دکتر عادل حیدری نژاد , عضو آکادمی اطفال آمریکا

بخش مراقبت ویژه نوزادان, بیمارستان فوق تخصصی تریتا

محل لوگو

مشاوره پزشکی آنلاین نوزادان توسط دکترعادل حیدری نژاد


مشاوره پزشکی آنلاین نوزادان توسط دکترعادل حیدری نژاد

 دنیای پزشکی بشدت در حال پیشرفت است و این پیشرفت نه بصورت ماهیانه که بصورت دقیقه ای است.متاسفانه علیرغم این همه پیشرفت در دنیا ,در کشور ما هنوز از همان شیوه های سنتی ویزیت در مطب استفاده می شود که دیگر در دنیای امروز جایگاهی ندارد .عصر, عصر دیجیتال است .دیگر گذشت , روش های قدیمی.

بیماران و یا پزشکانی که نخواهند این حقیقت را بپذیرند در زیر چرخ های تغییر له خواهند شد.دنیای پزشکی امروز, دنیای تله مدیسین یا پزشکی از راه دور است .امروز با فقط یک کلیک کامپیوتر از یک کشور, بیمار را درکشوری دیگر ویزیت و درمان می کنند این در حالیست که ما هنوز به مطب ها مراجعه می کنیم و نسخه های کورکورانه آزمایش های زیاد و بسیار گران قیمت را دریافت می کنیم.
درست مثل این است که با این همه پیشرفت تکنولوژی در دنیای بهداشت دهان و دندان ما اصرار به استفاده از چوب نخل برای تمیز کردن دندان هایمان داشته باشیم.

شیوع کروناویروس پنجره جدید به دنیای تله مدیسین و در عین حال زنگ خطری برای پزشکان مطب نشین است. با شیوع بیماری های ویروسی مرموز یکی پس از دیگری نشستن در منزل و دور بودن از محیط های شلوغ و عفونی مراکز درمانی می تواند مزیتی بزرگ باشد.

دنیای دکتر عادل حیدری نژاد , دنیای تله مدیسین است و کسانی می توانند از دانش ایشان استفاده کنند که از دنیای قدیم خود جدا شده با پذیرش تله مدیسین پا در دنیای جدید پزشکی دیحیتال قرار دهند.ایشان بیش از ده سال قبل برای اولین بار ویزیت و مشاوره آنلاین را از طریق اینترنت در ایران پایه گذاری کرد درست در زمانی که تمام همکاران وی را تمسخر می کردند و او را به بیهوده کاری متهم می کردند.در حالی که ما امروز شاهد هستیم که موج ویروس کرونا چشم همگان علی الخصوص پزشکان را به روی این حقیقت باز کرد که دنیای آینده دنیای تله مدیسین است و نه ویزیت های مطبی و سنتی. 

فلذا دکتر عادل حیدری نژاد با ماه ها سابقه کار در بخش مراقبت های ویژه نوزادان و ویزیت صدها نوزاد آمادگی خود را برای دادن مشاوره پزشکی به والدین محترم که از تله مدیسن استقبال می کنند اعلام می دارد. 

اگر نوزاد شما در هر ساعت از روز دچار مشکلی شده و شما نمی دانید دقیقا چه بکنید می توانید از مشاوره با   ایشان استفاده کنید . 

 

چرا مشاوره آنلاین؟

مقرون به صرفه :

زحمت حضور در صف های طولانی نوبت و هزینه رفت و آمد را به حداقل برسانید .

دسترسی در هر زمان و مکان:

در هر زمان از شبانه روز، حتی ایام تعطیل به طور مستقیم با دکتر عادل حیدری نژاد مشاوره کنید . 

در امان بودن از شر عفونت های ویروسی کشنده از جمله کرونا و یا ... 

 

 سوال : چه ساعات و یا چه روزهایی می توانم درخواست مشاوره آنلاین بدهم ؟

جواب : هر روز هفته از ساعت هشت صبح لغایت هفت شب . 

 

سوال : این مشاوره از چه طریقی انجام می شود ؟ 

جواب : فقط از طریق شبکه اجتماعی واتس اپ .

  

سوال :چند ساعت طول می کشد تا جواب مشاوره من داده شود ؟ 

جواب : حداقل سه ساعت . 

 

سوال : چطور می توانم از مشاوره با شما استفاده کنم ؟

جواب : خیلی ساده .کافی ست مراحل خرید این مشاوره را انجام بدهید و در نهایت با خرید این مشاوره پوشه فشرده حاوی یک فایل متنی را دانلود می کنید که در آن نحوه انجام مشاوره با ما به شما نشان داده شده است. 

 

سوال : شما چه محدوه سنی را مشاوره می دهید ؟ 

جواب : ما فقط نوزادان یعنی از بدو تولد تا 30 روزگی را مشاوره می کنیم به عبارتی بهتر اگر سن نوزاد شما بیش تر از یک ماه است شما نمی توانید از مشاوره ما بهره مند بشوید. 

 

سوال : چه نوزادنی نباید از این مشاوره استفاده کنند ؟ 

جواب : اگر نوزاد شما به هر دلیل خیلی بدحال است مثلا بی حال است , تندتند نفس می کشد , شدیدا بی قرار است و یا از این قبیل شما نمی توانید از این مشاوره استفاده کنید و لازم است در اسرع وقت نوزاد خود را به بیمارستان ببرید . 

 

سوال : اگر به هر دلیل نوزاد من نیاز به بستری در بخش نوزادان پیدا کرد چی ؟

جواب : در این صورت و در صورت تمایل شما می توانید در سرویس دکتر حیدری نژاد در بخش نوزادان بیمارستان فوق تخصصی تریتا نوزاد خود بستری وتحت نظارت ایشان درمان کنید . 

 

سوال : می توانید با مثال نشان دهید در چه مواردی می شود با شما مشاوره کرد ؟ 

جواب : اکثریت موارد بستری در نوزادان مشکل زردی ست و در درجه بعد عفونت و... 

خیلی مواقع والدین نمی دانند دقیقا با نوزاد زرد خود چه برخوردی کنند آیا درمان می خواهد یا نه ؟ 

یامثلا نمی دانند آیا واقعا نوزاد آن ها دچار عفونت شده یا نه ؟

اگر بی خودی بستری شود یک سری مسایل بوجود می آید , اگر بستری نشود ممکن خطر مرگ نوزاد را تهدید کند و یا خیلی سوالات دیگر که مجال آن ها در اینجا نیست . 

بعضی از بررسی ها باید حتما در بیمارستان انجام بشود و در مقابل البته شاید در خیلی از موارد نباز به بستری نباشد .بستری در بیمارستان دولتی با شرایط موجود کشور بسیار خطرناک است و بستری در بیمارستان خصوصی با هزینه شبی دو میلیون تومان خود معظلی دیگر. 

تمام این ها و بسیاری از موارد دیگر که مجال بحث در مورد آن ها در اینجا ممکن نیست می توانند همگی از طریق مشاوره آنلاین آن هم در منزل و فقط از طریق گوشی تلفن و یک خط اینترنت گوشی براحتی شدنی ست .

 


مبلغ واقعی 250,000 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 200,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 74

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "دکتر عادل حیدری نژاد , عضو آکادمی اطفال آمریکا" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما