وب سایت رسمی دکتر عادل حیدری نژاد

آدرس وب سایت ما عوض شده است.برای اطلاع از آدرس جدید ,ما را در اینستاگرام فالو کنید: adelheidarinejad.ir@

محل لوگو

بهترین متخصص اطفال تهران به نظر شما چه کسی است ؟


بهترین متخصص اطفال تهران به نظر شما چه کسی است ؟


به طور حتم بیشتر والدین برای درمان بیماری های کودکان دلبند خود به دنبال بهترین متخصص اطفال هستند ،اما چگونه باید بهترین متخصص اطفال در تهران را شناخت . کودکان به نسبت بزرگسالال بدنی حساس تر دارند در نتیجه با ورود کوچکترین میکروب و عفونت به بدن آن ها ،خیلی سریع در مقابل آن واکنش نشان می دهند ، در نتیجه باید با شروع کوچکترین علائم به متخصص اطفال مراجعه کنید . اما آیا مراجعه به هر پزشکی می تواند علت بیماری و درمان را تشخیص دهد ؟

انتخاب پزشک و متخصص مناسب در طول دوره درمان امری موثر است زیرا تخصص در زمینه تشخیص امری مهم است .کودکان بر خلاف بزرگسالان نمی توانند در رابطه با میزان درد خود و یا مکان درد خود صحبت کنند و تنها با گریه و بی قراری مادر می تواند ،درد در کودک را تشخیص دهد . 

متخصص نوزادان چه فردی است ؟
منظور از متخصص نوزادان فردی است که در زمینه تشخیص و درمان بیماری های کودکان زیر یک سال تخصص دارد.اما اگر کودک شما به هر دلیل نیاز به جراحی و از بین بردن نقص های ژنتیکی و یا مادر زادی دارد ،لازم است حتما به متخصص اطفال مراجعه کنید .

ویژگی های بهترین متخصص اطفال در تهران
یک متخصص اطفال باید ویژگی های داشته باشد تا بتوان آن را با عنوان بهترین شناخت ،از جمله این ویژگی ها :

اخلاق و منش خوب برای یک متخصص اطفال امری مهم است ،از انجا که بیشتر کودکان به دلیل ترس از درمان ، از مراجعه به پزشک ترس و واهمه دارند ، یک متخصص اطفال باید این توانایی را داشته باشد که به گونه ای با کودک رفتار کند که تمام استرس کودک از بین برود و برای درمان همکاری کند .

توانایی ارتباط برقرار کردن متخصص اطفال با کودک هم یکی از شاخص هایی است که نیاز به توجه دارد . کودک برای طی شدن روند معاینه و درمان باید به پزشک اعتماد داشته باشد تا بتواند همکاری کند . ارتباط برقرار کردن پزشک با کودک سبب افزایش اعتماد کودک می گردد .

شما در ذیل همین مطلب می توانید نظرات خود را در این مورد ثبت کنید تا دیگران هم آن را مطالعه کنند.

  انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 572

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

تمام حقوق معنوی سایت متعلق به دکتر عادل حیدری نژاد می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما