز .

 

و اما سخن پایانی:

دوستان , برای این که سالم بمانید تنها دو روش بیشتر وجود ندارد :
اول : تمام ویروس ها ,قارچ ها ,میکروب ها ,انگل ها ,مواد سرطان زای موچود در هوا ,غذا ,آب و غیره را از بین ببرید. دوم این که ایمنی بدن خودتان را افزایش دهید . هر آدم عاقلی می داند که روش اول شدنی و امکان پذیر نیست پس فقط می ماند روش دوم .

و تنها روش موجود و موثر شناخته شده در کل دنیا برای بالابردن طبیعی قدرت ایمنی بدن طب هومیوپاتی است.

  انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 79

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "دکتر عادل حیدری نژاد ,متخصص کودکان و عضو آکادمی اطفال آمریکا" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما