دکتر عادل حیدری نژاد , عضو آکادمی اطفال آمریکا

مدرس بین المللی دوره های طب مکمل هومیوپاتی

محل لوگو

نظرسنجی سایت

به نظر شما محتوای وب سایت ما چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 96
  • بازدید دیروز : 275
  • بازدید کل : 126289

آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد


آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد

دانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش دهد.  

 

 بعد از گذراندن دوره آموزشی ما :

 ۱-شما می توانید بسیاری از بیماری های رایج را در خود و اطرافیان با استفاده از طب هومیوپاتی با کیفیت بالا درمان کنید.

 ۲-هزینه های مراجعات پزشکی و تهیه داروهای شیمیایی برای شما بسیار کاهش می یابد.

 ۳-ریسک ناشی از عوارض داروها و آنتی بیوتیک ها در شما کاهش می یابد.

 ۴-مقاومت بدن شما بمرور در برابر ابتلا به بیماری های عفونی و انواع سرطان ها بالا می رود.

 ۵-با استفاده از این طب آرامش ذهنی و کیفیت خواب شما بهبود خواهد یافت.

 و … 

این ها تنها بخش بسیار کوچکی از دستاوردهایی است که با طی کردن این دوره عاید شما می شود!. 

  

نتیجه تصویری برای سوال

 

سوال : آیا کسی که وضع مالی بسیار خوبی دارد و می تواند به راحتی از دانش بهترین پزشکان داخل و خارج کشور برای درمان مشکلات جسمی خود استفاده کند نیازی به گذراندن این دوره دارد ؟ 

جواب : اگر وی از سلامت جسمی و روحی کامل برخوردار است و هیچ مشکلی در زندگی ندارد وعمیقا در حال لذت بردن از زندگی بوده و کاملا مفید برای اجتماع است پس در این صورت جواب خیر است .  

نتیجه تصویری برای هاله انرژی

 

توضیح کامل درباره انرژی بدن انسان:

 هاله های انرژی با فرکانس مغز و تفکر انسان مرتبط هستند. هاله های انرژی قابل باردار شدن است , اگر تفکر انسان منفی باشد هاله منفی و اگر مثبت باشد هاله مثبت است. به این ترتیب که اندیشه های مثبت، مهر آمیز، خیرخواهانه، سرشار از توانمندی، هوش و خلاقیت بر هاله اثر مثبت دارد و سطح انرژی های آن را بالا میبرد و از نظر کمی نیز میتواند هاله انسان را بزرگتر نماید .  

برعکس اندیشه های منفی، بدبینی ها، احساس تنفر از خود و دیگران، حسادت، خشم و هر گونه اندیشه بد برهاله اثر تخریبی میگذارد و سطح انرژی های آن را بشدت کاهش میدهد و انرژی زیادی از انسان می گیرد. 

وقتی در مکانی احساس بدی میکنید بدین معناست که آن محل از انرژی های منفی اشباع شده است و یا وقتی فردی این تاثیر را روی شما می گذارد یعنی او حامل انرژی منفی است . جالب است که این انرژی حتی هنگام فکر کردن به کسی ، حرف زدن ، گوش کردن و… به صورت چه مثبت و چه منفی منتقل میشود . 

انجام عبادات و اعمال مذهبی مطابق با اعتقادات و نیز رعایت اصول صحیح انجام آن یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار بر افزایش سطح انرژی های هاله می باشد.  

نتیجه تصویری برای دوربین کرلیان

   

“بیو الکترو گرافی” چیست؟

 روش تصویربرداری GDV در واقع شیوه ی بسیار پیشرفته ی عکسبرداری کرلیان می باشد که در آن از روش های تفسیری نوین و فن آوری و محاسبات پیچیده ی کامپیوتری در جهت تحلیل تصاویر ثبت شده استفاده می گردد. در این شیوه از میدان با خصوصیات خاص و زمان تخلیه ویژه برای ثبت تصاویر خاصی که به آنها بیوگرام گفته می شود استفاده می گردد. خصوصیاتی همچون یکنواختی یا عدم یکنواختی تصاویر , سوراخ ها , بریدگی ها و بیرون زدگی های انرژی نشان دهنده ی سلامتی و یا بیماری فرد می باشد. 

 دوربین کرلیان چیست؟

تاکنون دستگاه های متفاوتی برای ثبت حوزه ی انرژی انسان و سایر موجودات زنده و حتی اجسام ابداع شده است که بی تردید معروف ترین آنها دوربین کرلیان می باشد که توسط فردی به همین نام در سال ۱۹۳۹ ساخته شده است . برای عکس برداری در این روش به یک میدان الکتریکی پرولتاژ – پر فرکانس نیاز است . طریقه عکس برداری به این صورت است که دست فرد بر روی یک ورقه کاغذ عکس برداری یا فیلم قرار می گیرد و خود این فیلم بر روی یک صفحه فلزی ( آلومینیومی ) گذاشته می شود که توسط جریان الکتریسیته شارژ شده است و فضای بین فیلم و صفحه فلزی را یک صفحه شیشه ای پر می کند . هنگامی که تصویری به این روش ثبت می شود , شعاع هایی از نور دیده می شوند که از انگشتان فرد خارج شده و در اطراف دست شخص خودنمایی می کنند , که حاصل الگوی تداخلی بین حوزه انرژی فرد با میدان الکتریکی فوق خواهد بود .
امروزه تصور می شود که پایه عکسبرداری کرلیان نیز همانند تمامی الکتروگرافی ها پدیده تخلیه تاجی می باشد . این هاله نه تنها در اطراف بدن انسان بلکه در اطراف جانوران و گیاهان نیز وجود دارد وطرح های ثبت شده در آن بر حسب حالت و میزان سلامت تغییر می نماید .  

نتیجه تصویری برای موفقیت

 

لطفا تابهآخربادقتبخوانیدوآنرابهآنآنهاییکهواقعادوستداریدهدیهبدهید.

 میخواهمباشمادرموردموفقیتومثبتاندیشیصحبتکنم.

 موفقیت ! مگر ممکن است کسی با این واژه آشنایی نداشته باشد.بله کاملا صحیح است .در مورد موفقیت و راه های رسیدن به آن بخصوص در چند سال اخیر چه در کشور خودمان و چه در خارج از ایران بسیار تحقیق و قلم فرسایی شده است از جمله مجله موفقیت و …

 چیزهایی که می دانید را نمی خواهم دوباره به شما یادآوری کنم بلکه قصد من این است که توجه شما را به جنبه هایی که تاکنون به آن دقت نکرده اید معطوف کنم. 

 حتماشماباقانونجذبورابطهآنباموفقیتآشناهستید.حتما شما هم از جمله افرادی هستید که می دانید که هر چیزی هم جنس خود را جذب می کند می دانید که آدم های مثبت اندیش شرایط و موقعیت های خوب را به زندگی خود جذب می کنند و آدم های منفی گرا شرایط بد را.  

مولوی می گوید:

 این جهان کوه است و فعل ما ندا

 سوی ما آید صداها از ندا 

 همه شما شنیده اید که می گویند هر چی سنگ است مال پای لنگ است و مثال ها و دلایل قانع کننده بسیار از این دست. نکته ای که سنگ بنای صحبت من است این است که حالا که من و همه شما می دانیم که قانون جذبی هم وجود دارد و مشابه افکار ما را به خود ما برمی گرداند پس چرا مثبت اندیش نشویم ,صاحب افکار خوب نشویم, خوبی نکنیم تا همه این ها به خود ما برگردد و ما را در زندگی به موفقیت های بیشمار برساند.بسیار در صدا و سیما یا جراید با مصاحبه های زیاد با افراد روانشناس, استاد دانشگاه ,معلم اخلاق و … مواجه می شویم که ما را دعوت به خوب بودن و نیک اندیش بودن می کنند.شما فکر می کنید که صحبت آن ها برای ما تازگی دارد یعنی خود ما نمی دانیم که نیکی کردن خوب است داشتن انرژی مثبت خوب است!؟ 

آدمی به طور فطری با همه این تعالیم آشنا است !

... 

 

 

  انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 656

برچسب های مهم

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "دکتر عادل حیدری نژاد , عضو آکادمی اطفال آمریکا" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما