آیا درمان سرطان با طب هومیوپاتی امکانپذیر است ؟


آیا درمان سرطان با طب هومیوپاتی امکانپذیر است ؟

شاید نام سرطان یا کانسر یکی از ناامید کننده ترین کلماتی باشد که می توان به یک بیمار عنوان کرد .بیماری که خود را مبتلا به این بیماری می بیند با توجه به علاج ناپذیر بودن آن علیرغم اینکه واقعا نباید تمام سرطان ها را به یک اندازه خطرناک دانست ,تمام امید به زندگی را از دست می دهد . 

درمان کانسر در علم پزشکی پیشرفت های قابل توجهی نموده است و در بسیاری از موارد با کشف بیماری در مراحل اولیه , خطر را تا حد زیادی می توان برطرف نمود . اما هنوز تا درمان کامل آن راه طولانی باقیست . درمان های رایج به صورت جراحی های وسیع ,شیمی درمانی، رادیوتراپی حتی در صورت موفقیت نسبیعوارض بسیاری را بر بیماران تحمیل می کنند که گاه از خود سرطان مشکل سازتر و دردآور تر است.

چه بسیار افرادی که ترجیح داده اند تا چنین درمانی را برای سرطان خود انجام ندهند و به مرگ طبیعی بمیرند! . حقیقت تلخ این است که اکثر بیماران مبتلا به کنسر بلافاصله بعد از مطلع شدن از بیماری خود دچار افسردگی می شوند که با کاهش توان دفاعی بدن آن ها ، سرعت رشد سرطان را چندین برابر می کند.این درمان ها علیرغم افزایش کمیت زندگی بیماران و طولانی کردن عمر آنان ، کیفیت زندگی را کاهش داده و خود، جسم و روان بیمار را بیمارتر می کنند. 


اما کانسر چیست؟ سلولهای بدن در حالت عادی دارای یک رشد متناسب با نیازهای بدن هستند اما در سرطان این رشد به صورت بیمارگونه ای افزایش می یابد و سلول های بدن تبدیل به سلولهای سرطانی می شوند و این روند به سرعت گسترش می یابد و با حمله به ارگان های سالم دیگر ، کل سیستم بدن را مختل می کنند. علت بروز این حالت دقیقا مشخص نیست اما مواد سرطان زای بسیاری شناخته شده اند و هر روز بر لیست این مواد افزوده می شوند.

بدن هر فرد با داشتن استعداد ذاتی بیماری به صورت نهفته ، در اثر یک استرس ( به هر شکل) دچار بیماری می شود که این امر در مورد سرطان هم صدق می کند که عوامل بیماری زا در ارگان هایی که دارای نقطه ضعف در این زمینه هستند باعث بروز بیماری سرطان می شوند.

البته در هومیوپاتی عوامل سرطانزا بسیار وسیع تر از علم پزشکی در نظر گرفته می شوند و مشکلات روحی و عاطفی نقش بسیار مهم تری نسبت به عوامل غذایی و محیطی ایفا می کنند. در کلینیک ، در درصد بالایی از موارد ابتلا به سرطان ، با بررسی شرایط زندگی بیماران رد پای مسائل روحی و عاطفی به وضوح قابل مشاهده است و از طرف دیگر بهبود این شرایط ناگوار در درمان سرطان نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.به جرات می توان گفت که

اگر انسان از یک زندگی متعادل و بدون استرس برخوردار باشد و از غذاهای طبیعی و به مقدار لازم (ونه بیشتر یا کمتر) استفاده نماید احتمال ابتلای وی به سرطان و یا هر بیماری خطرناک دیگری به شدت کاهش می یابد.در یک کلام ,کم کاری سیستم ایمنی و نیروی حیات بدن عامل اصلی مستعد کننده به سرطان است وتنها راه دچار نشدن به سرطان و یا مقابله با آن تقویت همین دفاع طبیعی بدن است .در واقع ,مکانیزم اصلی داروهای هومیوپاتی ایجاد تعادل در سیستم حیاتی و نیروی دفاعی بدن ماست . 
 
من دکتر عادل حیدری نژاد هستم .من از ده سال گذشته تا به اکنون توانسته ام چندین مورد سرطان را در سنین مختلف بوسیله استفاده از طب هومیوپاتی به صورت موفقیت آمیز درمان کنم.از آن جایی که اثرات مفید و معجزه آمیز این درمان در انواع بیماری ها در طی این مدت بارها به من اثبات شده بود من خیلی عادی با این مسئله برخورد می کردم و هیچ وقت سعی در قانع کردن دیگران , برای اثبات ادعاهایم و یا وادار کردن و تشویق آن ها به باور درمان های خودم نداشتم تا این که یک روز به این احساس رسیدم که شاید در گوشه و کنار این دنیا  ,کسانی باشند که مایل باشند از مزایای این طب در کنار سایر روش های رایج و روتین پزشکی برخوردار بشوند.
 
 
 
 تمام مراکز تحقیقاتی علمی معتبر دانشگاهی در خارج از کشور که در زمینه شناخت سرطان و راه کارهای درمانی آن فعالیت داشته تمایل دارند بطور رسمی با دکتر عادل حیدری نژاد همکاری داشته باشند دعوت می شود تا درخواست رسمی و راه های ارتباطی خود را از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهند. 
 

سوال : چرا شما این علم را برای هموطنان ایرانی خود خرج نمی کنید ؟

جواب : اول ;از آن جایی که متاسفانه طب هومیوپاتی یاPersonalized Medicine برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشورو حتی اهالی سازمان نظام پزشکی , غریب و دور از ذهن می باشد لذا ما هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از آن نخواهیم کرد .

دوم این که با کمال تاسف در مملکت ما هیج رابطه منطقی بین اهمیت موضوع سلامت و خدمت پزشکان , حق ویزیت یا مشاوره تعیین شده از سوی مراجع ذی صلاح وجود ندارد ,همین امر موجب دلسردی و از بین رفتن انگیزه پزشکان برای خدمت گزاری شده و ما نیز طبیعتا از این موضوع مستثنی نیستیم .

 

  انتشار : ۸ دی ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 1052

برچسب های مهم

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "دکتر عادل حیدری نژاد , متخصص مراقبت های ویژه نوزادان" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما